Shiseido marka cilt bakım ve makyaj ürünleri en uygun fiyat garantisi ile forumda tek

goncao

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
3
0
34
Shiseiso Marka cilt bakım ve makyaj ürünlerini uygun fiyata satıyorum. Ürünler sıfır ve kutusundadır, kesinlikle hiç kullanılmamıştır. Şu anda hazır olarak aşağıdaki ürünler bulunmaktadır ve istediğiniz ürünün adını özel msj ile gönderirseniz fiyatını bildirebilirim.

SHISEIDO RUJ ( RENK BELİRTİNİZ ) / 50 TL

shiseido the skincare hydro nourishing softener lotion / 150 ml / Besleyici Yumuşatıcı Losyon / 70 TL

shiseido the skincare day moisture protection enriched spf 15 / Gündüz Nemlendiricisi / 50 ml / 77 TL

Shiseido bio performance super eye contour cream 15ml/0.53oz / Göz çevresi Kremi / 135 TL

Shiseido Future Solution LX Daytime Protective Cream SPF 15 / 50ml/1.8oz / Gündüz Koruyucu Krem / 325 TL

ben bunlari seneler öncesi denedim kullandim. onca masraf ettim ve acikcasi hic gerek yokmus böyle seylere... aksine zarari oldugunu dusunuyorum cunki bunlarin icinde kimyasal maddeler dolu...

yagli seyleri tüketmemeye cildinizi dogal seylerle temizleyip beslemeye calisirsak hic bir sorun olmaz.

Herkes kullanıyor bu ürünlerden tabi arada hiç kullanmayan da var mutlaka. Ama kullanan arkadaşlar dönüş yaparsa kendi bütçelerine katkı sağlamış olurlar.

X