Önce fotoğrafçıyı bulun

kurtcuk

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2012
84
6
Kızlar düğün mevsimi açıldı. Herkese şimdiden mutluluklar.
Hepinize yine tavsiyelerim olacak. Evlenmeye karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken işi bilen bir bir fotoğrafçı bulmak olsun. Fotoğrafçının işi bileninden kastım sizin hangi gelinliği giyeceğinizden saç modelinize kadar her şeye bir fotoğrafçı gözüyle karar vermenizde yardımcı olsun. Genelde gelinlerde dikkat ettiğim kendilerine yakışmayan gelinlik ve saç modeli seçmeleri. Bunun yerine ikini bir göz size yardımcı olacaktır.

• Beğen
Reactions: 2.5
Kızlar düğün mevsimi açıldı. Herkese şimdiden mutluluklar.
Hepinize yine tavsiyelerim olacak. Evlenmeye karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken işi bilen bir bir fotoğrafçı bulmak olsun. Fotoğrafçının işi bileninden kastım sizin hangi gelinliği giyeceğinizden saç modelinize kadar her şeye bir fotoğrafçı gözüyle karar vermenizde yardımcı olsun. Genelde gelinlerde dikkat ettiğim kendilerine yakışmayan gelinlik ve saç modeli seçmeleri. Bunun yerine ikini bir göz size yardımcı olacaktır.

isteyenlere yardımcı olabilirim, düğün hikayesi çekimlerinde gelinin her türlü yardımcı gereken konularında destek oluyorum.

Benim kasdetiğim çekim bölümü değil bir düğün tasarımcısı ile çalışılması çekimin prodüksiyonunun yapılması yani :)

evet düğüne 1 hafta kala nolur bizi çekin diye gelip zor durumda bırakmayın biz fotoğrafçıları da :) üzülüp reddedemiyoruz da, işler sıkışıyor sonra :)

isteyenlere yardımcı olabilirim, düğün hikayesi çekimlerinde gelinin her türlü yardımcı gereken konularında destek oluyorum.

23 eylülde kına gecemde salonda foto çekimi istiyorum kına anında yani. çekmeniz mümkün mü

23 ağustos istanbul avrupa yakasında sadece dış mekan çekimi yapacak ve fotoğrafları basacak düğün fotoğrafçısı arıyorum. Fiyat bilgisi ve ayrıntıları özelden mesaj atarsanız sevinirim.

23 eylülde kına gecemde salonda foto çekimi istiyorum kına anında yani. çekmeniz mümkün mü

23 eylül 2014 salı gününe geliyor o gün müsait değilim, o hafta sadece pazar günü olabilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

23 ağustos istanbul avrupa yakasında sadece dış mekan çekimi yapacak ve fotoğrafları basacak düğün fotoğrafçısı arıyorum. Fiyat bilgisi ve ayrıntıları özelden mesaj atarsanız sevinirim.

Albüm istemiyorsunuz değil mi yanlış anlamadıysam?

23 eylül 2014 salı gününe geliyor o gün müsait değilim, o hafta sadece pazar günü olabilir.

Albüm istemiyorsunuz değil mi yanlış anlamadıysam?

Yanlış anlamışsınız. Hayır, albüm istiyorum. Fotoğrafları basacak fotoğrafçı aranıyor yazmıştım.

Yanlış anlamışsınız. Hayır, albüm istiyorum. Fotoğrafları basacak fotoğrafçı aranıyor yazmıştım.

basıcak yer arıyosan matbaalara kendin bak daha ekonomik olur canım:KK5: bizim nişan fotolarını çektirdik baskılar çok kötüydü :KK43:

şimdi eylül için fotoğrafçı arıyoruz fiyatlar çok yuksek söyle ilk agızdan önerilen biri bulsak bı dk beklemıyccez :KK8:

zor işler bunlar ya, insanı evlilikten soğutuyor. Ben mi öyle düşünüyorum sadece acaba?

zor işler bunlar ya, insanı evlilikten soğutuyor. Ben mi öyle düşünüyorum sadece acaba?

yok canım haklısın maddı konular yıpratıyor ınsanı :KK6::KK6::KK6::KK6: fotoğraf işi lux kalıor hatta

