Lazer Epilasyon Remington ipl6000 i-light pro

snadmir

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
11
1
Arkadaşlar bu cihazı kullanan varmı. Bi kaç arkadaşım kullandı memnun kaldı bi anlık heyecanla bende aldım ama burda ipl etkili değil falan diye okuyunca aklım karıstı bugun elime ulaştı daha denemedım deneyen varsa cihazı bekletiyorum iade edeyim..

Uzun süren araştırmalarım sonucu philipsmi remingtonmu derken bugün siparişimi verdim remington ıpl 6000 .sen kaça aldın snadmir kullandın mı ilk izlenimin nasıl

Son düzenleme:
Kullandım 3 4 kere toplamda ben pek bi etkisini göremedim aldıgıma pişmanim acıkcası. 1000 tl ye aldim ben.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kullandım 3 4 kere toplamda ben pek bi etkisini göremedim aldıgıma pişmanim acıkcası. 1000 tl ye aldim ben.

Etkisini göremedim derken tüyler dökülmedimi yoksa azalma incelmemi olmadı bende ilk defa dün kullandım ama korktum şimdi :KK53:

simdi gördüm mesajınızı ilk kullandığımda bi kolumda kel kel kelleşmeler oldu. Ama suan onlarda yok. Kol bacak bölgemde ne incelme ne azalma hiç bisey olmadi sadece genital bölgem çok azaldi döküldü bölge bölge cikmiyor..

Etkisini göremedim derken tüyler dökülmedimi yoksa azalma incelmemi olmadı bende ilk defa dün kullandım ama korktum şimdi :KK53:

Safzen hanım remington ıpl 6000 almayı düşünüyorum,ama kararsızım da , lazer Epilasyon aleti olan bir arkadaşım Philips alma Atış bitince çöpe atarsın paranı dedi 140 bin atış çok değil a 16 seansa denk geliyor dedi, remington tavsiye etti ama yinede kullanan yorumlarımıkumak istiyorum.birkaçyıl önce yüzüme aptrmıştım şimdi yine çıkmaz başladı, bir yerde tüm vücut başladım hiç memnun kalmadım resmen kazık yediğimi hissediyorum , Kıllar aynı güçte çıkıyor üstelik kıl rengim siyah, demek boş Atış yapmış hile yapmış resmen o kadar param gitti artık kazık yemek istemiyorum , kimseye yaptırmak istemiyorum utanıyorum artık evde kendim yapmak istiyorum lütfen kullananlar yazarmı, tamamen bitiremediğimiz biliyorum ama en azında bir ay rahat edeyim bıktım ya :KK43:

Bende aldım Remington 6000 ama daha denemedim. Bugün yeni jiletle aldım. Benim sormak istediğim satarken jiletle aldıktan birgün sonra lazer uygulayacaksın dediler. Ama benim bacaklarımda tüğler 3 gün sonra ancak çıkmaya başlıyor bununla ilgili yardımcı olabilecek varmı acaba. Ayrıca genitalde uygulanabilir dediler ama iç kısımlarında da uygulanabiliyormu.

Bende aldım Remington 6000 ama daha denemedim. Bugün yeni jiletle aldım. Benim sormak istediğim satarken jiletle aldıktan birgün sonra lazer uygulayacaksın dediler. Ama benim bacaklarımda tüğler 3 gün sonra ancak çıkmaya başlıyor bununla ilgili yardımcı olabilecek varmı acaba. Ayrıca genitalde uygulanabilir dediler ama iç kısımlarında da uygulanabiliyormu.

