Askeriyle kavuşan mutlu ve fedakar bayanlar buyrun

Konu başlığı süper olmuş :KK9: Bizimde 1 ay 5 gün kaldı ve kısa dönemiz 4 aydır birbirimizin yüzünü görmüyoruz bu ay baya bıı bocalıyoruzz zor gecıyor ama herşey düzelickk buradakı yazılanları okuyunca daha bi umutlu oldum herkes bu surecten geçmiş cnku ya sabır bıze ve askerlerimize:KK16:En Büyük TÜRKİYE:nazar:

Yorumları okudukça ağladım. Çok özledim sabrı öğrendik bayanlar ama şuan düzgün cümle bile kuramıyorum. 4 aydır görmüyorum yanına gidemiyorum doğuda benimki. Az kaldı 26nisan inşallah yanımda ama bu zaman hiç geçmiyor. Bazen dayanamıyorum boğuluyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum annem sürekli "bişeye canın mı sıkkın" diye soruyor, diyemiyorum hiç birşey. Geldikten sonrası düşündürüyor beni ben Ankara o Sakarya yine ayrı kalacağız artık düşünmekten başımın ağrısı geçmiyor. Bana yakışan bir biçimde bekledim sevgilimi evet tartışmalarımız oldu, ama herşeyde özlem ağır bastı. Ben çok seviyorum kızlar onun için çok fedakarlık yaptım en önemlisi bekledim ben onu. Emeklerim boşa gitmesinden de korkuyorum niye korkuyorum bilmiyorum sanırım psikolojim bozuldu artık. Gece gece niye yazdım bilmiyorum kızlar nolur birbirimize dua edelim Rabbim gönlümüzdekileri hayırlıya çevirsin. Askerlerimiz geldikten sonra bizler de tatlı telaş içinde olalım inşallah. Çok özledimmmm:KK43::KK43::KK43:

Allah kawustursun canım. Beklemek bızım gorewımızdı bıze yakısan buydu bız de 5 aydır görusemıyoruz we bızde farklı sehırlerdeyız donduklerınde nişan dugun allah nasip etcek yeter kı allah saglık wersın hepsi olcak insallah.. Ama özlemek hem cok guzel hem de cok zor herkese nasip olmaz...insallah hersey istedıgınız gıbı ilerler

Allah kawustursun canım. Beklemek bızım gorewımızdı bıze yakısan buydu bız de 5 aydır görusemıyoruz we bızde farklı sehırlerdeyız donduklerınde nişan dugun allah nasip etcek yeter kı allah saglık wersın hepsi olcak insallah.. Ama özlemek hem cok guzel hem de cok zor herkese nasip olmaz...insallah hersey istedıgınız gıbı ilerler

İnşallah canım Allah sağlık versin doğru :) gönlümüzdekilerde bizim için inşallah hayırlıdır.

Pembe bu konu çook guzel olmuş yaaa. Okurken öyle duygulandim ki.ama bir o kadarda bu günler kesinlikle bitecek diye cesaretlendim sana ve burda kavuşma mutluluğunu bizimle paylaşan arkadaslara çok teşekkür

Konu başlığı süper olmuş :KK9: Bizimde 1 ay 5 gün kaldı ve kısa dönemiz 4 aydır birbirimizin yüzünü görmüyoruz bu ay baya bıı bocalıyoruzz zor gecıyor ama herşey düzelickk buradakı yazılanları okuyunca daha bi umutlu oldum herkes bu surecten geçmiş cnku ya sabır bıze ve askerlerimize:KK16:En Büyük TÜRKİYE:nazar:
amınnn sabır en cok ıhtıyacımız olan şey hemde buara. senın askerın geldı galıba Allah bıdaha hıc ayırmasın :KK16:

Yorumları okudukça ağladım. Çok özledim sabrı öğrendik bayanlar ama şuan düzgün cümle bile kuramıyorum. 4 aydır görmüyorum yanına gidemiyorum doğuda benimki. Az kaldı 26nisan inşallah yanımda ama bu zaman hiç geçmiyor. Bazen dayanamıyorum boğuluyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum annem sürekli "bişeye canın mı sıkkın" diye soruyor, diyemiyorum hiç birşey. Geldikten sonrası düşündürüyor beni ben Ankara o Sakarya yine ayrı kalacağız artık düşünmekten başımın ağrısı geçmiyor. Bana yakışan bir biçimde bekledim sevgilimi evet tartışmalarımız oldu, ama herşeyde özlem ağır bastı. Ben çok seviyorum kızlar onun için çok fedakarlık yaptım en önemlisi bekledim ben onu. Emeklerim boşa gitmesinden de korkuyorum niye korkuyorum bilmiyorum sanırım psikolojim bozuldu artık. Gece gece niye yazdım bilmiyorum kızlar nolur birbirimize dua edelim Rabbim gönlümüzdekileri hayırlıya çevirsin. Askerlerimiz geldikten sonra bizler de tatlı telaş içinde olalım inşallah. Çok özledimmmm:KK43::KK43::KK43:

amın canım benım. özlem,beklemek ve halınden anlayan bırı olmayınca daha zor oluyo inşallah herşey gönlünce olur. herşeyi biz düşünüp kontrol edemeyız kı Allaha bırak emın ol o en guzel sekılde ayarlar. dua edelım ınsallah hep Allah hıc ayırmasın hep cennetten bır gun gıbı geçer :KK16:
amin.bızımde geldıgı zaman olcak nişan düğün hemde daha iş güç yok ama umutla beklıyoruz.:KK16:
şu konuya yazacağım günün gelmesini sabırsızlıkla bekliyorummm :KK31: :KK16:
hiç sorma gamzeli bende bende artık gelsın o guuuuunnnnnn:84:

Pembe bu konu çook guzel olmuş yaaa. Okurken öyle duygulandim ki.ama bir o kadarda bu günler kesinlikle bitecek diye cesaretlendim sana ve burda kavuşma mutluluğunu bizimle paylaşan arkadaslara çok teşekkür
rica ederım tatlı arkadasım :KK19: inşallah bizde yazcaz hemde gözlerimiz dolu dolu ama mutluluktan bu kez :KK1: vay be nasıl gectı ne guzel bekledık kavustuk dıye dıye :KK16:

Selam kızlar. Bizim de doğan güneşimiz dündü. Nişanlım Sıhhıye'ye geldi ben biraz gecikmiştim çünkü. Durakta bekliyormuş. Otobüsten indim ve sarıldık kaldık öyle bir süre. sonra öptük birbirimizi. boynundan optüm kokusunu içime çektim. (boynunda ruj izi kalmış çok sonradan gördük :KK9: ) kendisi ile beraber terhis olan bir arkadaşı ve eşi ve bugün terhis olacak arkadaşı (çocuk dün çarşı iznine çıkmıştı) restaurantta bizi bekliyorlardı. onların yanına gittik. birlikte yemek yedik sohbet ettik falan.. tabii konu askerlik ve anılarıydı :)) sonra onlardan ayrıldık Kızılay'da bikaç işimizi hallettik. ele ele yürüdük (en çok da bunu özlemişim) gezdik falan.. sonra iftar için bize gittik. hiç yalnız kalacağımız ortam olmadı yaaa :KK17: akşam da arkadaşına gitti kalmaya. bu sabah da memleketine yolladım sevdiceğimi. kısmetse bayramda onların memlekete gidicez bizde.. :KK16: genel olarak bizimki azıcık kilo almış, fakat normal hayata adapte olması zaman alacak biraz. çok şükür değişiklik yok davranışlarında falan. ama duygusaldı iyice duygusal olmuş gibi. çok ayrıntılara takılıyor :KK31:

