19 haftalık hamileyim kahverengi akıntı gelmesi normal mi!!!!!

empin25

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2014
7
0
34
iyi günler herkese 19 haftalık hamileyim kahverengi akıntı geliyo bi haftadır normal mi?????

canım sen doktora gitsen yada arsan iyi olur pek normal değildir[/QUOd

geçen hafta gittim prognxy iğne verdi 5 tane birini vurdurdum çok kötü yaptı kalçamı ayağımı basamadım bi hafta doktor diğerlerini vurulma dedi..şimdi arada akıntı oluyo yine

canım sen doktora gitsen yada arsan iyi olur pek normal değildir[/QUOd

geçen hafta gittim prognxy iğne verdi 5 tane birini vurdurdum çok kötü yaptı kalçamı ayağımı basamadım bi hafta doktor diğerlerini vurulma dedi..şimdi arada akıntı oluyo yine

Ne için verdi igneyi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim de 17. haftamda kahverengi lekelenmem oldu. plasentam doğum kanalına yakın olduğu için oluyormuş. 40 gün rapor vermişti doktorum...
sen de ihmal etme bence ve doktoruna görün...

bir hafta rapor verdi bugün işe başlayınca yine akıntı oldu çok korkuyorum bebeğime bişe olur mu diye :KK43:((

bir hafta rapor verdi bugün işe başlayınca yine akıntı oldu çok korkuyorum bebeğime bişe olur mu diye :KK43:((

bana da önce 10 gün rapor verdi doktorum sonra 30 gün daha vermişti. plasenta previa vardı ama doğum kanalına yakın olan tür.
progestan kullandım günde 3 kere bi ayda geçti. ama ilk zamanlar yürümekte zorlanıyordum ayakta durmakta zorlanıyordum. sonra bebek büyüdükçe plesantam olması gereken yere yerleşti 26. haftamda falan... doktorun ne dedi teşhis olarak?

akıntının bi kaç hafta daha devam edeceğini söyledi ayakta fazla durmamamı yorulmamamı söyledi işim icabı buda çok zor oluyo

akıntının bi kaç hafta daha devam edeceğini söyledi ayakta fazla durmamamı yorulmamamı söyledi işim icabı buda çok zor oluyo

inş en yakın zamanda sıkıntıların geçer... evet çok yorma kendini ve ayakta durma... geçmiş olsun tekrar!

ben de 20. haftamdayım. benim kahverengi lekem değil de çok az bir miktar kanamam oldu.sadece peçeteye geldi günde 2 kere oldu.doktorumu aradım görmeden bir şey diyemem dedi. önemli bişi diildir dime kızlar yaa , çok üzüldüm içim sıkıldı, bir de nası muayene eder alttan mı bakar sizce???

1,5 aylık hamileyken bende de oluyordu ben önemsemedim ilk gebelik yaşım küçük hiçbirşey bilmiyorum konu açıldı bende söyledim böyle böyle oluyor diye delimisin hemen git dediler o gece gittik acile düşük riski varmıştı,,ç sende ihmal etme gir bize de sonuçtan haberdar et :) şimdi benim bebişim 45 günlük oldu :) inşallah birley çıkmaz tekrar geçmiş olsun .. Sonıçları bekliyoruz :)

ben de 20. haftamdayım. benim kahverengi lekem değil de çok az bir miktar kanamam oldu.sadece peçeteye geldi günde 2 kere oldu.doktorumu aradım görmeden bir şey diyemem dedi. önemli bişi diildir dime kızlar yaa , çok üzüldüm içim sıkıldı, bir de nası muayene eder alttan mı bakar sizce???

Benim görümcemin iç kabini darmış kasılmaları sancıları ağrıları oluyordu sanırım 6,5 aylıktı alttan bakmışlar .. Brnim şansımdan haliba hiç alttan bakmadılar bana :) 4 aylık hamileyken tedaviye başladım ama .. Onla ilgisi var mı bilmiyorum tabi ..

benimde 20 haftalıkken kahverengi akıntım olmuştu doktor hemen rahim ağzına bakmıştı kısalma mı var die çok şükür yoktu bişey ama bu haftalarda normal değil dedi mutlaka rahim ağzının boyuna baktır 3 cm aşağı olmaması gerekiyormuş

doktoruma söyledim ama akıntı çok az olup gerisi gelmeyince pek önemsemedi hatta doğru düzgün açıklama da yapmadı, bir daha kanamam olursa başka doktora gitmeyi düşünüyorum.

mutlaka rahim ağzı boyuna baktır kısalması erken doğuma neden oluyor bir çok kişi bu yüzden bebeğini kaybetmiş Allah korusun ihmale gelmez bazı doktorlar önemsemiyor sen doktora gidince sor rahim ağzı boyum ne kadar diye

tmm yorulma etme ama en azından hap kullanman gerekiyor.Sonuçta ciddi birşey bu

X