Çikom ben de uzun araştırmalar sonucunda remington ıpl 6000 , 65 bin Atış sipariş verdim kullanınca sonuçları yazarım henüz elime geçmedi , Kıllar bitmeyecek olabilir ama en azından evde kendim yapacam oh be

Çikom ben de uzun araştırmalar sonucunda remington ıpl 6000 , 65 bin Atış sipariş verdim kullanınca sonuçları yazarım henüz elime geçmedi , Kıllar bitmeyecek olabilir ama en azından evde kendim yapacam oh be
Ben dün sabah tamam ya kullanıcam dedim sonra kullanım kılavuzunu okudum. Genitalde kullanılmaz sadece bikini çizgisine kadar müsade var. Ve paketi açmadım iade edicem

Nasıl yani ya öyleyse bende iade edeyim :KK43: genital yoksa işime yaramaz ki, bu arada bikini çizgisi ne demek nereye kadar anlamadım :KK43:

Benim remington geldi, iade etmeyeceğim, lazer Epilasyon aleti kullanan bi arkadaşıma sordum genital de kullanabilirsin , ileri gitmeden bende kullanmaya karar verdim yüzümde de problem var puan yüz aparatı ile Yüzümü halledicem , kullanmaya karar verdim yani

Benim remington geldi, iade etmeyeceğim, lazer Epilasyon aleti kullanan bi arkadaşıma sordum genital de kullanabilirsin , ileri gitmeden bende kullanmaya karar verdim yüzümde de problem var puan yüz aparatı ile Yüzümü halledicem , kullanmaya karar verdim yani

Merhaba Secret, gelişmeleri bizede nakledebilir misiniz? Ben lazere gidiyorum ama takdir edersiniz ki hoş olmuyor ev konforu gibisi olmaz. Remingtonun başlığını bitince değiştirebiliyorsunuz değil mi? Kullanışlı mı? Çok vaktinizi alıyor mu?
Sağlıklı günler dilerim.

Merhaba Secret, gelişmeleri bizede nakledebilir misiniz? Ben lazere gidiyorum ama takdir edersiniz ki hoş olmuyor ev konforu gibisi olmaz. Remingtonun başlığını bitince değiştirebiliyorsunuz değil mi? Kullanışlı mı? Çok vaktinizi alıyor mu?
Sağlıklı günler dilerim.

suzicim , hastalık henüz bitmek üzere,takdir edersinki kullanamadım, ama ilk deneyimimi paylaşacağım merak etmeyin, bende çok araştırdım sonunda estetisyenlik yapmış bir arkadaşıma danıştım, o da araştırdı, philips lumea başlık değişmiyor paranı çöpe atma dedi, 15o bin atışa aldanma çok değil ; başlığı değişen model al en azından değiştirebilirsin dedi, ayrıca bunun modern ağda olduğunu unutma aralarında en iyisi remşngton son çıkanını alabilirsin diyince aldım bende ..bu hafta kullanmaya çalışıcam yazarım

suzicim , hastalık henüz bitmek üzere,takdir edersinki kullanamadım, ama ilk deneyimimi paylaşacağım merak etmeyin, bende çok araştırdım sonunda estetisyenlik yapmış bir arkadaşıma danıştım, o da araştırdı, philips lumea başlık değişmiyor paranı çöpe atma dedi, 15o bin atışa aldanma çok değil ; başlığı değişen model al en azından değiştirebilirsin dedi, ayrıca bunun modern ağda olduğunu unutma aralarında en iyisi remşngton son çıkanını alabilirsin diyince aldım bende ..bu hafta kullanmaya çalışıcam yazarım

secret, sonuçlarını paylaşırsan çok mutlu olurum bende bu hafta satın alcam ve çok kararsızım param boşa gitsin istemiyorum :110:

arkadaşlar remington ıpl 65000 atış + yüz aparatlı cihazı bugün itibarıyle kullandım, ilk başta korktum çünkü ilk defa böyle bir aleti kullanacaktım, bir kaç tanıtım videosu izledim, arkadaşıma danıştım, sonuçta kullandım, adım adım anlatıyorum:

önce lazer uygulayacağım kısımları traş ettim, buna yüzümde kılların sert olduğu kısımlarda dahil,

cihazın fişini taktım, ten tanıtma kısmına bileğimin içini tuttum ve cihaz açıldı, ten tanıtma bir nevi emniyet kilidi gibi teninizi tanıtmadan cihaz açılmıyor,bu anlamda hoşuma gitti.

