Anket Eşinizin ayağına bastınız mı?

Eşinizin ayağına bastınız mı?

• Evet, bastım

OY: 14 60,9%
  • Hayır

OY: 9 39,1%
  • Başka bir şey yaptım ben...

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    23
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben basmam heral de :KK9: Saçma geliyor bana :KK53: Ben de güzel yemek yaparım o yüzden sus pustur bana lider benim kral beni king benim be :KK52: Ama arada tutmuyor yemekler bir sinir oluyor bende susup sandviç söylüyorum :KK9:

Dimi ben de eğlenceli şeyler çıkar mutlaka diye açmıştım topici :KK53:

Ben de bastım bu arada özellikle sivri topuk giymiştim, ha bastım ha basıcam, bascaksın just diye diye aklımdaydı hep :KK1:

Evet evet.:KK1: Ama bak canlanmaya başlamış artık.:KK1: Kocacığının canı ne acımıştır ama.:KK52::KK52: Senin tuvalet olayın aklıma geldikçe hala gülüyorum zaten.:KK9:
Bu arada profiline baktım bir iki gün önce. Profil resmini değiştirmişsin. Siz aynı yabancılara benziyorsunuz.:KK34: Bir de çok yakıştırdım.:nazar: Resim ufak falan ama belli yani. :) Yakışıyorsunuz. MaşAllah.:nazar::nazar::KK16:

Bu cevaba çok güldüm vallahi koptum :KK9:

:KK52::KK52::KK52:

O benim ayagima basti:))) ablamlar bas diye bagirdilar ben ne? Hi? Derken adam basti:))))

Korkuyorum ayağını geri çekecek diye çok basmak istiyorum ben seneye inşallah olursa nasıl dalgınlığına gelmesini sağlarım :KK33:olmadı evlilik cüzdanını alırken ayağa kalktığımızda basarım basacağım banane :KK60:

Yakında Allah nasip ederse nikahımız olacak ben de basmak istiyoruuum.Ama o da basabilir korkuyorum yani:18::18::18:
Ayaklarımızı toplarmışız bi de ikimiz de:KK52::KK52::KK52:

evet bastımm benim uyanık belki unuturum diye saklamış ayağını aradım bulamayınca dürtüp ayağın nerde getir çabuk dedim uzattı önüme bende bastım nihahahha :KK53: :KK53:

Bu anket niye sessiz kalmış ki böyle? Çok eğlenceli aslında. Ben evli değilim kesinlikle basmak isterim hatta çiğnerim şöyle, canı falan yansın ki yamuğu olmasın.:KK53::KK53::KK52::KK52:

caninizi sikmak istemem ama a:)) walla ben ayaqina bi basma bastim zerre kadar bana yalnisi olmaz diye dusundum ama asla oyle olmadi 5yilda o ayaqin acisini fena odetti suanda bosandik ayriyiz

caninizi sikmak istemem ama a:)) walla ben ayaqina bi basma bastim zerre kadar bana yalnisi olmaz diye dusundum ama asla oyle olmadi 5yilda o ayaqin acisini fena odetti suanda bosandik ayriyiz

Yorumu yapalı 1 ayı geçti ve ben o zamanlar ilerde evlenmeyi düşünen daha doğrusu ilerde yuva kurmayı çok çok isteyen birisiydim ablacığım.:KK1: Ama inan ki şu son zamanlarda gerek aile içinde tanık olduğum olaylar, gerek aile dışında duyduğum olaylar, bu forumda okuduklarım falan hepsi sayesinde evliliğe asla sıcak bakamayan bir insan oldum. O kadar çok biten evlilik var ki; aldatmalar, şiddet, aile huzursuzlukları vs vs yüzünden. Ben bunlardan dolayı istemiyorum artık ve kimsenin ayağına basmayı da düşünmüyorum.:KK1: Siz de en iyisini yapmışsınız ablacığım. Hak edene yol vereceksiniz, gitsin. Hem bekarlık sultanlıktır.:KK34: Evlilik demek sorumluluk demek, kısıtlanmak demek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X