Bebek İkinci El 5-7 yaş kız düğün,mezuniyet,balo elbisesi+PELUŞ 30 TL.

Geçmiş sayfalara bakarken erkek çocuk kıyafetleri gördüm benimde 8 yaşında ikizlerim var swet ve pantolon olursa haber verirseniz sevinirim özelden msj atabilirsiniz

Geçmiş sayfalara bakarken erkek çocuk kıyafetleri gördüm benimde 8 yaşında ikizlerim var swet ve pantolon olursa haber verirseniz sevinirim özelden msj atabilirsiniz

m8yD3V.jpg
[/url][/IMG] 5 -7 yaş düğün , mezuniyet, yılbaşı, doğum günü heryer giydirebilirsiniz...Koyu kırmızı üstü süet gibi altı kırmızı tül onun altında beyaz tül ...beyaz peluşu vardır omuzda....Osmanbey funkıd kostümevinden almıştım....Orijinal ambalajında 30 tl...kaçırmayın derim....Tastamam sıfır gibidir....İst. Kartalda oturuyorum yakın olana elden de verebilirim.....

Eklentiler

• balo 3.jpg
    balo 3.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 125
  • balo 4.jpg
    balo 4.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 133
  • balo 1.jpg
    balo 1.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 127
  • balo 2.jpg
    balo 2.jpg
    1,6 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleme:
m8yD3V.jpg

Orijinal paketinde 30 TL..etek kısmı 2 kat beyaz tül üstü kırmızı tül.......kısa kollu yılbaşında giyebilir kızınız boyu uzundur...kilo azsa 5- 8 yaş olur....

eski urunlerinizden kalanlar varsa onlari da guncelleyebilir msnz
Kalanlar var Pintose arkadaşım....Yeni küçülenler de var Bi ayıklayıp bakmam lazım benim istediğim de bu....3 aydır girmemiştim bayağı güzel değişiklikler olmuş....Foto koymayı bu akşam çözdüm...Yarın öbür gün hepsini güncelleyecem inşallah.....

X