2014 Mayıs gelini Balayı Yardım :(

dimpledimdim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2013
232
298
Merhaba kızlar. Nasip olursa düğünüm Mayısta olacak. Mayısta düğün yapmışlar veya yapacaklar hava sıcaklığına uygun olarak tavsiye edeceğiniz oteller ya da bölgeler var mı:26:Hepinize şimdiden çok çok teşekkür ederimmmm:KK31:

Voyage sorgun baktim cok begendim gerçekten nisanlim da by tarz bisi istiyordu. Voyage otelleri cok onerilmis. Belektekine de baktm ama fiyat fazla biraz:KK43: bir sey sormak istiyorm bahçe odasi dedikleri bungalow olanlar mi:?

Merhaba kızlar. Nasip olursa düğünüm Mayısta olacak. Mayısta düğün yapmışlar veya yapacaklar hava sıcaklığına uygun olarak tavsiye edeceğiniz oteller ya da bölgeler var mı:26:Hepinize şimdiden çok çok teşekkür ederimmmm:KK31:

Antalya - Alanya civarındaki otellerden tercih yapabilirsiniz:KK16:

Tatlım bu arada sana bi kaç otel önerebilirim :KK16:

Granada
Gold Island
Vikingen infinty
bunları netten bi araştır istersen 3 üde yeni ve güzel oteller

Efuli__ çok çok teşekkür ederm cnm:) demek sen alanyadansin ben dee gazipasa da yasayacagm nasip olursa alanya da cok yakin.Vikingen cok guzeldi haklisin gormustm:KK66:

Granada
Gold Island
Vikingen infinty biraz pahalı otellerdir. ben de alanyada yaşıyorum. evet canım voyage sorgun bahçe odalarından aldık. Villa şeklinde sanırım. Yalnız balayı tercihi yaparken balayı fırsatlarına da bakmayı unutmayın . Ben seçim yaparken buna çok dikkat ettim. Bazı oteller suya dahi para alıyor. minibarı da ücretli. Voyage tercih etmemin en önemli sebebi bu. herşey ücretsiz. alacart restoranlardan bile ücretsiz faydalanıyorsun. Odaya meyveler tatlılar falan getiriyorlar. Her yerde çiçeklerle karşılanıyormuşsun. Süper yani :)

Muhtesemmm. Ama ne yazikki ben balayi seçeneklerinden faydalanamayacagm çünkü nikah tarihinden itibaren bir ayi kapsamak gerekiyormuş:-(ben 4 aylik evli olmuş olacağım dugumde o hakkimi kaybettim :-(cok guzelmis senn adina sevindm cnm

Muhtesemmm. Ama ne yazikki ben balayi seçeneklerinden faydalanamayacagm çünkü nikah tarihinden itibaren bir ayi kapsamak gerekiyormuş:-(ben 4 aylik evli olmuş olacağım dugumde o hakkimi kaybettim :-(cok guzelmis senn adina sevindm cnm

aaaa hiç öneli değil. biz de nikahı aralıkta yaptık. Ets turdan telefonla rezervasyon yaparken belirttik . not aldılar. Davetiyenizle gelmeniz yeterli dediler

MERHABA KIZLAR BENİMDE DÜĞÜNÜME 15 GÜN KALDI:) ÇOK HEYECANLI VE ÇOK MUTLUYUM....
BİZ BALAYI OTELİMİZİ KIŞIN AYARLADIK BELEK CRİSTAL TAT BEACH HEM UYGUN HEMDE GÜZEL Bİ OTEL Bİ BAKMANIZI ÖNERİRİM
ŞİMDİDEN TÜM MAYIS GELİNLERİNE MUTLULUKLAR DİLİYORUM.....:):nazar:

Öncelikle tebrikler aynı ücretlerin altında yunanistan var mayısta havalr çok idealmiş bende myıs gelini olcam hemencik bi araştır derimmm :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar üsteki otellere pahalı demişsiniz ama voyage sorgunda baya pahalı Bizim 2 düğünümüz olacak 7 Eylül son düğünümüz olacak 2 düğün olduğundan ben hemen gitmek yerine bir kaç gün evde dinlenmek istiyorum 10 eylülden sonra fiyatlar çok pahalı ama :KK43:

X