hedef 50 kilo olmak.. :)))

Sürekli yazamıyorum ama ben devam.ediyorumm diyete :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkurler evet 4 dogum ama 2 cocugum var suanda 2 bebegimi kaybettim maalesef.

Başın sağolsun egekcim :26:

Kızlar aranızda hiç Matrigen yağ yakıcı kremi kullanan oldu mu? Diz çevremdeki inatçı yağlar için kullansam mı diyorum ya :44: Onlar gitmiyor bir türlü ve çok kötü duruyor...

Kızlar aranızda hiç Matrigen yağ yakıcı kremi kullanan oldu mu? Diz çevremdeki inatçı yağlar için kullansam mı diyorum ya :44: Onlar gitmiyor bir türlü ve çok kötü duruyor...

bugun callaneticste bacaklarini iki yana iyice acip govdeni yere degdirmeye calistigin harekette diz cevresinin gerildigini fark ettim. benim de dizim problemli, bu hareketi sik sik yapicam bi hafta sonra ise yarayip yaamadigini soylerim burda. kremlere kesinlikle inanmiyorum.

Estafurullah olurmu oyle sey ee ben 4 dogum diyince cok normal bu :-) sagolun... programiniz nasil

ben spora agirlik veriyorum, callanetics ve pilates yapiyorum. bu tarti gununden sonra da haftada bir veya iki kez detoks gibi az yemeyi planliyorum.
elaprenses in yazdigi detoks cok guzele benziyor.

ben spora agirlik veriyorum, callanetics ve pilates yapiyorum. bu tarti gununden sonra da haftada bir veya iki kez detoks gibi az yemeyi planliyorum.
elaprenses in yazdigi detoks cok guzele benziyor.

Hiii sanirim tum konuyu bastan okumam gerekecek sadece basliga bakip atladim baliklama cunki:-)

bence de cok guzelmis elos'un annesi, hep beraber mi yapsak?
valla bana uyarrr 1,5 2 kilo goturuyomus yalniz benim bunyem aryik az yemeye alisti verirmiyom ki ben baslicam pazartesi:))
Sürekli yazamıyorum ama ben devam.ediyorumm diyete :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
selam zeyno senin okulun var arda girsen yeterr
Tesekkurler evet 4 dogum ama 2 cocugum var suanda 2 bebegimi kaybettim maalesef.
basin saolsun canimmm Allah kizlarina uzuuun saglikli guzel omur versinnn analı babalı buyusunler..Aminnn

ben kullanmadim canim sıkilastirici ariyorum bende
Hiii sanirim tum konuyu bastan okumam gerekecek sadece basliga bakip atladim baliklama cunki:-)

okumana gerek yok camamberin degi gibi herkes kafasina gore takiliyo .. bir kac gun girince anlarsinnn...

Son düzenleme:
dilviin kiz maske yuzumde:KK1: yumurtayi tum yuzume surdum diyer yerlerde sebeplensin dimi:KK1: peceteyi burnuma yapistirdim bakalim bekliyorum:KK1: kocisim bir ara disari cikti eve girip beni gorunce ne olduuu diye panikledi:KK60: burnum darbe almis gibi estetik ameliyatlilara benziyorum..:KK60:

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun 2 cocugunu Rabbim sana bagıslasın hayırlı evlat eylesin inşallah..
dilviin kiz maske yuzumde:KK1: yumurtayi tum yuzume surdum diyer yerlerde sebeplensin dimi:KK1: peceteyi burnuma yapistirdim bakalim bekliyorum:KK1: kocisim bir ara disari cikti eve girip beni gorunce ne olduuu diye panikledi:KK60: burnum darbe almis gibi estetik ameliyatlilara benziyorum..:KK60:
kızzzz sonuçlar nasıl memnun kaldın mı bariiiii :KK9:
valla ben siyah maske falan yapıyorum babam annemden görmediklerini benden görüyo annem gündüz yapıyo ben akşam vakit bulunca akşam yapıyorum :KK9:
kızlar misafirler bana hiç iyi gelmedi ne umdum ne buldum hesabııı moral 0 yerlerdeee..

canım geçmiş olsun 2 cocugunu Rabbim sana bagıslasın hayırlı evlat eylesin inşallah..

valla ben siyah maske falan yapıyorum babam annemden görmediklerini benden görüyo annem gündüz yapıyo ben akşam vakit bulunca akşam yapıyorum :KK9:
kızlar misafirler bana hiç iyi gelmedi ne umdum ne buldum hesabııı moral 0 yerlerdeee..

valla baya begendim saol
dilvincimmm.. : Allah senden razi olsunn:)))
bildigin siyah nokta bandi oluyo hemd dogal...yalniz ben bidaha kine yuzumu buhara tutup denicem .. biraz tecrubesizdim.. pek iyi yapistiramasamda yapisan yerler gayet guzel.. pecetenin uzerinede surmek gerekiyo..

Son düzenleme:
valla baya begendim saol
dilvincimmm.. : Allah senden razi olsunn:)))
bildigin siyah nokta bandi oluyo hemd dogal...yalniz ben bidaha kine yuzumu buhara tutup denicem .. biraz tecrubesizdim.. pek iyi yapistiramasamda yapisan yerler gayet guzel.. pecetenin uzerinede surmek gerekiyo..
yaaa aceleye geldi bak kafa kalmadı ben sana buhar konusunu demedimmm iyi miii yüzünü iyice buhara tut öyle yap tabi gözenekler acılırr

:-) tesekkurler hepimizin evlatlarini anne babasina bagislasin insallah :-)

kızlar gulmekten karnım catladııı
malum ben,m misafirler pekte iç acıcı degildi moral 0 olunca yine moralimi kadınlarkulubu düzeltti :KK31:
sizde gülün istedim
quote_icon.png
nobody kullanıcısından alıntı

Bir gün düdüklü tencerede yemek pişiriyorum nohut yapmıştım. Evde de eltimler var, ex.eşte onlarla oda da takılıyor. Ben bir ara mutfağa gittim ne göreyim düdüklünün düdüğü fırlamış, nohutlarda o fırlayan delikten dışarı patır patır fırlıyor :) Düdüklü patlayacak diye aklım çıktı o panikle koridorda patlıyoooo diye bağırarak sokak kapısına yöneldim. Eltim panikle ne patlıyo dedi, ben de düdüklü düdüklüüü diyip sokağa kaçtım, eltide arkadan kızım söylesene bizde kaçalım diye o da fırladı arkamdan.. :) O nohutlar tüm tavana yapışmıştı, eşle kardeşi ocağı kapatıp ıslak bir havlu atmışlar düdüklünün üzerine :) baya bi dalga geçtiler bizle.. Hala aklıma geldikçe gülerim :)

daha fazlası için... http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=403347&page=427

gecen hafta: 63.0
bu hafta: 62.8

200 grm sadece:KK43:((((

sole bir kilo veremiyorum yaa:KK43:((

bu arada tarildiktan sonra tartim birdaha tartmadi .. sanirim bozulduu:KK43:(

Son düzenleme:
X