Evlenmek istemeyen sevgili

üniversite hayatında, dışarıdan okumaya gelen sevgililerin yaptığı olağan şeyler bunlar malesef. aynı evde yaşamak için bazı şeyleri göze almış olmak ve ne istediğini bilmek gereekiyor bana göre en başta. oldu ki gençti arkadaşınız düşünemedi bazı şeyleri, olabilir elbette...

bazı kızlarımız şöyle düşünüyor: o kadar yılı birlikte aynı evde geçirdik, her anımız birlikte geçti, bu çocuk illa ki beni sevmiştir bana bağlanmıştır... karşıdaki erkeğin duygularını düşüncelerini kadınsı hislerle kendimize açıklamak yaptığımız yanlışların önde gideni :KK34: evet bağlanmıştır, ayrıldığında sudan çıkmış balığa da dönebilir erkek kişisi ama bir kız için ben onunla evlenmem diyorsa emin olun evlenmez, evlenmek istemiyordur. evlilik çok başka bişey onlar için. her sevgilim versin ama karım bakire olsun, kimse dokunmamış olsun kafasındalar mesela :KK1: hatta kendilerin bile...

o açıdan hiçbirşey için geç kalınmış değildir bana göre. ayrılsın ve arkasına bile bakmasın melek.

:KK42:selam cnm.konuyu yazalı baya bi olmuş aslında.bu sorununuza çözüm buldunuzmu bilmiyorum.ama bende bir fikir vererek yardımcı olmak isterim.öncelikle şu kısma takıldım.not düşmüşsün orda.aralarında cinsel münasebet yok demişsin..ben inanmıyorum buna.mümkün değil böyle birşey...ateşle barut yanyana durmaz.hemde 4 yıl...imkansızzz:KK52:bence kız evini ayırmalı.desinki madem sen ufak bi söz nişan bunada karşısın .üzgünüm ama bende bu şekilde seninle daha fazla yaşıyamam...yine sevgili durumumuz devam eder ancak evlerimiz ayrı olur.benim ailemde karşı yani onları üzmekte istemem deyip evi bir an önce terketsin,inanki köpek olur bu çocuk bunu yaparsa.hatta kız misilleme yapsın.kendide ailesinin yanına gidince aramasın çocuğu..:KK66:):KK1:kız ağırdan satmalı kendini.ben bunu bilir bunu söylerim.ama o çocuga dişli bir kız laxım.senin arkadaşın çok sessiz.böle ezdirir kendini devamlı.:KK37:

Merhaba bir arkafaşımın derdini yazıyorum size
Arkadaşım melekle sevgilisi aynı evde dört yıldır yaşıyorlar. Kız hem aynı evde yaşadıkları hemde dört yıl olduğu için evlenme zamanının geldiğini düşünüyor ama evlenmekten kastı bir adım atılması söz gibi çünkü daha okulları bitmedi, bunu istemesinin sebebidi sevgilisinin ailesi onu saymıyor saygı göstermiyor pek. Hemde bir şeylerin cddiye binmesini istediği için. Ama çocuk hazır değilim istemiyorum ve Şu an seninle evlenmeyi düşünmüyorum diyor, melek tabi çok üzülüyor seninle evlenmeyi düşünmüyorum kısmına. Bunlar uzun süre kavga ediyorlar melek diyorki ya tamam bende hazır değilim en azından bir söz takalım. Ama çocuk bir türlü kabul etmiyor. Melek diyor ki benle evlenmeyecek adamla neden vakit harcayayım. Ayrılalım. Bu sefer çocuk tutuşuyor ayrılmak istemiyor yanımda kal falan diyor, ama evlenmeyelim diyor, şimdi melek çok üzgün ve diyor ki hem evlenmek istemiyor hemde ayrılmak istemiyor,

Çocuk diyor ki şu an evlenmeyi düşünmüyorum sadece şu an. Ama melek çocuğa bir türlü zaten şu an hemen evlenmeyeceklerini sözdü nişandı en az iki yıl falan olacağını anlatamıyor. Çocuk salağa yatıyor sürekli melek ne zaman konuyu açsa sanki yarın evleneceklermiş gibid davranıyor.
Bir de bu çocuk melekin yanında değil de ailesinin yNındayken meleki hiç aramıyor sormuyor. Sanki sevgilisi yokmuş gibi davranıyor
Melek bu durumda ne yapmalı
Ayrıl diyorum ama çok seviyor. Ama o da biliyor ayrılması getektiğini. Bu çocuk ileri de de evlenmez bu kızla dimi?