Selam kızlar. Bizim de doğan güneşimiz dündü. Nişanlım Sıhhıye'ye geldi ben biraz gecikmiştim çünkü. Durakta bekliyormuş. Otobüsten indim ve sarıldık kaldık öyle bir süre. sonra öptük birbirimizi. boynundan optüm kokusunu içime çektim. (boynunda ruj izi kalmış çok sonradan gördük :KK9: ) kendisi ile beraber terhis olan bir arkadaşı ve eşi ve bugün terhis olacak arkadaşı (çocuk dün çarşı iznine çıkmıştı) restaurantta bizi bekliyorlardı. onların yanına gittik. birlikte yemek yedik sohbet ettik falan.. tabii konu askerlik ve anılarıydı :)) sonra onlardan ayrıldık Kızılay'da bikaç işimizi hallettik. ele ele yürüdük (en çok da bunu özlemişim) gezdik falan.. sonra iftar için bize gittik. hiç yalnız kalacağımız ortam olmadı yaaa :KK17: akşam da arkadaşına gitti kalmaya. bu sabah da memleketine yolladım sevdiceğimi. kısmetse bayramda onların memlekete gidicez bizde.. :KK16: genel olarak bizimki azıcık kilo almış, fakat normal hayata adapte olması zaman alacak biraz. çok şükür değişiklik yok davranışlarında falan. ama duygusaldı iyice duygusal olmuş gibi. çok ayrıntılara takılıyor :KK31:

canımmm :KK16::KK16: ne tatlı anlatmışsınn :KK16:

şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum :KK3:

Merhaba kızlar benim bu sayfaya gelmeme 92 gün var :) Merak ettiğim şudur ki sevgilisinin huyu suyu değişen ya da dönünce adaptasyonda sıkıntı yaşayan oldu mu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sonunda bana da bu topiğe yazmak nasip oldu :KK16::KK16::KK16:

Sevdiceğim askerden geleli 2 gün oldu henüz :KK17: 9 Şubat 2014'te başlayan ayrılık sürecimiz, 2 gün önce bitti şükür :nazar: Bayramın 2. günü yani 29 temmuzda terhis oldu sevdiceğim.

Önceki gece ben 1 gibi yattım ama uyumak ne mümkün... Öyle heyecanlıydım ki, sabaha kadar gözüme gram uyku girmedi... Sağa sola döne döne ancak sabah saat 7 gibi birazcık içim geçmiş. 11'de geri uyandım.

Gelibolu'dan gelecekti, yaklaşık 4 saatlik bir mesafeden. Sabah askeriyeden çıkar çıkmaz mesaj atmış bana "Aşkım bitti :KK76:" diye. Tabi ben uyanınca gördüm :KK1: Saat 10'da oradan otobüse binmiş, mesaj atmış "saat 13.30/14.00 arası orada olurum" diye. Neyse ben kalktım, kahvaltı yaptım, ama yine o içimdeki heyecandan pek bişey geçmedi boğazımdan :KK1:

Sonra hazırlanmaya başladım. Saçlar zaten 2 gün öncesinde kızıla boyanmış, kestirilmişti :KK1: İlk buluşmamızda giydiğim elbisemi giydim, saçımı makyajımı yaptım ve saat 13:15 gibi evden çıktım. Onu otogarda bekleyerek karşılamayı çok istiyordum, ama her zamanki gibi yine ben geç kaldım :KK1: Ben yoldayken, o çoktan otobüsten inmişti bile :KK30: O yüzden otogara kadar gitmedim, daha orta bi noktada buluştuk.

Uzaktan gördüm onu, beni bekliyordu. :KK16: Yanına gittim, midemde kelebekler uçuyordu sanki, sarıldık... :KK16: Sonra el ele tutuşup (bunu nasıl özlemişimmm) sahile doğru yürüdük. Bi yere oturduk.

Karşımdaydı,gözlerime bakıyordu :KK16: Bitmişti bütün o ayrılık süreci. Ama ben bi türlü inanmıyordum. Sanki bi rüya görüyordum, gözlerimi açınca karşımdan yok olacakmış gibi hissediyordum. Bu yüzden bi çok kere gözlerimi kapatıp kapatıp açtım :KK1: Hiçbirinde yok olmadı :KK1:

Sonra sahilde yürüdük biraz, selfie'lerimizi yaptık :KK1:

Ve akşamüstü ayrıldık, o köye ailesinin yanına gidecekti.

