2.gebelikte kan pihtilasmasi yasanir mi

Çok çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın. Sonuçta olacağı varsa 6 ay arada versen yine düşüyor. Ben beklemek istemiyorum. Oğlum çok heveslenmişti kardeşi olacağı için. O tabi durumu bilmiyor hala kardeşinin doğacağını günü bekliyor o yüzden çok ara vermek istemiyorum ama aynı şeyleri yaşamakta istemiyorum. senin dediğin tetler yeterli oluyor mu ki.? burada arkadaşlar trombofili paneli diye bir testten bahsetti o daha maliyetli birşey ve sanırım daha garanti yani hastalığı ortaya çıkaran.. Devlet hastanesinde ücretsiz ama özelde 1.000 tl ye yakındır. araştırmaya başladım ama kısmet bakalım tekrar denemeden önce yaptırabilirsem çok iyi olur

genetiks diye biryer var canım gayrettepe de telefonla sor istersen ben genetik+kromozom+trombofili paneli ne 650 tl verdim bilgin olsun:KK34:

bi ton test yaptırdım bende kromozom+genetik+trombofili paneli+hormon testleri+kan sayımı+folik asit değerleri+b12 bu hafta protein s+protein c testlerimi de yaptırıcam şu ana kadar tam 7 tüp kan verdim daha da vericem sonuçlar güzel olur inşallah..hepimize geçmiş olsun kızlar..

bi ton test yaptırdım bende kromozom+genetik+trombofili paneli+hormon testleri+kan sayımı+folik asit değerleri+b12 bu hafta protein s+protein c testlerimi de yaptırıcam şu ana kadar tam 7 tüp kan verdim daha da vericem sonuçlar güzel olur inşallah..hepimize geçmiş olsun kızlar..

inşallah.. rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla...

Bizim isteğimizle yapmıyorlar ki zar zor bir trombo testi verdik oda çıkmadı.. detaylı uğraşmak lazım dı. çalışıyorum da ilgilenemedim. başka dr.lara da gidip sorma şansım olmadı neyse hayırlısı Allahtan Rabbim ne verirse hayırlısını versin diyeceğiz başka çare yok. Rabbime güveneceğiz... sen düşükler arasında kaçar ay ara vermiştin

bana dr. 3 ay ara ver dedi ben cesaret edemedim 6 ay ara verdim hepsinde ama yine olmadı. allahın takdiri . bide benim düşüklerin sebepleri farklı olduğu için çok araştırmayı gerek görmediler tekrar dene tekrar dene diye diye 4 oldu . bide benim yaşadığım psikolejiyi düşünün.

bana dr. 3 ay ara ver dedi ben cesaret edemedim 6 ay ara verdim hepsinde ama yine olmadı. allahın takdiri . bide benim düşüklerin sebepleri farklı olduğu için çok araştırmayı gerek görmediler tekrar dene tekrar dene diye diye 4 oldu . bide benim yaşadığım psikolejiyi düşünün.

Allah yardımcın olsun inşallah bu sefer yüzün güler de sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım.. Hep öyle yapıyorlar işte tekrar tekrar aynı acıyı yaşamadan gerek duymuyorlar ama inşallah bu seffer olacak herhalde..

ben 2 nisanda verdim 1 ay sonra demişlerdi erken çıkar umuduyla bekledim ama 1 ayı buldu inşallah daha fazla uzamaz

Anladım cnm inş çok uzun sürmez de bir an önce sizde ne olduğunu anlarsınız böyle beklemekte insanı huzursuz ediyor benim şansıma 10.gün çıktı sonuçlarım

Allah yardımcın olsun inşallah bu sefer yüzün güler de sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım.. Hep öyle yapıyorlar işte tekrar tekrar aynı acıyı yaşamadan gerek duymuyorlar ama inşallah bu seffer olacak herhalde..

inşllah cnm amin allah önce hiç evladı olmayanlara versin sonrada hayırlısıyla bizlere versin

