Buda benim dükkan :)(Parfüm,Kıyafet,Makyaj Ürünleri)

$IMG_9095.jpg zamanında çektiğim bir fotoğraf bunlara ek şuan flowerbomb ve givenvyh play de var tabi hepsini tükettim birazını anneme berdim elimde kalanlar son ml ler ne kadar parfüm manyağıyım anla artık :KK16::KK16::KK16::KK16:

tamam tamam ya ayır içim gitti vallahi guccinin parfümlerini de çok seviyorum 50ml lik falan gelirse özelden bildir bana tabi indirimli fiyatını :))) ikisini bir gönderirsin olur mu ?

Canım bu fırsat hayatta kaçmaz.. Gucci envy me 100 ml var.. birde Gucci Rush veya Gucci Rush 2 var onlar 75 ml canım..O zaman Narciso'yu sana ayırdım. bende parfüm manyağıyım orjinal parfüm koleksiyonum var : )

Kızlarrr son 1 adet Narciso Rodriguez for Her EDP kaldı..Yetişen alır diyelim o zaman :KK52:

Siyah şişesinden hala 3 tane mevcut..

Son düzenleme:
Canım bu fırsat hayatta kaçmaz.. Gucci envy me 100 ml var.. birde Gucci Rush veya Gucci Rush 2 var onlar 75 ml canım..O zaman Narciso'yu sana ayırdım.

Kızlarrr son 1 adet Narciso Rodriguez for Her EDP kaldı..Yetişen alır diyelim o zaman :KK52:

yok yok onlar değilde gucci guilty gucci by gucci falan olabilir

yok yok onlar değilde gucci guilty gucci by gucci falan olabilir

Onlar yokmuş canım.. Elie le saab falanda var düşünenler olursa..Versace bright crystal ve crystal noir de var..Chanel'in çoğu var. DKNY be delicious var yeşil şişesi..

212 sexy de var..

Son düzenleme:
Onlar yokmuş canım.. Elie le saab falanda var düşünenler olursa..Versace bright crystal ve crystal noir de var..Chanel'in çoğu var. DKNY be delicious var yeşil şişesi..

212 sexy de var..

dkny gold ve ya chanelin 50 ml hangi parfümleri var almışken iki alayım diyorum madem bu fırsat kaçmaz :)

dkny gold ve ya chanelin 50 ml hangi parfümleri var almışken iki alayım diyorum madem bu fırsat kaçmaz :)

Canım Chaneller de de 50 ml yok hepsi 100 : ) çoğu var coco mademioselle,chance,coco noir,allure..dkny gold yokmuş canım.. bitek be delicious yeşil olan var.

Hanımlar dün Narciso Rodriguez for Her getirteceğimi söyledim isteyen olursa acilen benle iletişime geçsin.. Aynı zamanda merak ettiğiniz başka parfüm varsa onuda sorabilirsiniz bu fırsatı kaçırmayın ayda yılda bir kere gelir..(ürünler tester ama orjinal kutularıyla gelecek)

seçenekleriniz arasında istediğiniz parfüm olabilirr bana sorarsanız sizee onda mevcut olup olmadığını söyleyebilirim

temsili resim
Eki Görüntüle 1077477

Narciso'lar bitmek üzeree ilgilenen acil ulaşsın..

Sırtı dar canım ama göğüsten A giyiyoresan sana büyük olur büyük ihtimalle. :26:

Hanımlar dün Narciso Rodriguez for Her getirteceğimi söyledim isteyen olursa acilen benle iletişime geçsin.. Aynı zamanda merak ettiğiniz başka parfüm varsa onuda sorabilirsiniz bu fırsatı kaçırmayın ayda yılda bir kere gelir..(ürünler tester ama orjinal kutularıyla gelecek)

seçenekleriniz arasında istediğiniz parfüm olabilirr bana sorarsanız sizee onda mevcut olup olmadığını söyleyebilirim

temsili resim
Eki Görüntüle 1077477

100 ml hiç kullanılmamış tester orjinal kutusuyla canım..bende ne zamandır istiyordum ama türkiyede aşırı pahalı hayatta veremem.. 95 lira aşırı uygun geldi bana isterseniz yollarım..EDT si de EDPsi de var hangisini isterseniz.Başka marka parfümlerde var Chanel,Gucci vs benzerleri.. Ayrıca benim kullanmayı çoks evdiğim kokusuna aşık olduğum Guerlain le petite robe noire'yie getirebiliyormuşş bende bitince nasıl alacağım o fiyata bir daha diye kara kara düşünüyordum. :)

Canım şimdiye kadar bir sürü parfüm sattım hepsi orjinaldi kimseden de şikayet almadım. Aksine övgü bile aldım yani.. Zaten ürünler tester diye bu kadar ucuza satıyor. Bana akrabam olduğu için benim kendime alacağımı hediye olarak yollayacak. İsteyen olursa diye onun içinde sipariş vereceğim..
Orjinalliğini numarasından kontrol edebilirsiniz ki zaten Narciso Rodriguez 'in EDP olanı D&P gibi bir markada bile mevcut dğeilken şişesiyle birlikte çakma olanının bulunması çok saçma.:KK9: aynı şekilde guerlain le petite robe noire de öyle... d&p de bile yok

Canım ürünler sınırlı olduğu için narciso'nun 50 ml olanı yok malesef.. genellikle çoğu 75 ml veya 100 ml..
Narciso Rodriguez'in pembesinden zaten elinde sadece 3 adet var şuanlık birini ben alacağımdan 2 tane kalıyor geriye. Birini sana ayırmaya çalışıyorum o zaman canım ama çabuk dönersen sevinirim çünkü haftaya gönderecek bana...

Canım bu fırsat hayatta kaçmaz.. Gucci envy me 100 ml var.. birde Gucci Rush veya Gucci Rush 2 var onlar 75 ml canım..O zaman Narciso'yu sana ayırdım. bende parfüm manyağıyım orjinal parfüm koleksiyonum var : )

Narciso'lar bitmek üzeree ilgilenen acil ulaşsın..

Şu yazdıklarınız bile konunuzu kapatmak için başlı başına sebeptir.

Sıfır parfüm satışı hatta ithalatı, sizde vergisiz kazanç yolundasınız.

X