Çatlaklar necla batum çatlak tedavisi olan varmı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

melocan34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
34
3
34
merhaba arkadaşlar.... Necla batum sitesinde ve tv de çatlaklar için yüzde doksan etkili bir yöntem bulduğunu lazer ve diğer yöntemler gibi acıtıcı soyucu bir yöntem değil diyor. tedavi ettiklerinin öncesi sonrası fotolarında baya etkili sonuçlar alınmış..
Bilgisi olan tedavi olan var mı _? Bizi bilgilendirsin ... :KK54::KK54:

$01-09-2013-43031900.jpg $1014061_704331996274036_1297114664_n.jpg

$1450102_668603219846914_2017296099_n.jpg

bunlar sitesinden alınan örnek resimler öncesi - sonrasi

Son düzenleme:
Ben geçenlerde gittim kendisi çok şeker ve canayakın bir kadın kalçamda ve dizlerimin arkasında çatlaklarım var beni muayene etti;sende %80 iyileşme sağlayabiliriz %50 iyileşme istersen 3000 tl sonrası artar dedi geçeceğine inansam bile bu kadar pahalı bir tedaviyi karşılayamayacağım ama bilgi amaçlı size söyleyeyim dedim.

Ben geçenlerde gittim kendisi çok şeker ve canayakın bir kadın kalçamda ve dizlerimin arkasında çatlaklarım var beni muayene etti;sende %80 iyileşme sağlayabiliriz %50 iyileşme istersen 3000 tl sonrası artar dedi geçeceğine inansam bile bu kadar pahalı bir tedaviyi karşılayamayacağım ama bilgi amaçlı size söyleyeyim dedim.

baktım sitesine ve facebook öncesi sonrası fotolarına baya bir gelişme var gibi... netten falan dinledim çatlak selülit konusunda baya iddialı konuşuyor....
inşallah anlatılanlar doğrudur... Artık bu çatlakların çaresi bulunsada kurtulsak ..........:KK43::KK43::KK43:

Ben de merak ediyorum acaba dogru mu eger yuzde seksen ise yaptirilir cunku lazer bile yuzde yetmis etki ediyo...benim çatlaklarim henuz kirmizi bi an once kurtulmak istiyorum...tedavi olan biri cevap verse ne guzel olur:KK43:

ben bu necla batumu cok merak ediyorum kizlar.. tv programlarini cikmis baktim tek kelime bise anlatmiyo aslinda.. o yuzden en azindan gorusmeye giden veya tedavi olan biri varsa biraz anlatsa cok guzel olur

ben bu necla batumu cok merak ediyorum kizlar.. tv programlarini cikmis baktim tek kelime bise anlatmiyo aslinda.. o yuzden en azindan gorusmeye giden veya tedavi olan biri varsa biraz anlatsa cok guzel olur

Ben görüşmeye gittim ama diyor ki tedavide kullandığım araçları açıklamıyorum aksi takdirde başkaları da çıkar bu tedaviyi yapar taklit olur.Ağzından alabildiğim tek şey "Aktardan alındığı gibi değil bu ürünlerin hepsi özel." Ayrıca muayenehanesindeki farklı araçlarla da ürünün etkinliğini artırıyormuş.Yalnız bana verdiği bu fiyat hem çatlaklarım çok derin olmadığı hem de yaşım küçük olduğu için verildi cilt tipimden çabuk etki göstereceğini söyledi size nasıl fiyat verir inanın bilmiyorum.

Mrb ben almanyadan gelmeyi dusunuyorum, nası randevu alması zormuş bide ben 4 kez lazer tedavisi yaptırdım hiç bir ise yaramadi..hakkaten geçirebilir .nekadar garanti veriyor ve nekadar sürede geciriyor.. bide kendisine ulaşabileceği bi telefon numarasi varmi.. Lazer tedavisi inan Bideford imi bozdu lekelere uğraşıyorum suan çok kotu..çatlak görüntüsü sinir bozucu bide şimdi lekeler cıktı

Mrb ben almanyadan gelmeyi dusunuyorum, nası randevu alması zormuş bide ben 4 kez lazer tedavisi yaptırdım hiç bir ise yaramadi..hakkaten geçirebilir .nekadar garanti veriyor ve nekadar sürede geciriyor.. bide kendisine ulaşabileceği bi telefon numarasi varmi.. Lazer tedavisi inan Bideford imi bozdu lekelere uğraşıyorum suan çok kotu..çatlak görüntüsü sinir bozucu bide şimdi lekeler cıktı
Randevu almak sıkıntı değil internette soprano beauty diye sitesi var orda telefonu yazıyordu sanırım.Ama şöyle bir şey var ki aynen sizin gibi lazer yaptırıp işe yaramamış biri gitmiş tedaviye aylar sonra yeni cevap vermeye başlamış o da fiyatı yükseltmiş ben de lazer daha uygun fiyatlı diye ilk onu deneyip işe yaramazsa necla Hanım'a gitmeyi düşünüyordum ama bunu anlatınca çok kararsız kaldım.

