Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsıye edebılırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nisaa89

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
14
0
34
Arkadaslar bebek arası en ıyı hangı markanın ? Travel sıslemlerden onerırsenız sevınırım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar bebek arası en ıyı hangı markanın ? Travel sıslemlerden onerırsenız sevınırım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2,3 hafta önce aldım bende ve benim aradığım özellikler gibi bişe arıyorsan eğer ;

çift yönlü kullanım
tentesi tam kapanan (benim için en önemli özellik buydu)
arka lastikler büyük önler küçük ve tekerlekler çift teker diğilde tek teker
travel sistem
sırtı 4 kademe olarak ayarlanıyor
iç hacmi büyük ve yanları falan tam kapalı
iç kumaşı pedi kaliteli
ayak koyma yeri uzun ve kademeli
araba büyük olsa bile tek elle kapanabilen
alt sepeti büyük
ana kucağıda 2,3 kademeli olarak ayarlanıyor daha yatık hale falan geliyor

gibi bir travel sistem arıyorsan ben Kraft Elite aldım :KK34: bakalım kullanıncada bu saydığım özelliklerden memnun kalacakmıyım :)

quinny i ayhançocuktan mı aldınız acaba? yada nerden aldınız fiyat çok uygun geldi bana

biz baya araştırdık ve bugün aldık. chicco lite way plus. en mantıklısı bu geldi.

biz de bayaa bi araştırmadan sonra aynı arabaya karar verdik ve hafta sonu joker bebeden siyah renginin siparişini verdik ama hala kararsızım kırmızı olanı mı alsaydık diye :44: bebeğimiz kız bu arada, bilemedim kız bebek için daha mı iyi olurdu kırmızılı olanı. siz hangi rengini aldınız acaba?

biz de bayaa bi araştırmadan sonra aynı arabaya karar verdik ve hafta sonu joker bebeden siyah renginin siparişini verdik ama hala kararsızım kırmızı olanı mı alsaydık diye :44: bebeğimiz kız bu arada, bilemedim kız bebek için daha mı iyi olurdu kırmızılı olanı. siz hangi rengini aldınız acaba?

canım, benim de temmuzda kızım olacak inş. biz de siyah rengini aldık. daha asil görünüyordu. eşimle ben onu daha çok beğendik.
memnun kalarak kullanırız inş hepimiz.

[/QUOTE=inotherworlds;34885750]canım, benim de temmuzda kızım olacak inş. biz de siyah rengini aldık. daha asil görünüyordu. eşimle ben onu daha çok beğendik.
memnun kalarak kullanırız inş hepimiz.[/QUOTE]
Ne güzel, kutlarım sizi de canım. Aynen biz de aynı şeyi düsünerek siyah olanını aldık ama işte ne bileyim, sonradan acaba mı dedim.inşallah memnun kalırız.

biz bebek arabası almadan önce epey araştırdık sonra maxi cozy de karar kıldık bebeğin konforu için, biz oldukça memnun kaldık, şimdi kızkardeşim kullanıyor. rengi siyah/füme idi tavsiye ederim.

bebek giysileri için www.bebekdukkanim.com a bakmanızı tavsiye olunur

WOLLEX travel set aldım

gerçekten çok güzel
netten aldım ama gidip bayisine inceledim önce ama orda bu kadar güzel gelmemişti kumaşı vs
tavsiye ederim
31 aralık a kadar indirimdeydi son gün almştım

bizde NEW YORk modeli aldık..ve kullandık WOLLEX'ten..şimdi premium class çıkmış..bir bebeğim daha olursa bunu birine verip onu almayı düşünüyorum..kullandığım arabayı o kadar hırpaladım hala yepyeni..bu premium olanının renkleri değişiyormuş..bizden geçiyor ama diğer arkadaşlar tavsiye ediyorum ..www.wollexnewyork.com arada girip bakıyorumda..

Kraft Twist RLX Travel Sistem Bebek Arabası alamayı dusunuyorum sızce travel sıstem almak mantıklımı kullanıslı oluyormu bebegım ekım ayınDA dogucak kıs bebegı onerılerını beklıyorum lutfen kafam cok karısık

Arkadaşlar benim eşim italyaya gidecek oradan getirecek hangi yabancı markayı tavsiye edersiniz ? birde ön teker tek teker kullanışlımı değil gibi geldi bana kızımda normal çift teker kullanmıştım iyiydi... yardımlarınız için teşekkürler

Bebek arabası araştırmalarımda hafif ve kullanışlı olarak baby2go nun proton 8899 beğendim fiyatı 450 lira sizce o kadar paraya değermi? yoksa daha kullanışlı uygun bişi bulabilirmiyim?

Bebek arabası araştırmalarımda hafif ve kullanışlı olarak baby2go nun proton 8899 beğendim fiyatı 450 lira sizce o kadar paraya değermi? yoksa daha kullanışlı uygun bişi bulabilirmiyim?

arkadaşlar ikinci el düşünürseniz bende bebe confort elea travel sistem var kırmızı renk, oto koltuğunu iki kez kullandık, puseti de hafta sonları 1 gün dışarı çıktığımızda 3-4 saat kullandık,
oto koltuğu da kırmızı renk
tek elle katlanma, iskeletin ayakta desteksiz dik durma özelliği var
alt sepeti kocaman, her şeyi dolduruyorduk içine
yağmurluğu ve şemsiye takma aparatı var ama şemsiyesi ayrı satılıyordu ben almadım arabaya zaten oğlumu örtüsüz bindirmedim, araba tertemiz duruyor
ben oğlum büyüdüğü için baston almak istiyorum o yüzden satıyorum arabamızı, sıfıra o kadar para vermeyin, ben geçen sene düşünemedim, yoksa ikinci el alırdım, çok pahalı çünkü arabalar Eki Görüntüle 1120151 Eki Görüntüle 1120152

arkadaşlar ikinci el düşünürseniz bende bebe confort elea travel sistem var kırmızı renk, oto koltuğunu iki kez kullandık, puseti de hafta sonları 1 gün dışarı çıktığımızda 3-4 saat kullandık,
oto koltuğu da kırmızı renk
tek elle katlanma, iskeletin ayakta desteksiz dik durma özelliği var
alt sepeti kocaman, her şeyi dolduruyorduk içine
yağmurluğu ve şemsiye takma aparatı var ama şemsiyesi ayrı satılıyordu ben almadım arabaya zaten oğlumu örtüsüz bindirmedim, araba tertemiz duruyor
ben oğlum büyüdüğü için baston almak istiyorum o yüzden satıyorum arabamızı, sıfıra o kadar para vermeyin, ben geçen sene düşünemedim, yoksa ikinci el alırdım, çok pahalı çünkü arabalar Eki Görüntüle 1120151 Eki Görüntüle 1120152
Merhaba arabaniz hala duruyomu eğer duruyorsa fiyat bilgisi alabilir miyim??

X