yağ yakıcı yeşil kahve

Hala bende devam ediyor bir hafta oldu başlayalı dedim ya birde zaten sıkıntı çektiğim konuydu bende bakalım az kaldı bitince almayı tekrardan düşünmüyor um açıkçası

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hıc zaman kaybetme canım ben ıkı hafta kullandım abartısız haftada ıkı yada kez tuvalete çıktım kabızlık yaptı hemde nasıl sımdı 3 gundur ballı sırekılı suyu ıcıyorum burdan takıp ettım yemınle soyluyorum günde 5 kez tuvalete çıkıyorum bunu tavısye ederım bununla beraber yoğurt kurunude uyguluyorum su an cok memnunm yesıl kahve ıle gecen ıkı haftama yazıklar olsun dıyorum :KK1: tabı bende böyle etkı gosterdı demekkı bünyeden bünyeye fark var herkez cok memnun...........

Evet cnm bende anlamadım herkes memnun ama bende genelde oyle oluyor acı cehre almısdık arkadaslarla onlar kucuk bır tohum yuttuklarında tuvaletten cıkamıyorlardı ben ıse 4 tohum yutsamda davul gıbı sısıp kalıyordum aslında ben yogurt kurune baslayacakdım kayınvalıde tvde ızlemıs bunu al deyınce bır deneyım dedım ama sısım hep gaz sancısı cekıyorum yogurt kuru nasıl faydalı cnm gercekten pekı

Evet cnm bende anlamadım herkes memnun ama bende genelde oyle oluyor acı cehre almısdık arkadaslarla onlar kucuk bır tohum yuttuklarında tuvaletten cıkamıyorlardı ben ıse 4 tohum yutsamda davul gıbı sısıp kalıyordum aslında ben yogurt kurune baslayacakdım kayınvalıde tvde ızlemıs bunu al deyınce bır deneyım dedım ama sısım hep gaz sancısı cekıyorum yogurt kuru nasıl faydalı cnm gercekten pekı

Yoğurt kürünün etkisi oluyor bağırsaklara. Kahvenin yanında onuda tavsiye ederim. Birde kahve markasına çeşidine göre değişiyor. Ben valide sultan kullandığımda adedersiniz resmen ishal olmuştum. Sonra normal çekilmiş çekirdekten aldım durdu bağırsaklarım. Yani kahveye göre değişiyor.

iPhone 'dan gönderildi.

Yoğurt kürünün etkisi oluyor bağırsaklara. Kahvenin yanında onuda tavsiye ederim. Birde kahve markasına çeşidine göre değişiyor. Ben valide sultan kullandığımda adedersiniz resmen ishal olmuştum. Sonra normal çekilmiş çekirdekten aldım durdu bağırsaklarım. Yani kahveye göre değişiyor.

iPhone 'dan gönderildi.

vallahi açık kahveydi bi makrası yoktu sızın bu dedıgınız valıde sultan ambalajlı bırseymıydıkı aman almayacagım zaten artık yogurt kuru denerım kahve bıtınce deneyım dedım gercekten etkili yeşil kahve en azından onu anlamak için

vallahi açık kahveydi bi makrası yoktu sızın bu dedıgınız valıde sultan ambalajlı bırseymıydıkı aman almayacagım zaten artık yogurt kuru denerım kahve bıtınce deneyım dedım gercekten etkili yeşil kahve en azından onu anlamak için

Valide sultan kavanozda kutunun içinde. O gerçekten çok felaket çalıştırıyor bağırsakları. Sizin dediğinizide kullandım. Zayıflamamda etkisi oldu sadece bağırsakları çok çalıştırmıyor. Ama yağları yaktığı kesin.

iPhone 'dan gönderildi.

Kahveyi bıraktım ve iştahım çok fena açıldı. Çok güzel iştah kesiyordu. Yeniden başlarım sanırım.

iPhone 'dan gönderildi.

kesınlıkle ıse yarıyor bende de bağırsak tembellıgı var ama elma sırkesı ve yoğurt kuru bende ıse yaradı kahveyı bıraktım ben.

Valide sultan yesil kahveyi 4 gundur bende kullaniyorum yemeklerden yarim saat once iciyorum insallah bir faydasini goruruz

Kızlar ben kusuyorum ya yedikleri istifra ettiriyomu?
ben telvesini de yedim acaba ondan mı dokundu ?

Son düzenleme:
Kızlar ben kusuyorum ya yedikleri istifra ettiriyomu?
ben telvesini de yedim acaba ondan mı dokundu ?

Bu kahve normal türk kahvesinin işlem görmemiş hali. Öyle bir etki göstereceğini sanmıyorum. Ben yaklaşık iki ay kullandım sadece biraz bulantı yaptı ama geçti sonra. Başka birşeyin etkisidir bence o

iPhone 'dan gönderildi.

Kızlar ben hiç faydası ni görmedim üstüne kabızlık olayım iki kat artı bıraktım bu yüzden şimdi elmalı tarcinli metabolizma cayina başladım bugün

Kızlar ben hiç faydası ni görmedim üstüne kabızlık olayım iki kat artı bıraktım bu yüzden şimdi elmalı tarcinli metabolizma cayina başladım bugün

bende de kabızlık yaptı bal ve elmalı sırekyı tavsıye ederım

bende de kabızlık yaptı bal ve elmalı sırekyı tavsıye ederım

ya kızlar bende aktardan aldım bu yeşil kahveyı ama hala denemedım :44: bu yorumlardan sonrada denemeyı dusunmuyorum :KK36::KK36:

başka zayıflatıcı yontem bulmam lazım :18:

ya kızlar bende aktardan aldım bu yeşil kahveyı ama hala denemedım :44: bu yorumlardan sonrada denemeyı dusunmuyorum :KK36::KK36:

başka zayıflatıcı yontem bulmam lazım :18:

bencede cnm 2 hafta içtim yok bir etki zaten iki haftada 2 kilo vermişim oda hergün yürüyüş yaptım ve akşamları yemeği kesdiğim için doğal olarak verdim o kiloyu

Arkadaşlar ben bölgesel incelme için biberiye yağının etkili olduğunu okudum forumda. Uygulayanların hepsi doğruluyor. Müsait olduğumda mutlaka deneyeceğim :KK52:

Son düzenleme:
arkadaşlar 10 gündür kilo veremiyorummmm:KK43: kahvede içiyorum olmuyor acaba regli olcam 10 gün kaldı o etkiler mi:26:

Kızlar Merhaba,

Ben bu yeşil kahveyi bulunduğum yerde aktarlardan hazır paket halinde alıyorum. Ancak aldığım yeşil kahve de acı çehre ve funda yaprağı karışımı da var. Çok etkili bağırsakta ne var ne yok boşaltıyor. Bağırsaklarım adeta bir motor gibi çalışıyor. Şişkinliği tamamen indiriyor. Çok güzel gaz giderici ve metabolizma hızlandırıcı bir içecek. Ama tadı çok berbat. Burnumu tutarak içiyorum Allah'tan o şekilde hissetmiyorum. şimdilik 1 haftada 73,10 ile başlayıp 69,5 düştüm 3-3,5 kilo kadar verebildim. Tavsiye ederim.
Yalnız bir de sadece yeşil kahveyi çektirip aldım o tek başına hiç bir işe yaramıyor.

Bilginize.

Arkadaşımın teyzesi 15 günde 8 kilo vermiş sadece yeşil kahveyle, biz de dün aldık bugün başlıcaz. Umarım işe yarar.

X