Merhaba. Ben ocak ayında dogum yaptım. Dogumum için bir fotografcıyla anlaşmıştım. Kendısınden cok memnun kaldık. Kıme gostersem fotografları bayılıyor :-) ayrıca dogum Videosu hazırlamıştı. Hala izlerken aglarım. Bıldıgım kadarıyla dugun fotografı da cekıyor. İsmi sedef erhan. Face de sayfası var. Bakmanı tavsiye ederım. Şimdiden mutluluklar dılıyorum.

fotoğrafları çok beğendim web sitesinide gördüm baya profosyonel duruor fiyatları nasıl canım bide kaprisli fotoğrafçıları hıc sevmıorum ben:KK34::KK34: sitesindeki bu bebek sizin mi maşallah:nazar: $1512617_1412087869029758_688055409_n.jpg $1524885_1415142705390941_1976090861_n.jpg $1525225_1412099822361896_2030658844_n.jpg $10006493_1432362790335599_84278244_n.jpg nişanlıma atıyım diye dığerlerınıde kaydettım karıştı galıba k.bakmaın:KK1::KK1::KK1:

O sıyah beyaz olan bebek benım canım. Ben cok memnun kaldım fotografcıdan. Dogun vıdeomuzu da ızle. O da var sayfada.

yok canım haklısın maddı konular yıpratıyor ınsanı :KK6::KK6::KK6::KK6: fotoğraf işi lux kalıor hatta

fotoğrafları çok beğendim web sitesinide gördüm baya profosyonel duruor fiyatları nasıl canım bide kaprisli fotoğrafçıları hıc sevmıorum ben:KK34::KK34: sitesindeki bu bebek sizin mi maşallah:nazar:Eki Görüntüle 1037148 Eki Görüntüle 1037149 Eki Görüntüle 1037150 Eki Görüntüle 1037151 nişanlıma atıyım diye dığerlerınıde kaydettım karıştı galıba k.bakmaın:KK1::KK1::KK1:

Web sayfasında telefonu var. Dugun fotograf cekımı ne kadardır bılmıyorum. Zaten bu cekım omrunde 1 kere olcak. Yıne dogum yapsam yıne kendısı ome,calışırdım Bu arada hıc kaprısli biri degıl. Aksine cok tatlı ve pozitif bır bayan.

Web sayfasında telefonu var. Dugun fotograf cekımı ne kadardır bılmıyorum. Zaten bu cekım omrunde 1 kere olcak. Yıne dogum yapsam yıne kendısı ome,calışırdım Bu arada hıc kaprısli biri degıl. Aksine cok tatlı ve pozitif bır bayan.

tşk. ederim canım:KK16: öyle tabı düğüne az kaldı malum ayarlamak lazım fotoğrafçı işini de :KK6: İletişime geçeyim en iyisi sonra netleştiririm inşallah:KK34:

tşk. ederim canım:KK16: öyle tabı düğüne az kaldı malum ayarlamak lazım fotoğrafçı işini de :KK6: İletişime geçeyim en iyisi sonra netleştiririm inşallah:KK34:

Bişey degıl canım ne demek..yardımcı olacagını dusunuyorum. Şimdiden mutluluklar dilerim

tamam, albüm yapıyorum ama eski usül takıp çıkartmalı fotoğraf baskısı olanlardan değil, kalın albüm sayfaları neme ve parçalanmaya dayanıklı

Konuyu açan kişi olarak sizleri bu konuda güvendiğim birine yönlendirebilirim. Abdulkadir Çokgörmez. Kendisi sebest çalışmıyor kurumsal çalışıyor hepsi konusunda uzman bir ekibi var. Faceden ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/abdulkadir.cokgormez?fref=ts hem fiyatları uygun hem çok titiz çalışır. Kendisine kimi yönlendirdiysem memnun kadı.

basıcak yer arıyosan matbaalara kendin bak daha ekonomik olur canım:KK5: bizim nişan fotolarını çektirdik baskılar çok kötüydü :KK43:

şimdi eylül için fotoğrafçı arıyoruz fiyatlar çok yuksek söyle ilk agızdan önerilen biri bulsak bı dk beklemıyccez :KK8:

Kaliteli baskı için uğur varlı derim. sitesinden fiyatlarını inceleyebilirsin. Düğün çekimi için hem eğleceğin hem güzel ve bol karelerin olsun istiyorsan saat hesabı yapmayan fotoğrafçı https://www.facebook.com/abdulkadir.cokgormez?fref=ts bu linkte. Pişman olmazsın. Daha önce kendisine çektiren tanıdıklarım oldu. Bir görüş derim..

X