Aramızda kalsın, ailesinden önce beni görmeye gelmesi de beni ayrı bi mest etti tabi :KK16:

Bu arada, ben onu nasıl bıraktıysam öyle aldım, hani askerlik değiştirir diye bi muhabbet vardır ya, ben onu ne askerlik sürecinde ne de askerden dönüşünde görmedim, yaşamadım. Hiçbir değişikliği, olumsuzluğu olmadı yarimin. Hatta tam tersi bana olan aşkı kat be kat artmış olarak döndü bana :KK16:

Darısı tüm asker yarenlerine inşallaaah En Büyük TÜRKİYE

evet kızlar konu sahibi olarak çok önceden yazmam gerekirdi ama biraz uzak kalmıştım buralardan o yüzden kısmet şimdiymiş. Askerim geldi çok şükür kavuştuk temmuz ayında. :KK70: o an hayatımda unutamıcağım ve hafızama kazınan en önemli anlardan biri oldu. o gece zaten çok zor uyudumm ustelık sabah da erken kalkmam gerekıyordu. cunku sabah erkenden otogarda olacaktı ve tam kadir gecesinin gündüzüyadü :KK68: otogara gıttıgımde gelmesıne yaklasık 40dk vardı. tabı sabah hazırlandım heycanla ve dah ıkı hafta onceden ayarlanmıs kıyafetlerımı gıydım :KK48: onu beklerken sankı gecmedı zaman. ve sonunda otobusu geldı. bırbrmzı gorur gormez 6 ay gorusmemıs olmanın heycanıyla gülümsedik hemen. sarıldık birbirimize. çok zayıflamıştı tabi ve ben çok üzüldüm onu öyle gördüğüme.:110:beraber arabayla buranın ilçesi var çok güzel bi yer oraya gittik ve göl kenarında yürüdük. o askerdeyken ona hergün yazdığım günlüğü okuduk beraber. çok etkilendi çok duygulandı. sonra tekrar merkeze döndük fotoğraflar çektik, yemek yedik... harika bir gündü. her an yanımda olması, dokunabilmek,gözlerine bakarak konuşmak... ne kadar büyük nimetmiş... onu bekleme sürecimde okuduğum kitaplarım, izlediğim filmler,ailem ve kk bana çok destek oldu.En Büyük KK şimdi asker bekliyorum diyen birilerini görünce hemen o günlerim geliyo aklıma ve nası bi cenderenin içinde olduğunu çok iyi alıyorum. Allah herkesi askerine kavuştursun. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Merhaba kızlar benim bu sayfaya gelmeme 92 gün var :) Merak ettiğim şudur ki sevgilisinin huyu suyu değişen ya da dönünce adaptasyonda sıkıntı yaşayan oldu mu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
benim için şunu söyleyebilirim ki olmadı. hatta olumlu yönde oldu bizim için herşey, özellikle onun için yazdığım günlüğü görünce benimde askerlik yaptığımı anlamış oldu:KK48: o zaten benim kıymetımı bilen ve hiç üzmeyen biriydi. bende biraz sorun vardı benim için de iyi oldu kıymetini anladım. yokluğunu görmediğimiz şeyin kıymetını gerçekten anlamıyoruz.

Bizde 2 haziranda kavuştuk geldikten sonra isteme nişan ve düğünümüz bile oldu şuan 3 aylık evliyiz :) topiği ilk defa gördüm ama yazmak istedim.. Asker yolu beklemek gerçekten çok zor bekleyen herkese Allah sabır versin bazen hiç bitmiycekmiş geliyo ama bitiyo mutlaka :KK49:

Yazılanları ağlayarak okudum :KK42: :KK42: 45 günümüz kaldı ama zaman daraldıkça boğuluyorum zaman geçmiyor gibi hissediyorum. Çok özledm kızlar çoookk :cry:

X