Randevu almak sıkıntı değil internette soprano beauty diye sitesi var orda telefonu yazıyordu sanırım.Ama şöyle bir şey var ki aynen sizin gibi lazer yaptırıp işe yaramamış biri gitmiş tedaviye aylar sonra yeni cevap vermeye başlamış o da fiyatı yükseltmiş ben de lazer daha uygun fiyatlı diye ilk onu deneyip işe yaramazsa necla Hanım'a gitmeyi düşünüyordum ama bunu anlatınca çok kararsız kaldım.

kizdanmi duydun yoksa necla batummu soyledi ?? aylar sonra nasil cevap veriyo onu anlmadim ustune bide fiyati yukseltmek ney cok ayip cok cirkin bi haraket.. saglik bu ihtiyacimiz var diye soyulalimmi yani .. ustelik nekadar cevap vermis tedaviye yuzdesi kac bide neden aylar sonra kendine cok guvenerek konusuyodu televizyonlarda ..

kizdanmi duydun yoksa necla batummu soyledi ?? aylar sonra nasil cevap veriyo onu anlmadim ustune bide fiyati yukseltmek ney cok ayip cok cirkin bi haraket.. saglik bu ihtiyacimiz var diye soyulalimmi yani .. ustelik nekadar cevap vermis tedaviye yuzdesi kac bide neden aylar sonra kendine cok guvenerek konusuyodu televizyonlarda ..
Necla batumla birebir konuştum ben onu söylüyorum.Lazer o dokuları öldürüyormuş bu yüzden de tedavi geç cevap vermiş bana da eğer bu şekilde gelirsem fiyatın yükseleceğini açıkça belirtti.İstediğin yüzdeye göre fiyat artıyor atıyorum %50 3000 tl ise %80 5000 tl.

Necla batumla birebir konuştum ben onu söylüyorum.Lazer o dokuları öldürüyormuş bu yüzden de tedavi geç cevap vermiş bana da eğer bu şekilde gelirsem fiyatın yükseleceğini açıkça belirtti.İstediğin yüzdeye göre fiyat artıyor atıyorum %50 3000 tl ise %80 5000 tl.

ben suan tum yaglari karistirdim onu suruyorum.. yeni basladim bide su deri zimparalama olayini dusunucem.. kendi cilt doktorumlada bi konusucam.. yanliz bu dermolorer diye bi sacmalik var sakin almayin leke yapiyo.. vakum zihazi ve masaj aletiyle yaglari daha aktif bisekilde deriye yedirebilirsiniz..bikac yontem deniyorum kafama gore ise yararsa hemen anlaticam.. lazer dokuyu falan oldurmuyo yenilenmesini sagliyor ama cok uzun zaman aliyor ayrica yakma ihtimalleri cok yuksek.. ki benimkini yaktilar.. bukadar sir gibi ne yapiyo bilmiyorum ama bi cozum uretirsem valla burdan bedavaya yazicam herkesten faydalansin.. ben cok uzun yillardir olan catlaklari yeni dert etmeye basladim.. oda vakum ve masaj aletleri kullaniyodur.. ama deriye ne suruyo onu bilmiyorum..

Sayfadaki yorumları okuduktan sonra Necla Batum'u araştırdım, eski videolarını izledim ve biraz ön bilgiden sonra kendisini aradım. Doğum yaptığımı üzerinden bir yıldan fazla zaman geçtiğini anlattım, bu arada benim sorunum karın çatlakları ve aslında toparlanmamış karın derisi... Necla Hanım kibar hoş bi kadın açık yüreklilikle istersen şu gün gel şu hastamla konuş ondaki değişimi gör ikna ol dedi, hakikaten sağlam referansları varmış öğrenmiş oldum. Neyse ben de başladım ve aylardır taktığım şey bu muymuş dedirtti bana mucize gibi ilk seans sonrasında hemen fark oldu. Benim için müthiş bir deneyimdi. Valla ben çözemedim ne sürdüğünü genel olarak hoş kokulu şeyler ama özel ürünlermiş ve özel olarak hazırlattırıyor. Güzel bakan güzel gören bi kadın, onunla tanıştığım için mutluyum öyle farklı bir hatun yani. Bambaşka konularda da insanlara desteği oluyor seanslara gittikçe görüyorum; felçli hastalara ve otistik çocuklara baş terapisi yapıyor ve ciddi ilerlemeler kaydettiriyor, şaşkınlıkla izledim ona gelen insanların çeşitliliğini. Anladığım kadarıyla hücre yenilenmesini kanlanmasını ve oksijenlenmesini tetikleyici terapiler yapıyor. Bu konunun altındaki yorumların ilerlemesi için çok bakardım eskiden bu sebeple sizler için yazdım bir geri dönüş olsun istedim. Bitince tekrar yazacağım...