sonra ilk atışı yaptım bi an korktum gözüme koruyucu güneş gözlüğü taktım, bu yazmıyor ama ben yaptım.

sonra dereceyi arttırıp devam ettim, bende lazer epilasyondaki aynı hissi verdi, kıllar yanıyordu kokusu geliyordu, açıkçası bana uyduruk bir cihaz gibi gelmedi aksine sağlam ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum

bu arada lazer başlığını teninize değdirdiğinizde eğer doğru değdirmişseniz yani cihaz atışa hazırsa ses veriyor, her atışta bunu yapıyor, atış oldumu olmadımı ? diye kafanız karışmasın , tene değdiğinde doğru yerleştiyse sinyal veriyor atış yapabilrsin anlamında , zaten yanlış yerleştirdiysen atış yapmıyor uyarı sinyali veriyor, çok iyi..

canı yananlar varsa kademe kademe azalıp arttırabilirsiniz , inanın çok pratik,

yüzüm için yüz aparatını taktım, bunun için cihazı tamamen kapatıp soğumasını bekledim, yüzümdede aynı lazer epilasyondaki aynı his vardı, demekki en az 2-3 hafta rahat edeceğim demektir diye düşünüyorum,

canım çok yanmadı, gayet rahatım, genitalde kullanmayın diyorlar ama arkadaşım derine inmeden yapabilirsin dedi, ön etek kısmına uyguladım canım çok az yandı ama dayanılmayacak acı değil.
önce biraz kızardı 1 saate geçti..

şahsen ben cihazı kullanışlı ve pratik buldum, biliyorum kıllarımı yok etmeyecek ama en azından orda burda paramla rezil olmaktan , utanmaktan bıkmıştım ,sorduğum kişiler cihazın çok iyi olduğu ve tek atış modunda kullanmam gerektiğiydi.

kızlar özellikle yüzüm için sonucu merak ediyorum, şimdiden rahatladım, almanızı tavsiye edebilirim, bende benim istediğim doğrultuda işe yarayacak gibi duruyor, kıl köklerinin dökülmesi ne zaman olur bilmem , gelişmeleri yazarım

Ben bana yazdığın yorumu görmemişim yeni gördüm canım. Evet genitalde kullanılıyor diyor kullananlar iade ederken satıcı kızdan aynı şeyi söyledi yani genital komple kullanılıyor dedi. Ama kullanım kılavuzunda göğüs ucu ve genital kullanılmaz yazıyor. Bikini bölgesi iç çamaşırı lastiği nin olduğu yere kadar oluyor.
Ben şundan dolayı cesaret edemedim genital de kullanır ve sorun yaşarsam adamlar özellikle kullanmayın yazmış hiç bir şikayet etme durumum olamaz.

Inşallah sen memnun kalırsın.

Ayrıca bana satıcı yüzünüze jilet sürmeyin dedi. Çünkü ayva tüğlerinin de zamanla siyah çıkmasına neden oluyormuş benim gıdığımda 4_5 tane çok siyah tüğ vardı demo ile deneme yaptırdım jilet falan bişey de sürmedim hepsi düştü 2 hafta oldu henüz çıkmadılar.

Ayrıca bacak ve diğer bölgeler içinde jilet yerine traş makinası ama şu kirli sakal için kullanılan lardan kullanırsanız köklerini zayıflatmış olursunuz. Çoğu lazer merkezleri de bunu öneriyor.

arkadaşlar remington ıpl 65000 atış + yüz aparatlı cihazı bugün itibarıyle kullandım, ilk başta korktum çünkü ilk defa böyle bir aleti kullanacaktım, bir kaç tanıtım videosu izledim, arkadaşıma danıştım, sonuçta kullandım, adım adım anlatıyorum:

önce lazer uygulayacağım kısımları traş ettim, buna yüzümde kılların sert olduğu kısımlarda dahil,

cihazın fişini taktım, ten tanıtma kısmına bileğimin içini tuttum ve cihaz açıldı, ten tanıtma bir nevi emniyet kilidi gibi teninizi tanıtmadan cihaz açılmıyor,bu anlamda hoşuma gitti.

sonra ilk atışı yaptım bi an korktum gözüme koruyucu güneş gözlüğü taktım, bu yazmıyor ama ben yaptım.

sonra dereceyi arttırıp devam ettim, bende lazer epilasyondaki aynı hissi verdi, kıllar yanıyordu kokusu geliyordu, açıkçası bana uyduruk bir cihaz gibi gelmedi aksine sağlam ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum

bu arada lazer başlığını teninize değdirdiğinizde eğer doğru değdirmişseniz yani cihaz atışa hazırsa ses veriyor, her atışta bunu yapıyor, atış oldumu olmadımı ? diye kafanız karışmasın , tene değdiğinde doğru yerleştiyse sinyal veriyor atış yapabilrsin anlamında , zaten yanlış yerleştirdiysen atış yapmıyor uyarı sinyali veriyor, çok iyi..

canı yananlar varsa kademe kademe azalıp arttırabilirsiniz , inanın çok pratik,

yüzüm için yüz aparatını taktım, bunun için cihazı tamamen kapatıp soğumasını bekledim, yüzümdede aynı lazer epilasyondaki aynı his vardı, demekki en az 2-3 hafta rahat edeceğim demektir diye düşünüyorum,

canım çok yanmadı, gayet rahatım, genitalde kullanmayın diyorlar ama arkadaşım derine inmeden yapabilirsin dedi, ön etek kısmına uyguladım canım çok az yandı ama dayanılmayacak acı değil.
önce biraz kızardı 1 saate geçti..

şahsen ben cihazı kullanışlı ve pratik buldum, biliyorum kıllarımı yok etmeyecek ama en azından orda burda paramla rezil olmaktan , utanmaktan bıkmıştım ,sorduğum kişiler cihazın çok iyi olduğu ve tek atış modunda kullanmam gerektiğiydi.

kızlar özellikle yüzüm için sonucu merak ediyorum, şimdiden rahatladım, almanızı tavsiye edebilirim, bende benim istediğim doğrultuda işe yarayacak gibi duruyor, kıl köklerinin dökülmesi ne zaman olur bilmem , gelişmeleri yazarım

Haklısın çikom, artık jilet yerine ddiğini kullanıcam, mahvediyor jilet, dediğin gibi genitalde kullanmayın yazmas mesuliyet kabul etmemek adına , halbuki hiçbir lazer epilasyon cihazı , dışarda yaptırdıklarımız bile genitalde sorunsuzluk garantisi vermiyor, yani bunun lazerin genitalde zararı veya zararsızlığı tespit edilmemiş, hertürlü lazere bı şekilde bunu arkadaşım söyledi, kendisinin cihazı vardı ama ağda yaptırırdı kendine, lazerin zararı veya etkisi belirsiz diyordu,, ama ben mecburm zamanım yok , bıktım yani .umarım faydasını görürüm sağol canım

Secretciğim, bizler için detaylandırarak anlattığın ve vakit ayırıp bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. Gelişmelerden haberdar edersen, eminim benim gibi bir çok arkadaşımız aydınlanacaktır. Esenlikler dilerim.

yani şurada yorum yazıyoruz cvp veren yok, danışmak için soruyoruz ortada kimse yok, herkes soruyor ama cvp veren neredeyse çok az , sitede üye sayısı da az değil..
herşeyi geçiyoruz soru soranlara cvp yazıyoruz ona da ses veren yok yuh yanii pes yani e pessss

Secretciğim, senin yazılarını takipteyim. Eminin bir çok arkadaşımız gelişmelerini ve bu cihazı alıp almama konusunda aydınlatmanı bekliyor. Ben de beklemedeyim. Sağlıklı , neşeli günler dilerim.

X