Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
arkadaşlar yeni konu başlığımız hayırlı olsun işallah :)

Haydi Hayirlisi INSALLAH.Diger dua konulardaki gibi liste yapalim mi? Yoksa gerekmez mi ne düsüyorsunuz?

canım benim liste yapalım ona göre hergün sırası gelene okuyalım.ben salavat okuyalım (tefriciye yada münciye diye düşündüm ama siz bilirsiniz tabi)

canım benim liste yapalım ona göre hergün sırası gelene okuyalım.ben salavat okuyalım (tefriciye yada münciye diye düşündüm ama siz bilirsiniz tabi)

Ya bence dua okuyacagimiz kisi karar versin ne okuyacagimiza.Yarin nazliesma icin okuyalim o zaman, Salati Tunciye okuyalim dedi onu niyet edelim o zaman.

Ya bence dua okuyacagimiz kisi karar versin ne okuyacagimiza.Yarin nazliesma icin okuyalim o zaman, Salati Tunciye okuyalim dedi onu niyet edelim o zaman.

yenı konu ıcın sagolun kızlar... sey de yapabiliriz... 1000 Salati Tunciye herkese bir tur okuyabiliriz sıraya koyup... sonra baska duaya gecerız vs vs ılerlerız ...bir öneri :)

canlarım o halde listeyi yapalım ve hangi duayı okumamızı istiyosanız garşısına yazalım ona göre başlayalım.listede ilk sırayı kim istiyosa ve hangi duayı istiyosa yazsın

yenı konu ıcın sagolun kızlar... sey de yapabiliriz... 1000 Salati Tunciye herkese bir tur okuyabiliriz sıraya koyup... sonra baska duaya gecerız vs vs ılerlerız ...bir öneri :)
Evet bence cok iyi fikir.Bir sira hacet duasi bir sira evlenmek icin okuyabiliriz(hepimiz bekariz anladigim kadariyla o yüzden)

canlarım o halde listeyi yapalım ve hangi duayı okumamızı istiyosanız garşısına yazalım ona göre başlayalım.listede ilk sırayı kim istiyosa ve hangi duayı istiyosa yazsın
Bence ilk önce nazliesma icin cünki yarin Salati Tuncina okucam yazicam (kendisini niyet ederek okuyor heralde) o zaman bizde onu niyet edelim yarin 250 tane okuyalim.

canım hangı duada ne keramet var bılemeyız o yuzden bence soyle yapalım mesela x duasını
pzt sen
salı ben
cars esma
pers emeralda

sonra y duasını

pzt esma
salı ...
cars ...
pers ....

seklınde ılerleyelım. dualara ortak karar veririz.

Bu bır onerı bu sekılde zor ılerlerız dıyorsanız baska sekılde gıdelım

o halde listeyi başlatıyorum :) ve ilk sırayı müsadenizle touch'a veriyorum salatı münciye okuycaz yarın başlıyoruz katılmak isteyen listrye kendini eklesin
LİSTE:
1)TOUCH(02/02/2014)

canım hangı duada ne keramet var bılemeyız o yuzden bence soyle yapalım mesela x duasını
pzt sen
salı ben
cars esma
pers emeralda

sonra y duasını

pzt esma
salı ...
cars ...
pers ....

seklınde ılerleyelım. dualara ortak karar veririz.

Bu bır onerı bu sekılde zor ılerlerız dıyorsanız baska sekılde gıdelım

Canim ben listeyi yapmak istiyorum.Yarin Salati Tuncina okuyacagiz, ben nazliesma onu yazdigi icin onun icin ilk dua ederiz diye düsündüm.Su duada listede ilk Nazliyi en sondada kendi ismimi yazicam.Size uyar mi?

Canim ben listeyi yapmak istiyorum.Yarin Salati Tuncina okuyacagiz, ben nazliesma onu yazdigi icin onun icin ilk dua ederiz diye düsündüm.Su duada listede ilk Nazliyi en sondada kendi ismimi yazicam.Size uyar mi?

listeyi başlattım kuzum arkasına ekle

canım benım bana her sekılde uyar istedıgın gıbı yap.. nazlıyı basa koyalım evet fikir ondan cıktı... Allahım dualarımızı kabul etsın..hakkımızdan hayırlısını versin... hayırlısı ıle problemsiz bir sekılde okuyup kabul oldugunu gorelım muradımızın... haydı Bismillah...

Son düzenleme:
LİSTE:
1)TOUCH(02/02/2014)
2)
3)
4)
5)
6)elanur84
arkadaşlar hangi sırayı istiyosanız karşısına isminizi yazın

LİSTE:
1)TOUCH(02/02/2014)
2)