Anladım cnm inş çok uzun sürmez de bir an önce sizde ne olduğunu anlarsınız böyle beklemekte insanı huzursuz ediyor benim şansıma 10.gün çıktı sonuçlarım

inşallah cnm aynen çok huzursuz ediyor. bi taraftan bişey çıkarsa tedavi ne kadar sürecek diye düşünüyorum kafam çok karışık çok. :KK15:

kızlar sağlık ocağındaki kan sonuçlarımı aldım..gebelik sırasında yükselen karaciğer enzimlerim normale dönmüş..değerlerim iyi çıktı folik asit b12 değerlerim de çok iyi yanlız sadece demir yani kan sorunu çıktı.. yine düşmüş.. Kan ilacı kullanmaya başlayacağım tekrar.

kızlar sağlık ocağındaki kan sonuçlarımı aldım..gebelik sırasında yükselen karaciğer enzimlerim normale dönmüş..değerlerim iyi çıktı folik asit b12 değerlerim de çok iyi yanlız sadece demir yani kan sorunu çıktı.. yine düşmüş.. Kan ilacı kullanmaya başlayacağım tekrar.

bende aldım sonuçlarımı cnm bende folik asit yüksek çıkmiş diğerlerin hepsi normal folik asit yüksek olması ne anlama geliyor dr. bi süre folik asit kullan ma dedi zaten kullanmıyodum

canım bende de öyle folik asit yüksek 25,20 çıkmış ama sorun değil yüksekliği zaten su ile birlekte atılıyormuş vücuttan bol bol su iç.. ben kullanıyordum içtiğim folbiolda zaten yüksek doz folik asit şimdi bir gün araylar içmeyi düşünüyorum..

canım bende de öyle folik asit yüksek 25,20 çıkmış ama sorun değil yüksekliği zaten su ile birlekte atılıyormuş vücuttan bol bol su iç.. ben kullanıyordum içtiğim folbiolda zaten yüksek doz folik asit şimdi bir gün araylar içmeyi düşünüyorum..

bendede 25,20 çıkmiş bi süre kullan ma dedi yüksekligin düşükle alakası yoktur dimi nette bişey bulamadım bununla ilgili

bendede 25,20 çıkmiş bi süre kullan ma dedi yüksekligin düşükle alakası yoktur dimi nette bişey bulamadım bununla ilgili

yoktur zannetmiyorum öyle olsaydı dr.söylerdi. dediğim gibi fazlası atılıyor zaten sıkıntı yok.. demirin ne durumda senin...

Sağlık Ocağı'na kanımı bende bugün verdim cuma alıcam bakalım benim nasıl çıkacak sonuçlar hamilelikte demirim çok düşüktü alt sınıra yakındı

Sağlık Ocağı'na kanımı bende bugün verdim cuma alıcam bakalım benim nasıl çıkacak sonuçlar hamilelikte demirim çok düşüktü alt sınıra yakındı

muhtemelen düşüktür kanın ama takviyelere başla pekmez falan.. doğal yollardan da arttrımak lazım somon balığı ton balığı keçi boynuzu pekmezi ceviz fındık kuru üzüm yemek lazım bol bol

yoktur zannetmiyorum öyle olsaydı dr.söylerdi. dediğim gibi fazlası atılıyor zaten sıkıntı yok.. demirin ne durumda senin...

demirim iyi onda sıkıntı yok hamilelikte düşüktü ama şimdi normale dönmüş çok şükür

demirim iyi onda sıkıntı yok hamilelikte düşüktü ama şimdi normale dönmüş çok şükür

iyi ne güzel demirde vücudu çok etkiliyor..bende başladım takviyelere aslında çok düşük değil sınırda ama olsun düşmeye müsait.. benim 19 a düşmütü demirim sonra 99 çıkarabilmiştim birsürü ilaçlarla şimdi 69'a düşmüş 2 ayda baya azalmış...

X