Hamile kalmak isteyen Anne adayları

canımm ovulasyonnn yumuralama günlerini gösterir..geneldedeee adetiin basladııı ilkk gun birinci gun sayılırr veee 14 günde yumurtalama doneminee girili ama kiminde biraz daha erken kiminde biraz daha gec olurr o gunlerii kacırmamamk için idrarla yapılnn tıpkı gebelik testi gibi bir test kopkoyu iki cızgı cııkıncaaaa o gun yumurtlama varr ilişkiyee gir demek oluyor

Eczanelerden temin edilebilir mi ?

canım bendee geçemiyorum hafta sonlarıı birazdan cıkıcamm esim gelecek eve..ama Pazartesi gunu burdayımmmmm hafta ici burdayımmmm ne zaman istersen konusalımmm umarımmm bu ayyy bu sayfada hepimiz hamileyizz yazarız..bir cok sey var daha da artık onlarıdaa pazartesii gnuu konuşuruz bebekler icin:emir_bebek: buarada bendeee yurtdışına evlendimm esimle yalnınız gurbet elde tekim yani arkadaş falan varr ama bndee cok istiyorum ki benim canıma can katsınnn yalnızzlıgım gitsin esimde bende bebegimzle yasayalım

Tamam canim bende cikacagim birazdan hafta ici bol bol konsuuuruz . İnşallah canim aynen bu ay bizde hamileyiz diye haykiririz Rabbim herkesin gonlune gore versin :) tanistigima coookk ama coookkk memnun oldum :KK54:

Vajinusmus nedir duymuştum ama bir bilgim yok ? Asma suratini canim Allah tan ümit kesilme

canım tyardım edebilecegimm bir konuysa seve seve yardım ederim sana pazartesi gunu simdi çıkmam lazımm esim geldi diee ama nolur uzulmee canım olur mu

Tam beni anlattin canm ya :)))
Bende oyle sanmstm ama senn hesap esimde cok heveslendi hergn test alip gliodu ikimzde hayal krkligi yasadk bu ay olsada bi supriz yapsak soyle biberon falan alsak yemek yapsak mum isignda biberonu ortaya koysak içine testi atsak ustne 9 ay snra gorusmek uzere babacigm yazsak hayali bile nekdr güzel

canımmmmm pazartesii tekrar bir araya gelelimm konusalımmm anlasılannn cok ortak yönlerimiz varr benm esim geldiii simdi yemeği falan kurayımmm cok cok memenun oldummmmm pazartesii gorusmekk üzere:nazar::KK52::KK52::KK52:

kızlarr ben çıkmak zorundayım esim geldi pazartesii gününe kadar kendinizee cok iyi bakın Allah a emanet olunnn sizin duaa edecemmm esinizlee iyi hafta sonlarrııı en güzell anne adayları:13::13::KK19::KK19::KK19:

canımmmmm pazartesii tekrar bir araya gelelimm konusalımmm anlasılannn cok ortak yönlerimiz varr benm esim geldiii simdi yemeği falan kurayımmm cok cok memenun oldummmmm pazartesii gorusmekk üzere:nazar::KK52::KK52::KK52:

Grusmek üzere :) cnmmm

Cnm ben intrntten bi hfta önce sprs ettm uygndu 20 ovulasyn testi 6 gebelik testi ve kargo 20 tlydi

Ama glmedi daha esimde dun 5li alms eczaneden 25 tl

ayy süpermiş ben böyle şeyleri nerden bulabilirim ? çok uygun . ovulasyon testini hergün yspıyormusun ?

ayy süpermiş ben böyle şeyleri nerden bulabilirim ? çok uygun . ovulasyon testini hergün yspıyormusun ?

Canm intrnete g gidiyrda var
Sen arama motoruna gr ovulasyon testi yaz g gdiyorun sayfasi çıkıyo zaten orda kampanyalar var ben 19.90 a 20 ovulasyon testi 6 gebelik ve kargo dahil sprs ettm ama daha ulasmadi elime yumrtlama zamanini kacirmym die o gelene kadar eczaneden 5li aldm
Adetn bttkten snra basliosn yumrtlamyi tespt etmek için ben adetn basldgi gnden saydm 12 gun dun basladim iki cizgide koyu oldgnda ya yumrtluyo yada ertsi gn yumrtlcaksn.anlmna glio slikken ymrtlmaya az kaldi oluuo ama testi hergn ayni saatte ve iki saat sivi bsy icmeden yapman lazm ve sabh ilk idrarla yapmiycaksn cnm

Canm intrnete g gidiyrda var
Sen arama motoruna gr ovulasyon testi yaz g gdiyorun sayfasi çıkıyo zaten orda kampanyalar var ben 19.90 a 20 ovulasyon testi 6 gebelik ve kargo dahil sprs ettm ama daha ulasmadi elime yumrtlama zamanini kacirmym die o gelene kadar eczaneden 5li aldm
Adetn bttkten snra basliosn yumrtlamyi tespt etmek için ben adetn basldgi gnden saydm 12 gun dun basladim iki cizgide koyu oldgnda ya yumrtluyo yada ertsi gn yumrtlcaksn.anlmna glio slikken ymrtlmaya az kaldi oluuo ama testi hergn ayni saatte ve iki saat sivi bsy icmeden yapman lazm ve sabh ilk idrarla yapmiycaksn cnm

süpersin canım benim ya ALLAH razı olsun beni aydınlattın şimdi bakıyorum canım bende yapayım gereğini hadi İnşallah olacaz anne :) valla iinan ki ümitliyim hepimiz için :KK16:

süpersin canım benim ya ALLAH razı olsun beni aydınlattın şimdi bakıyorum canım bende yapayım gereğini hadi İnşallah olacaz anne :) valla iinan ki ümitliyim hepimiz için :KK16:

İnşallah canim ya bizde bebek sahibi oluruz inşallah :KK43:(

X