160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

bu azim varken sende emin ol 65 bilke olursun birden zayıflamaya kalkma sakın sonra yıne husranla bırakırsın allahım yardımcın olsun canım ya saat 6 dan sonra bısı yeme canım gercekten bişiler degişiyo biraqz azim lazım bak o zaman ne kadar güzel olursun içinden bir sen daha cıkar azmet sadece azim ve inanç ve incecik nolmayı her zaman gözunun onunden ayırma:):KK34:

dimi ya inş.dualarınızı eksik etmeyin ylmam asla ben bu yola çıkarken zayıflamasamda kilo almayım diye çıktım ayda 1 kg y bile razıyım

bu azim varken sende emin ol 65 bilke olursun birden zayıflamaya kalkma sakın sonra yıne husranla bırakırsın allahım yardımcın olsun canım ya saat 6 dan sonra bısı yeme canım gercekten bişiler degişiyo biraqz azim lazım bak o zaman ne kadar güzel olursun içinden bir sen daha cıkar azmet sadece azim ve inanç ve incecik nolmayı her zaman gözunun onunden ayırma:):KK34:

evet akşam sadece 6 dan sonra çay içiom çok acıkırsam 4-5 leblelebi ve su karnım guruldarken yatıom çokta geç yatmıyorum aç oturulmuyoo ama olsun herşey mübah artık bu iş bitcek 2 eylül evlilik yıldönümü ve gelinliğim o zaman kadar bol gelmeli inş..
:KK9::KK9:

bol bol yeşilçay iç canım kalp sorunu yoksa bol bol su iç spor:KK16: yapamasan bile hareketli olmaya çalış başarılarının devamını dilerim inşallah sağlıklıca istediğin kiloya kavuşursun

bol bol yeşilçay iç canım kalp sorunu yoksa bol bol su iç spor:KK16: yapamasan bile hareketli olmaya çalış başarılarının devamını dilerim inşallah sağlıklıca istediğin kiloya kavuşursun

yeşil çay,sarımsak çayı,biberiye içiyorum 2 çocuk ,iş,ev derken hareketliyim şükür dr.adım ölçer verdi 12000 adıma kadar sporsuz çıkıyorum o 10 000 yeter demişti olcak inş.kendimi ölümcül bir hastalıktan kurtuluyor gibi hissediyorum ne kadar da zavallıymışım arkamdan neler diordu insanlar acaba:2:

gelelim diyetime bütün sebzeleri yağsız salçalı suda pişiriyorum çok az tuz lahana ,karnabahar ,ıspanak ,kabak yemekleri arada bamya yapıorum
5 kaşık sebze yemeği
2-3 kaşık yoğurt öğle ve akşam yemeğim
.haftada 1 gün haşlama et salata öğünüm ve 2 gün haşlama tavuk salata öğünüm var .
haftada 1 yoğurtlu yeşil mercimek yada
kır.mercimeği suda haşlayıp nane ve kırmızı biber blendıra yapıp o gün 3 öğün çorbam var yoğut her öğün var nerdeyse
kahvaltım hergün 9 da 1 haşlnmış yumurta
ara öğünüm sarı tuzsuz leblebi günde 1 avucu geçmez
meyva sevmem yemiom akşam 5 son yemeğim çok aç uyuyorum ama artık alıştım spor olanağim az ayağimdan dolayı ve zamanım yok ama 5o mekik hergün 30 dak yürüyüşe uğraşıorum.
extralar.biberiye çayı
her sabah 1 çay kaşığı çörek otu 2 bardak su
bütün yemeklerim acı(zaten severim tuzsuzluğu belli etmio) yada limonlu çünkü acı ve limon metabolizma çalıştırıo
az az sık su 1 cay bardaği 10-15 dakikada bir buda metabolizmayı uyanık tutuyor diyetisyenim dedi.haaa
haa bu arada diyetisyene 1 ay önce gittim anlattım bana diyet yazmadı herşey doğru devam dedi ekmek hiç yok yağ hiç yok tahlillerim hepsi normal kolesterol bile yok tatlıda çok sevmem çok istersem kuru üzümle leblebi yiyorum aklıma geldikçe yine yazcamm...
çörekotunu aç karnına ve bütün halinde mi yutuyosunuz zayıflamaya faydası varmı

