Saç Uzatma Yöntemleri saç uzatmak için rus menşeyli hardal maskesine başlıyorum

merhaba arkadaşlar
saçlarım uçlarıda kırık olduğundan mı bilinmez kaç yıldır aynı boyda kaldılar uzama yok uçlarını da aldırıyorum fayda etmiyor.. rusça bir siteden bulduğum bu maskeyi yapacağım çok popüler olduğundan işe yarayacağını düşünüyorum maske tarifi ve uygulayan bayanların resimleri de bunlar.

Yavaş uzayan saçlar için bu saç maskesi uzamayı hızlandırır.

Maske tarifi :

1. 1-2 çorba kaşık toz hardal.

2. 1 çorba kaşık şeker .

3. 1 yumurta sarısı.

4. 60 ml sıcak suyu.

5. 2 çorba kaşık zeytinyağı.

Maskeyi sadece saç diplerine uyguluyorsunuz saç uçlarına sürmüyorsunuz.
Sonra bone takıyorsunuz veya streçle sarıyoruz ve üzerine havlu sarıyorsunuz.

40 dakika bekliyorsunuz.

Sonra sıcak suyla yıkıyorsunuz.

Maske haftada sadece 1 kere yapabilirsiniz. Komple 14 hafta yapabilirsiniz.

Dikkatet :

Maske yapıldığında kafa deriniz sanki size yanıyormuş gibi gelecek. Fakat panik yapmayın çünkü hardal tozu başımızdaki kanı hareketlendiriyor , o yüzden saçlar daha hızlı çikiyor ,
gür ve güçlü ,ve volume yapıyor.

Eğer sizin saç uçlarına kuru bu maske ile beraber Coconut Oil sürebilirsiniz. isterseniz içine farklı yağlar badem hindistan cevizi ekleyebilir hafif ısıtıp koyabilirsiniz...

Evetttttt :KK1::KK1::KK1:

Hardal maskemi sürdüm şu an bekleme süresindeyim, kafa derim alev almış durumda:KK1::KK1::KK1:

Yalnız arıtma konusu nasıl olacak bilemiyorum, inşallah sorun olmaz...

Hardal maskemi sürdüm şu an bekleme süresindeyim, kafa derim alev almış durumda:KK1::KK1::KK1:

canım bi kaç kez yıkıcan ama tam çıkmıoo suyla basta akıt bayağı sonra 3 kez falan şampuanla anca gidio hatta kuruyunca da bi kaç dökülen tane oldu bende:KK70: hadi bakalımmmmm :KK70:

canım bi kaç kez yıkıcan ama tam çıkmıoo suyla basta akıt bayağı sonra 3 kez falan şampuanla anca gidio hatta kuruyunca da bi kaç dökülen tane oldu bende:KK70: hadi bakalımmmmm :KK70:

Ahahahaha işte korktuğum durum bu :) Böyle yazın saçımın arasına kum giriyor diye kumlu plaja gitmediğimi bilirim ben :KK1:

ama canım uzaması için çekilir vallla :KK70: benim saç hep sabit uzamıo kör olasıca :KK70:

Canım, vitamin, demir,folik asit vs ne durumda sende? Benim bir ara hiiiççç uzamazdı, vitamin kullanmaya başladım sonra yeniden uzamaya başladı mesela... Şu an değerlerim gayet iyi, ne demir ne folik asit eksikliğim yok, bir baktır derim...

Canım, vitamin, demir,folik asit vs ne durumda sende? Benim bir ara hiiiççç uzamazdı, vitamin kullanmaya başladım sonra yeniden uzamaya başladı mesela... Şu an değerlerim gayet iyi, ne demir ne folik asit eksikliğim yok, bir baktır derim...

ne yemem lazım mesela canım ben biraz beslenme yönünden eksiğim yani çok yemek seçerim :S

topik hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar,vitamin takviyesi ile ilgi yazmak istedim kılıçbalığım ferpleks fol diye bir şurup var büyük kutu içinde on adet minik şurup tek içimlik..ssk karşılıyor bir ayda 3 kutu..demir vefolik asit diyor kutunun üzerinde..

ne yemem lazım mesela canım ben biraz beslenme yönünden eksiğim yani çok yemek seçerim :S

Yemek seçmesende farketmez ki artık, günümüzde hangi besinin gerçek besin değeri vitamini kaldı? Kan tahlili yaptır canım, ona göre doktor sana kullanman gerekenleri verecek.Ben şu an;

Bemiks C,
Omega3
Çinko-Magnezyum-Kalsyum içeren Solgar vitamin kullanıyorum...

topik hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar,vitamin takviyesi ile ilgi yazmak istedim kılıçbalığım ferpleks fol diye bir şurup var büyük kutu içinde on adet minik şurup tek içimlik..ssk karşılıyor bir ayda 3 kutu..demir vefolik asit diyor kutunun üzerinde..

demir için canım şu kapsüllüler mi onlardna çok tiksiniyorum ki ben :S

canımyapılacak bir şey yok kan testi yaptırırsın eksik se kullanmak zorundasın zaten sadece saçlar için değilki sinir sistemi ve tüm vücut için gerekli..hem b vitaminiiğneleri daha kötü:KK53:yarıda bırakmıştım ben iğneleri..

aaa uyguladın mı????? çok merak ettim şimdi inş etkisini görürsünüz ... bende sordum bugün 1 tane aktara adam hardal tozunu ilk kez duymuş.. öyle aktar mı olur yaa:KK1::KK1::KK1::KK1: yarın başka bir tanesine gidicem.. alırsam başlıycam bende hemen :KK52::KK52:

Tadı çok güzeldi benim içtiğimin karamel tadındaydı ve şurup şeklindeydi üstelik mide ağrısı, kabızlık vs sorunları yaşatmadı bana...Sen bir tahlil yaptır ona göre tiksinmeyeceğin bir şey buluruz sana :KK1:

benimde tırnaklarım güzeldir maaşallah diyeyim:KK23:takma tırnak gibi uzar ama saç ayda bir cm ötesi yok:KK53:

Benim demir ayrı, folik asit ayrıydı :)

bendekı saçın da maşallahı var :KK53: ben kestırıyorum onlar hemen uzuyor
şaka gıbı :KK53:

Güzel bir şaka...

canımyapılacak bir şey yok kan testi yaptırırsın eksik se kullanmak zorundasın zaten sadece saçlar için değilki sinir sistemi ve tüm vücut için gerekli..hem b vitaminiiğneleri daha kötü:KK53:yarıda bırakmıştım ben iğneleri..

Aynı fikirdeyim ama niye yarım bıraktın ki?

aaa uyguladın mı????? çok merak ettim şimdi inş etkisini görürsünüz ... bende sordum bugün 1 tane aktara adam hardal tozunu ilk kez duymuş.. öyle aktar mı olur yaa:KK1::KK1::KK1::KK1: yarın başka bir tanesine gidicem.. alırsam başlıycam bende hemen :KK52::KK52:

Muhakkak birinden birinde vardır, ben hardalımı evde kendim yapıyorum o yüzden zaten vardı... İsteyene hardal tarifi verebilirim :)

saçlarım çok uzundu, kestirdim
kısa ıstedım.. ve hayatımda ılk defa bır kuafor kısa kesmedı:KK1: hatta kestıgı bıle mechul :KK60: hala boyu aynı gıbı

Canım, saçların güzelse, sorunu yoksa kim kıyabilir ki zaten?

X