Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri kına için hintli kıyafeti nereden bulabilirm yardım

Esmer54

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
2.629
890
merhaba arkadaslr ben kınam için hint kıyafeti arıyorum.Nerelerde satılıyor hintlileri müziklerini oyunlarını kıyafetlerini, herşeylerini çok beyeniyorum inançları hariç :KK70: bulabilrmiyim acaba istanbuldayım awrupa yaksında bulabilceğim mekan biliyormusunuz acaba

merhaba arkadaslr ben kınam için hint kıyafeti arıyorum.Nerelerde satılıyor hintlileri müziklerini oyunlarını kıyafetlerini, herşeylerini çok beyeniyorum inançları hariç :KK70: bulabilrmiyim acaba istanbuldayım awrupa yaksında bulabilceğim mekan biliyormusunuz acaba

Bende mükemmel bitane var amerikadan almıştım istersen yardımcı olurum

$big_157566703ea6.jpg
Bana numarani yaz canım whatssap tan atayım resmini

göbeği açıktır yalnız ama şalıyla örtebilirsin

ben adapazarindan kiralamistim herkez cok begenmisti deisik model ve renk istiyordum orda bulabildim:nazar:

bende hint kına gecesi istiyorum esmer 54 seninki çok hoşmuş bunu nasıl temin edebilirim bana yardımcı olailir misin?

kızlar bende bursadayım bende hint konseptli bir kına istiyorum ama elbise nereden bulabilirim bursada bildiğiniz bir yer varsa söylermisiniz

merhaba arkadaslr ben kınam için hint kıyafeti arıyorum.Nerelerde satılıyor hintlileri müziklerini oyunlarını kıyafetlerini, herşeylerini çok beyeniyorum inançları hariç :KK70: bulabilrmiyim acaba istanbuldayım awrupa yaksında bulabilceğim mekan biliyormusunuz acaba[/ osmanlikaftan@hotmail.com burdan bulabilirsiniz.. faceye mail adresini eklersen modelleri görebilirsin

arkadaşlar sakarya adapazarında bulunan mağzamda 300 e yakın kına hint kaftan bindallı modelleri mevcuttur. isterseniz faceden hint kaftan bindallı diye aratırsanız bana ulaşabilirsiniz. iletişim: osmanlikaftan@hotmail.com

merhaba bindallı kiraladığım yerde hint kıyafeti de kiralıyorlardı. İstanbul Kadıköy de cincin kına evinde vardı. İsteyenler orada bulabilir

X