gelelim diyetime bütün sebzeleri yağsız salçalı suda pişiriyorum çok az tuz lahana ,karnabahar ,ıspanak ,kabak yemekleri arada bamya yapıorum
5 kaşık sebze yemeği
2-3 kaşık yoğurt öğle ve akşam yemeğim
.haftada 1 gün haşlama et salata öğünüm ve 2 gün haşlama tavuk salata öğünüm var .
haftada 1 yoğurtlu yeşil mercimek yada
kır.mercimeği suda haşlayıp nane ve kırmızı biber blendıra yapıp o gün 3 öğün çorbam var yoğut her öğün var nerdeyse
kahvaltım hergün 9 da 1 haşlnmış yumurta
ara öğünüm sarı tuzsuz leblebi günde 1 avucu geçmez
meyva sevmem yemiom akşam 5 son yemeğim çok aç uyuyorum ama artık alıştım spor olanağim az ayağimdan dolayı ve zamanım yok ama 5o mekik hergün 30 dak yürüyüşe uğraşıorum.
extralar.biberiye çayı
her sabah 1 çay kaşığı çörek otu 2 bardak su
bütün yemeklerim acı(zaten severim tuzsuzluğu belli etmio) yada limonlu çünkü acı ve limon metabolizma çalıştırıo
az az sık su 1 cay bardaği 10-15 dakikada bir buda metabolizmayı uyanık tutuyor diyetisyenim dedi.haaa
haa bu arada diyetisyene 1 ay önce gittim anlattım bana diyet yazmadı herşey doğru devam dedi ekmek hiç yok yağ hiç yok tahlillerim hepsi normal kolesterol bile yok tatlıda çok sevmem çok istersem kuru üzümle leblebi yiyorum aklıma geldikçe yine yazcamm...
öncelikle çook tebrik ederim allah gayret kuvvet versin bişey sorucaktım çörekotunu aç karnına ve bütün halinde mi yutuyosunuz zayıflamaya faydası varmı

çörekotunu aç karnına ve bütün halinde mi yutuyosunuz zayıflamaya faydası varmı

evet aç karna yiyorum uyanınca ilk işim bu,1 çay kaşığını ağzımda 5-6 kez çiğneyip suyla yutuyorum ne kadar ezildiye ama tüm olsada faydalıymış çörek otu karın yağları ve karaciğer yağlarını eritiyormuş daha onlarca fayda peygamberimizde söylemiş ölümden başka herşeye şifa demiş

evet aç karna yiyorum uyanınca ilk işim bu,1 çay kaşığını ağzımda 5-6 kez çiğneyip suyla yutuyorum ne kadar ezildiye ama tüm olsada faydalıymış çörek otu karın yağları ve karaciğer yağlarını eritiyormuş daha onlarca fayda peygamberimizde söylemiş ölümden başka herşeye şifa demiş[/
yazarken aklımdan geçti ölümden başka herşeye deva denmiş bişey zayıflamayada etki eder bende deneyeyim bakalım kalori sayımıyla 13 kilo verdim tabi yavaşladı artık belki faydası olur

tebrık ederım cok sevındım okuduklarıma :) emınım ıncecık olucaksınız eylule kadar...suan 118 olsanız eylule 5 ay var bu 5 ayda sız cok rahat 40 kg bıle verırsınız...lutfen yılmayın ben sıze ınanıyorum...herkes bayılsın sızı gorunce:))) esınıze cok guzel bır sekılde karsılama yapım yıldonumu aksamınızda :)) ay cok sevındım super olucak:) kuafor makyaj falan...sıze ıyıce bayılsın insallah :)))

esraesraesra

tebrık ederım cok sevındım okuduklarıma :) emınım ıncecık olucaksınız eylule kadar...suan 118 olsanız eylule 5 ay var bu 5 ayda sız cok rahat 40 kg bıle verırsınız...lutfen yılmayın ben sıze ınanıyorum...herkes bayılsın sızı gorunce:))) esınıze cok guzel bır sekılde karsılama yapım yıldonumu aksamınızda :)) ay cok sevındım super olucak:) kuafor makyaj falan...sıze ıyıce bayılsın insallah :)))

esraesraesra

iyi dileklerin teskür adasim mutlu ettn beni insallah basariyorum zayifladikca ve etrafmdaki tepkilere baktikca ne vahm durumda oldugumu anliyorum resmen acimis insanlar bana kisisel olarak da zorlaniyordm simdi 20kg vermekle okadar hafifledimki daha bi 50kg gitmeli ins.güc veriyosun bana beni takip edin cok saolun

Merhaba,

Azminiz daim olsun..
Dilerim hepimiz sağlıkla hedefimize varırız..

