"Kilolarımız bize,dert degil"VERDİK...VErmeye DeVAM ediyoruz...

Kizlar 4mile yurudum cok sukur,simdide hem kizla ilgileniyom hemde burdayim,
Canlar hergun spor yapmaya ozen gosterelim.
Secil benimde esim cumartesi nobette onlar evdeyken zor oluyor ..
Guzelim aynen sarisin bomba olacam insallah ve dedigin gibi kurallara gore alalim katilmak isteyenleri mesela hergun ne yedik ictik ne kadar su ve spor yaptikmi yazalim daima,
Didem hedefe en yakin sensin ne guzel

Ben zaten işim dolayısıyla hergün 1-1.5 saat yürüyorum :KK43: Kızlar 2 küçük parça çikolata yedim...

Evett...Kesinlikle.
Ay sorma canım ya bu ara ben bile kendime şasıyorum.Bizim ev durumlarını az cok biliyorsun.
Bütün gün dısardayım,eve geliyorum sürekli hareket...Sende cocuk var.Kim bakcak ona?
Bilmiyorum ki bi calisiyim diyorum sonra çocuğa kim bakcak diyorum bi de ikinci bebis olursa tekrar bırak basla zor olucak ama insan bi heyecanda istiyo

Selam kizlar.benim kilomla igili bir sorunum yok.ama size bir konuda yardimci olmak istiyorum,kiraz sapı cayi veya kayısı cayi mutlaka deneyin.okadar guzel bagirsak calistiryoki şaşar kalirsiniz.:KK16:

Cabim ya bnde devlete gitmek istiyorumda hangi bolume gidicem

Ben kardiyolog vasıtasıyla tanıştım.İlk önce dahiliyeye gidiyorsun ama bütün testlerin yapılıyor.Diyetisyene gitcem diyorsun.Tahliller cıkınca diyetisyene basvuruyorsun.Hemen hemen tüm hastahanelerde var canım.

Selam kizlar.benim kilomla igili bir sorunum yok.ama size bir konuda yardimci olmak istiyorum,kiraz sapı cayi veya kayısı cayi mutlaka deneyin.okadar guzel bagirsak calistiryoki şaşar kalirsiniz.:KK16:

Kiraz sapı cayini poset cay olarak denedim.once bagirsaklarimi calistirdi ama sonra bi faydasi olmadı kayisi cayini deneyebilirim benim bagirsaklar fazla calismiyo çünkü

Bilmiyorum ki bi calisiyim diyorum sonra çocuğa kim bakcak diyorum bi de ikinci bebis olursa tekrar bırak basla zor olucak ama insan bi heyecanda istiyo

Valla bendede aynı düşünce var.Cocuk yok,olunca bendede cok sıkıntı olcak.O günler gelsinde...o zaman düşünürüm.

Fıstıklar ben cıkıyorum.İyi geceler hepinize....Eşime meyve falan getircem.....

Aynen cocuk olunca sartlar degisiyo bakicak biri lazım[/QUOTE

bende yazın başlayacam canım çok sıkıntı cocukla 2.yi düşünüyorsan biraz daha ertele istersen

Şu an sivilcelerim için ilac kullanıyorum hamilelik dusunemem yaklaşık 6 ay kadar.ama sonrasında 2.cocugu istiyoruz. Oğlum 6yasinda.cok yas farkı olacak yoksa.onun icin iş biraz ikinci planda.onun için birazda kilo vermek istiyorum hamileliğim daha rahat geçsin diye.ilk hamileliğim de 82 kiloyla hamile kalmistim gerisini sen düşün. Ama noldu hamilelik sekeri cikti.hamileligimin 6.ayindan itibaren diyet yaptım portakal bile yemem yasaktı meyve olarak ya elma ya armut veriyolardi.portakal yiyen birini görünce aglicak gibi oluyodum.dogum sonrasinda 6-7 kilo vermistim.dun gibi hatirliyorum kayinvalidem fıstık gibisin demişti. Tamam zayıf değildim ama 82 kiloyla hamile kalan biri icin gayet iyiydi kilom.ikincide ayni sıkıntıları cekmek istemiyorum.

Şu an sivilcelerim için ilac kullanıyorum hamilelik dusunemem yaklaşık 6 ay kadar.ama sonrasında 2.cocugu istiyoruz. Oğlum 6yasinda.cok yas farkı olacak yoksa.onun icin iş biraz ikinci planda.onun için birazda kilo vermek istiyorum hamileliğim daha rahat geçsin diye.ilk hamileliğim de 82 kiloyla hamile kalmistim gerisini sen düşün. Ama noldu hamilelik sekeri cikti.hamileligimin 6.ayindan itibaren diyet yaptım portakal bile yemem yasaktı meyve olarak ya elma ya armut veriyolardi.portakal yiyen birini görünce aglicak gibi oluyodum.dogum sonrasinda 6-7 kilo vermistim.dun gibi hatirliyorum kayinvalidem fıstık gibisin demişti. Tamam zayıf değildim ama 82 kiloyla hamile kalan biri icin gayet iyiydi kilom.ikincide ayni sıkıntıları cekmek istemiyorum.

anladım canım cok dogru yapıyorsun seker hastalıgı zor birde hamilelikte dahada sıkıntı Allah korusun inşallah baya veririsin sonrasındada bebişin olur ne güzel büyütmüşsün oglanıda 6yas tam sınır dahada beklersen dediğin gibi gec olur bende hamileleik öncesi vermiştim biraz zayıf olayım sonra zaten geliyor kilo mecburi

kızlar bende sürekli kilo alıp veriyorum, ama bişeyleri çözdüm kendimce. bir iki örnek veriyim aklıma gelenlerden. ara öğün mutlaka yapılmalı. ama 8-10 fındık yenecekse gidip 2 avuç yememeli kararında bırakmalı. yemek yapma şeklini değiştirmeli biberi soğanı önce yağda kavur salça kat tarifleri yanlış beslenme bence. benim yöntem şu bir kaç çeşit sebzeyi ve canım çekerse göğüsten sote tavuk etini tencereye koyuyorum biraz tuz biraz baharat yarım kaşık sıvı bitkisel yağ ekliyorum sıcak suda erittiğim domates salçasınıda ekliyorum kısık ateşte yarım saat kadar pişiriyorum. süper sağlıklı ve lezzetli oluyo :)) bi deneyin bence.
bide ekmeği kesince kilo veremiyodum ben diyetisyenim yemelisin diyince başladım her öğünde bir iki dilim kepekli yemeye inanın işe yaradı. çok enteresan tüyolar öğreniyorum her geçen gün. aklıma geldikçe paylaşırım :))

X