Sayfadaki yorumları okuduktan sonra Necla Batum'u araştırdım, eski videolarını izledim ve biraz ön bilgiden sonra kendisini aradım. Doğum yaptığımı üzerinden bir yıldan fazla zaman geçtiğini anlattım, bu arada benim sorunum karın çatlakları ve aslında toparlanmamış karın derisi... Necla Hanım kibar hoş bi kadın açık yüreklilikle istersen şu gün gel şu hastamla konuş ondaki değişimi gör ikna ol dedi, hakikaten sağlam referansları varmış öğrenmiş oldum. Neyse ben de başladım ve aylardır taktığım şey bu muymuş dedirtti bana mucize gibi ilk seans sonrasında hemen fark oldu. Benim için müthiş bir deneyimdi. Valla ben çözemedim ne sürdüğünü genel olarak hoş kokulu şeyler ama özel ürünlermiş ve özel olarak hazırlattırıyor. Güzel bakan güzel gören bi kadın, onunla tanıştığım için mutluyum öyle farklı bir hatun yani. Bambaşka konularda da insanlara desteği oluyor seanslara gittikçe görüyorum; felçli hastalara ve otistik çocuklara baş terapisi yapıyor ve ciddi ilerlemeler kaydettiriyor, şaşkınlıkla izledim ona gelen insanların çeşitliliğini. Anladığım kadarıyla hücre yenilenmesini kanlanmasını ve oksijenlenmesini tetikleyici terapiler yapıyor. Bu konunun altındaki yorumların ilerlemesi için çok bakardım eskiden bu sebeple sizler için yazdım bir geri dönüş olsun istedim. Bitince tekrar yazacağım...

İlk seansta mı mucize etkisi ?
Muhtelemen fotoğraflamışsınızdır,inandırıcılık açısından paylaşabilirseniz sevinirim.

Ben de merak ediyorum acaba dogru mu eger yuzde seksen ise yaptirilir cunku lazer bile yuzde yetmis etki ediyo...benim çatlaklarim henuz kirmizi bi an once kurtulmak istiyorum...tedavi olan biri cevap verse ne guzel olur:KK43:

SELAM,

AÇIKÇASI BEN BU % ... DEMELERİNE PEK İNANMIYORUM ARKADAŞLAR, BİR DE ÇATLAKLARA ÇÖZÜM BULUNMUŞ BİLE OLABİLİR BELKİ AMA FARKINDAYSANIZ ÇATLAK TEDAVİSİ SEKTÖRÜ O KADAR GENİŞ Kİ KESİN ÇÖZÜM BULUNSA BİLE BUNU BİZE SÖYLEYECEKLERİNİ SANMIYORUM:)BU İŞİN KAYMAĞINI YİYEN ÇOK KİŞİ VAR O SEBEPTEN BENCE KENDİMİZ DENEME YANILMA YÖNTEMİYLE BİRŞEYLER YAPABİLİRİZ VE GERÇEKTEN SAMİMİ OLANLARIMIZ TAVSİYELERDE BULUNABİLİR ONUN DIŞINDA PAHALI YÖNTEMLERİ DENEMİŞ BİRİSİ OLARAK BEN PARAMI ÇÖPE ATTIM SİZ ATMAYIN DEMEK İSTERİM AMA TABİİ TERCİH SİZİN...

HEPİNİZE SEVGİLER,

İlk seansta mı mucize etkisi ?
Muhtelemen fotoğraflamışsınızdır,inandırıcılık açısından paylaşabilirseniz sevinirim.

Merhaba, cildim çok kuruymuş seans sonrası özellikle nemlendiği için gerçekten çok farketti. Süreç bitince yazacağım tekrar, fotoğraf koyar mıyım bilmiyorum ama. Buraya bi iki bişey yazmamın tek nedeni imkanı olanları haberdar etmek (ben çok bakardım bi haber var mı diye) Kendi kendimize deneyelim bilinen tüm yöntemleri demiş bi arkadaş ben de denedim bişeyler ama cildim kuru olduğu için bi sonuç elde edemedim malesef

Arkadaslar yok mu baska deneyen fayda goren benim catlaklarim ozellikle kalca basen ve ic bacakta. Catlak diil yarik desem yeridir. Kurtulan fayda goren azaldi diyen yok mu aranizda? :KK43: hangi yonteme inansak yoksa umidimizi kaybedip bunla mutlu olmaya calissak daha mi mantikli

sitesini inceledim ve videolardan konuşmalarını dinledim.. Yüzde seksen oranında bir gelişme kaydettiklerini ve bunu lazer gibi yöntemlerle soymadan doğal bir yöntemle yaptıklarını söylüyordu. Giden veya tedavi olan olursa bilgilendirsin lütfen......
Merhaba Necla Batum’a gidiyorum çatlak tedavisi icin bacak kalça ve oldukça fazla bende doğal yöntemlerle yapiyor 2 seans oldum şimdilik değişen tek şey çatlakların küçülmesi ve vücudumdaki kuruluk azalması hemen etkili sonuç olmuyormuş zaten 3.4 seans olucam gelişmelerden haber edicem ❤️

X