eski eteğime bugün kızımla beraber girdik oleyyyyy
ve başarılar hocam yazılarınızı okudum öncelikle çok güzel bir ailen var Allah bağışlasın iki tane tatlı tatlı çocuklar eee çok şükür sağlığın da yerinde gerisi çok kolay kararını da vermişsin tamamdır bu iş hormonlar felan neyse işte onlara da baktırın bakalım belki işiniz daha kolaylaşır illa ilaç kullanmanız gerekmez zaten söylersiniz çekincelerinizi ona göre yönlendirirler diye düşünüyorum diyetinizi uygularken aman hocam sağlığınızı bozmadan uygulayın zaten hepimizin yapması gereken sağlıklı beslenme ve bol hareket gerisi kendiliğinden geliyor çocuklarda sevinecek bu işe şöyle manken gibi fıstık bir anne süperrrr olacaksınız yani gene fıstık gibisinizdir de şimdi hepimiz biraz tombul fıstığız fark bur da hep beraber sağlıklı ideal kilolarımızı paylaşacağımız günlere inşallah sevgiler :KK16:

Öncelikle tebrikler, harika bir iş çıkarıyorsunuz :) Rabbim gücünüzü arttırsın.Sizinleyim. Ben de pko ve insülin direncinden fazladan bir 15 kg taşıyordum. Tak etti ve gıda intoleransı testi yaptırdım, sanırım iyiye gidiyorum. Baştan okudum hikayenizi , çok etkiledi azminiz. Sizinleyim
eski eteğime bugün kızımla beraber girdik oleyyyyy

Öncelikle tebrikler, harika bir iş çıkarıyorsunuz :) Rabbim gücünüzü arttırsın.Sizinleyim. Ben de pko ve insülin direncinden fazladan bir 15 kg taşıyordum. Tak etti ve gıda intoleransı testi yaptırdım, sanırım iyiye gidiyorum. Baştan okudum hikayenizi , çok etkiledi azminiz. Sizinleyim

çok saolun hergün dahada güçleniyorum gıda intoleransı testi ne?bu hangi yiyecek bana kilo yapıor olayımı her hastane yapıyormu bende istiyorum ondan yaşaama sevincim her sabah artıyor inş.

ve başarılar hocam yazılarınızı okudum öncelikle çok güzel bir ailen var Allah bağışlasın iki tane tatlı tatlı çocuklar eee çok şükür sağlığın da yerinde gerisi çok kolay kararını da vermişsin tamamdır bu iş hormonlar felan neyse işte onlara da baktırın bakalım belki işiniz daha kolaylaşır illa ilaç kullanmanız gerekmez zaten söylersiniz çekincelerinizi ona göre yönlendirirler diye düşünüyorum diyetinizi uygularken aman hocam sağlığınızı bozmadan uygulayın zaten hepimizin yapması gereken sağlıklı beslenme ve bol hareket gerisi kendiliğinden geliyor çocuklarda sevinecek bu işe şöyle manken gibi fıstık bir anne süperrrr olacaksınız yani gene fıstık gibisinizdir de şimdi hepimiz biraz tombul fıstığız fark bur da hep beraber sağlıklı ideal kilolarımızı paylaşacağımız günlere inşallah sevgiler :KK16:

evet tombul fıstık bu kelime çıkacak hayatımdan inş.şu topikte en fazla benim küçük bi ilçede yaşıyorum inan herkes tanıyor en çok ben ben ben artık kalabalıklar arasında kaybolmak istiyorum

akşam misafir geldi dengesiz kadın önce aa çok zayıflamışsın dedi sonra da sen bu kadar yemiyonda niye zayıf değilsin dedi sanki 1 ayda 50 kilo olcam aylardır ilk defa biri kafamı bozdu kendide 95 kg sanki fidan:KK9::KK9:(arkadaşları tenzi ediorum)

akşam misafir geldi dengesiz kadın önce aa çok zayıflamışsın dedi sonra da sen bu kadar yemiyonda niye zayıf değilsin dedi sanki 1 ayda 50 kilo olcam aylardır ilk defa biri kafamı bozdu kendide 95 kg sanki fidan:KK9::KK9:(arkadaşları tenzi ediorum)

bende smdi yazilarini okudum arkadasim yasitiz .. sana bende inaniyorum en kisa zamanda haberlerini bekliyorum su anda hamile misin ? yeni dogum tarihim demissin ? takipteyiz destekciniz :)

bende smdi yazilarini okudum arkadasim yasitiz .. sana bende inaniyorum en kisa zamanda haberlerini bekliyorum su anda hamile misin ? yeni dogum tarihim demissin ? takipteyiz destekciniz :)

ayyy hayır diyete başladığım gün o şu ana en istemediğim şey allah olmayanlara versin teşekkür ederim

hocam uzun bir yolculuk olacak seninkisi ama sonucunu alacaksın inş boy kaçı bu arada

X