bebegim

xyasminxx91

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
27
0
34
Arkadaslar ben yeni katiliyorum araniza merak ettigim bi konu var ben iki ay once dogum yaptim bebegim dogdugunda beyazdi sonradan esmerlesti neden acaba

olabilir benim kızda süt gibiydi hatta babam bi rahatsızlık mı var acaba demiş bebekte kanı yok sanki demiş kendi kendine düşün yani o kadar beyaz sonra sarılık oldu sarılıktan bş esmerleşti ama elleri bembeyazdı sonra sarılık gittikten sonra gene beyazlaştı

benimki sarılık olmadı fakat sarılık olunca ilk gözlerden başlıyor sararmaya diye biliyorum ben bebekler yeni doğduklarında ten renkleri farklıdır benimkide bembeyazdı şimdi normal arkadaşımda mosmordu doğduğunda diyor bilmiyorum artık hangisi doğru :) onun teninin rengi günden güne değişip özünü bulacaktır gözlerinde sarılık yoksa endişelenmeye gerek yok sanırım

olabilir benim kızda süt gibiydi hatta babam bi rahatsızlık mı var acaba demiş bebekte kanı yok sanki demiş kendi kendine düşün yani o kadar beyaz sonra sarılık oldu sarılıktan bş esmerleşti ama elleri bembeyazdı sonra sarılık gittikten sonra gene beyazlaştı

Kacinci ayda duzeldi rengi uc aylik hala duzelmedi

Kacinci ayda duzeldi rengi uc aylik hala duzelmedi
Cnm neden bu kadar kafana takiyosun anlamadim ben yani beni ilgilendirmez ama saglikli olsun yeter takma bu kadar buyudukce acilacak rengi benim oglum esmer dogdu yavas yavas aciliyo teni. Yuzu felan soyuluyo soyuldukca acilir

Sizinki kacinci aydi duzeldi

X