kefir ile sağlıklı zayıflama

Cnm ne güzel senin adına sevindşm8 kilo vermişsin

Bişi sorucsm bel bölgende incelme oldu mu hiç dikkat ettinmş?
Bide 8 kiloyu ne kadar zamanda verdin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm ne güzel senin adına sevindşm8 kilo vermişsin

Bişi sorucsm bel bölgende incelme oldu mu hiç dikkat ettinmş?
Bide 8 kiloyu ne kadar zamanda verdin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Konuyu açtığımdan bu yana, yani 4 ay olmuş ama ilk başta daha çok vermiştim, sonra tatlıyı çikolatayı abarttım. Geçmiş mesajlara bakarsan, kilo verdikçe yazmıştım.

Elbette, bacaklarım bile inceldi. Başlarken vücut ölçülerimi yazmıştım zaten ordan anlıyorum ama gözle görülür şekilde inceldim. Geçen yaz giydiğim pantolonlar bol oluyor, hem bel kısmı hem bacak kısmı

Anladım cnm, çok iyiymiş 😊 zaten 4 ay da çok iyi bi süre, ayda 2 kilo diyolar ya ideal olan, ben de bi deneyeyim bari ama her gün bi litre kefir alıp tüketmek baya masraflı olcak, pahalı çünkü 😊

Anladım cnm, çok iyiymiş 😊 zaten 4 ay da çok iyi bi süre, ayda 2 kilo diyolar ya ideal olan, ben de bi deneyeyim bari ama her gün bi litre kefir alıp tüketmek baya masraflı olcak, pahalı çünkü 😊

Sen de mayasını al, kendin mayala istersen :)
Bu arada ben son bir ay 3 bardak yerine 2 bardak içtim. Midem iyice küçüldüğü için üçüncü bardağı içerken baya zorlanıyordum

Merhabalar hanımlar. Benim sindirim sistemim çok sorunlu. Haftada iki kez zar zor tuvalete çıkabiliyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kefir mayalayıp içmeye başladım. Artık hergün tuvalete çıkabiliyorum.
İnernette kefirin faydalarını araştırırken bir foruma denk geldim. Bir kadın kefir içerek ayda 12 kilo vermiş. Pek inandırıcı gelmedi. Haftada 1 kilo verilebiliyor diyorlar. O kadın sabahları aç karna kefir içip yaklaşık 4,5 saat hiç bir şey yemiyormuş. Başka bir siteye bakınca gördüm zaten kefir sabahları veya yatmadan hemen önce daha faydalıymış.
Ve ben de bu şekilde içmeye başladım. Önceden Yemeklerden yarım saat önce, sabah ve akşam içiyordum. Ancak bu kilo aldırıyormuş. Yani kefirle hem kilo alınıyor hem veriliyor.
Şimdi sabah kalkınca 3 su bardağı kefir içiyorum. 4 saat sonra hafif şeyler yiyorum. Ekmek, hamurişi tüketmemeye çalışıyorum. Zaten kefirde bol miktarda protein var, enerji veriyor, bağışıklığı Güçlendiriyor, sindirimi kolaylaştırıyor, hazımsızlık yok oluyor ve hafif hissediyorsunuz, karnınızdaki şişlik hissi yok oluyor ve en önemlisi tok tutuyor. Cilde de iyi geliyormuş.
Kefir içenler bana katılmak ister misiniz ? Daha önce kefir ile kilo verenler oldu Mu ?

Ayda 12 kilo bana abartı geliyordu ama 3 haftada 7 kilo verenler varmış, bir ayda 12 neden olmasın

Güncelleme : dün tartıldım ve 2 kilo vermişim. Sabahları kefir içtim ve aldığım kalorilere biraz dikkat ettim. Spor yapmaya vaktim yok zaten bu şekilde devam ederse çok iyi olacak. Azıcık fazlam var.

güncelleme: toplamda 8 kilo verdim ve tatlı, çikolata da yedim. ancak zayıflamam yavaşladı. pilatese başlamayı düşünüyorum.

canım kefir ile toplamda kaç kiloyu kaç ayda verdin
ve bu kalan kilolarınıda kefirle vermeyi düşünmedin mi?

maden suyu da verdiriyor mu bilgin var mı?

canım kefir ile toplamda kaç kiloyu kaç ayda verdin
ve bu kalan kilolarınıda kefirle vermeyi düşünmedin mi?

maden suyu da verdiriyor mu bilgin var mı?

