vıctoria secret kozmetik ürünleri kullananlar yardımmmm

tugce0107

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
786
110
kızlar vıctorıa secret parfümlerinden vücut losyonlarından almak istiyorum fakat hangisinden alacağıma karar veremedim kullananlar tavsiye edeceğiniz bir ürünü varmı yardımcı olursanız sevinirim bide bulunduğum şehirde bu ürünleri satan mağza yok netten sipariş vericem hangi sitelerden bu ürünlerden alabilirim şimdiden teşekkürlerrr:KK34:

kızlar vıctorıa secret parfümlerinden vücut losyonlarından almak istiyorum fakat hangisinden alacağıma karar veremedim kullananlar tavsiye edeceğiniz bir ürünü varmı yardımcı olursanız sevinirim bide bulunduğum şehirde bu ürünleri satan mağza yok netten sipariş vericem hangi sitelerden bu ürünlerden alabilirim şimdiden teşekkürlerrr:KK34:

Bombshell tavsiye ediyorum, diger butun kokulari geride birakir. Hatta san fransisco'da ki magazasinda butun kokular deli gibi indirime girer sepette 3 dolara kadar duser, ama bombshell asla girmez o sepetlere:)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ben çok parfümünü kullandım ama tavsiye ediceklerim sana.. victoria secret plumdrop ve bombshell in bloom $nd.14452.jpg

$6112c52aa6dc86b33ba03903c777d168-470-0-victoria-s-secret-bombshell-in-bloom-koleksiyonu.jpg

teşekkür ederim canım denemek istiyorum ama nette nerden sipariş verebilirim bilgin varmı

kesinlikle denemelisin şimdi yaz geldi sayılır bunlar tam yaz kokuları hem hafif hem tertemiz hemde çok sevimli kokular ...yani zaman içinde bazı kokular mide bulantısı yapar nebiliyim bi sıkılırsın felan bunlar öyle değil eminim çok beğeniceksin ..buarada ben ankarada oturuyorum ...tunalı kuğulu pasajından alıyordum orda victoria secret ürünleri satan bir dükkan var...internetten birkaç yer bulmuştum ama her ürün olmuyo ............... ve https://www.siparis.im/ara/bayan-parfum/,victoria-secret, bu siteye bakabilirsin sipariş.im.com ...olmadı direk google victoria secret parfüm satın al yaz siteler çıkıyo zaten

kesinlikle denemelisin şimdi yaz geldi sayılır bunlar tam yaz kokuları hem hafif hem tertemiz hemde çok sevimli kokular ...yani zaman içinde bazı kokular mide bulantısı yapar nebiliyim bi sıkılırsın felan bunlar öyle değil eminim çok beğeniceksin ..buarada ben ankarada oturuyorum ...tunalı kuğulu pasajından alıyordum orda victoria secret ürünleri satan bir dükkan var...internetten birkaç yer bulmuştum ama her ürün olmuyo ............... ve https://www.siparis.im/ara/bayan-parfum/,victoria-secret, bu siteye bakabilirsin sipariş.im.com ...olmadı direk google victoria secret parfüm satın al yaz siteler çıkıyo zaten

tamam canım çok teşekkür ederim ben antalyadayım burda ne yazıkki yok mecbur netten vercem sipariş beğeneceğimden eminim zaten ona şüphem yok:KK1:

Işıltılı losyonu var hafif bir parıltı veriyor çok memnunum ben .

Son düzenleme:
Love Spell vücut spreyi ve losyonunu seviyorum,
Birde Vanilla Lace olanını seviyorum..:)
Parfüm olarakta bu sene Victoria's Secret Dream Angel 75 ml EDP kullandım. Kokusu çok farklı ve hoştu aynı zamanda hafif.. Dibinde azıcık kaldı bitirmeye kıyamıyorum. Bir daha da anca seneye kış alabilirim çünkü:KK1:
Bunlar dışında makyaj çantaları da hoşuma gidiyor:)
Bombshell kokusunu pek beğenmedim ben etrafta ona benzer fazlasıyla koku mevcut bana göre :KK31:

X