Not:aralarında cinsel münasebet yok arkadaşlar. Yorum yazanlar genelde ona takılmış da ondan yazayım dedim.
melek seni keklemiş.
4 yıl aynı evde sevgilisiyle yaşayacak ama cinsellik olmayacak. sor bakalım meleğe adam gaymi yada iktidarsızmı.:)
ha ayrıca evet adam melekle evlenmeyecek. sorunun cevabı:KK14:

Merhaba bir arkafaşımın derdini yazıyorum size
Arkadaşım melekle sevgilisi aynı evde dört yıldır yaşıyorlar. Kız hem aynı evde yaşadıkları hemde dört yıl olduğu için evlenme zamanının geldiğini düşünüyor ama evlenmekten kastı bir adım atılması söz gibi çünkü daha okulları bitmedi, bunu istemesinin sebebidi sevgilisinin ailesi onu saymıyor saygı göstermiyor pek. Hemde bir şeylerin cddiye binmesini istediği için. Ama çocuk hazır değilim istemiyorum ve Şu an seninle evlenmeyi düşünmüyorum diyor, melek tabi çok üzülüyor seninle evlenmeyi düşünmüyorum kısmına. Bunlar uzun süre kavga ediyorlar melek diyorki ya tamam bende hazır değilim en azından bir söz takalım. Ama çocuk bir türlü kabul etmiyor. Melek diyor ki benle evlenmeyecek adamla neden vakit harcayayım. Ayrılalım. Bu sefer çocuk tutuşuyor ayrılmak istemiyor yanımda kal falan diyor, ama evlenmeyelim diyor, şimdi melek çok üzgün ve diyor ki hem evlenmek istemiyor hemde ayrılmak istemiyor,

Çocuk diyor ki şu an evlenmeyi düşünmüyorum sadece şu an. Ama melek çocuğa bir türlü zaten şu an hemen evlenmeyeceklerini sözdü nişandı en az iki yıl falan olacağını anlatamıyor. Çocuk salağa yatıyor sürekli melek ne zaman konuyu açsa sanki yarın evleneceklermiş gibid davranıyor.
Bir de bu çocuk melekin yanında değil de ailesinin yNındayken meleki hiç aramıyor sormuyor. Sanki sevgilisi yokmuş gibi davranıyor
Melek bu durumda ne yapmalı
Ayrıl diyorum ama çok seviyor. Ama o da biliyor ayrılması getektiğini. Bu çocuk ileri de de evlenmez bu kızla dimi?

Not:aralarında cinsel münasebet yok arkadaşlar. Yorum yazanlar genelde ona takılmış da ondan yazayım dedim.

Başta hatayı aynı evde yaşamakla yapmış...modern olacağım diye böyle yapıp sonra dönüp dolaşıp geleneksel davranıyor kızlar, beraber yaşıyorsa evliliği önemsemiyor demektir...ve evlilik gibi bir talebinin olmaması gerekir. yok evlenmek istiyorsa neden 4 sene beraber yaşadı...
Ailesi de istemiyormuş ...saymazlar tabii niye saysınlar ucuz ve basit görüyorlardır
Çocuk da ailesinin yanında aramayarak belli ediyor niyetini, ailesinin kafasında ama gönül de eğlendirmeyi istiyor
Ve meleği evlenmeye layık görmüyor sevgilisi büyük ihtimal
Rest çekmesi gerekiyor "ya evlenmek için adım atarız ya da ayrılırız" demesi gerekiyor...o zaman görür zaten bir adım atılıp atılmayacağını
Aralarında mutlaka cinsel yakınlık olmuştur boyutu farklıdır belki bilemeyeceğim
4 yıl boyunca bacı kardeş gibi yaşadıklarını söyleme lütfen :KK14:
Böyle erkekler evlenmeyi düşünmüyorum der ayrılıp kısa süre sonra kendi halinde genç bir kızla kütt diye evlenirler
yüzlerinde güller açarak hem de....
O yüzden aynı evde kalmasın artık ve rest çeksin bitecekse de biter böyle zoraki şeylerden hayır gelmez, kızın nazlanması erkeğin ısrar etmesi gerek normal olan bu

Son düzenleme:
X