8 kilo verdim ama ilk ay 4 kilo falan verdim sonra pek düzenli yapamadım, çikolata tatlı çok yedim, kefir içtikten 1 saat sonra kahvaltı falan yaptım o yüzden ayda 1.5 kilo falan verdim.

Kefirden sıkıldım, hem vücudu şaşırtmak lazım. O yüzden başka diyet deneyeceğim

8 kilo verdim ama ilk ay 4 kilo falan verdim sonra pek düzenli yapamadım, çikolata tatlı çok yedim, kefir içtikten 1 saat sonra kahvaltı falan yaptım o yüzden ayda 1.5 kilo falan verdim.

Kefirden sıkıldım, hem vücudu şaşırtmak lazım. O yüzden başka diyet deneyeceğim

anladım bu 8 kiloyu 3-4 ayda mı verdin

Kızlar ramazanın sonuna yaklaştık, zor da olsa kilo almamayı başardım :KK37: ama kilo vermem lazım, ramazan sonrası isveç diyeti yapacağım ama bitene kadar kefir denemeye karar verdim. Sahur olarak kefir içeceğim ve iftar sonrası bir şey yemek yok. Zaten 3 bardak içtim şuan tıkandım fena haldeyim. Yarın iftara kadar beni idare eder diye düşünüyorum. Oruç tutan varsa deneyebilir

Sorma yav 1.5 hafta yaptım sonra saldım :KK37: kilo verdiğim için vücudum sıkılaşmaya çok müsaitti sanırım, o azıcık zamanda bile sonuç aldım ama birkaç gün ara verdim sonra baştan başlamam gerekir diye üşendim :KK50:
Sen ne yaptın

kız niye saldın ne güzel işte sonuç almısın hemen vücudundaki yağ düşmüşken :KK52::KK52:
çok mu ara vermiştinki?mesela 2-3 gün yapamadıysan baştan başlamana gerek yok keşke devam etseydin kaldıgın yerden :nazar:
ben de rippen in 30 programında level 2 yi bitirince zorunlu bi 1 hafta ara vermek durumunda kaldım ama şimdi 3.leveldan direk devam ediyorum :KK34:
ramazan düzenimi bozdu bitsin bakalım bir :KK51:

kız niye saldın ne güzel işte sonuç almısın hemen vücudundaki yağ düşmüşken :KK52::KK52:
çok mu ara vermiştinki?mesela 2-3 gün yapamadıysan baştan başlamana gerek yok keşke devam etseydin kaldıgın yerden :nazar:
ben de rippen in 30 programında level 2 yi bitirince zorunlu bi 1 hafta ara vermek durumunda kaldım ama şimdi 3.leveldan direk devam ediyorum :KK34:
ramazan düzenimi bozdu bitsin bakalım bir :KK51:

Yahu aslında azimliydim ama hep üst üste geldi misafir, davet derken bir baktım 4 gün falan olmuş baştan yapıyım dedim ama inanılmaz büyüdü gözümde :KK50:
Oh maşallah maşallah devam et :nazar: ben de 2. Level dan devam edeyim o zaman yahu

Yahu aslında azimliydim ama hep üst üste geldi misafir, davet derken bir baktım 4 gün falan olmuş baştan yapıyım dedim ama inanılmaz büyüdü gözümde :KK50:
Oh maşallah maşallah devam et :nazar: ben de 2. Level dan devam edeyim o zaman yahu

Bak kilo da verdim diyosun ne güzel vücudun hazırmış.
boşver hiç salma kendini,aynen kaldıgın yerden devam et 4 gün de çok fazla bir ara değil sonuçta aynen devam:KK8::KK8:

X