Kişisel Bakım Ürünleri Zaza han (kuaför malzemelerinin satıldığı han)

pinkolog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
99
17
Merhaba arkadaşlar bu başlığı incelerken bi çok ihtiyacınızın bulunduğu ve piyadan çok daha ucuz olan zaza han geldi aklıma. Paylaşmak ibadettir bende bu faydalı bilgiyi paylaşmak istedim.
Öncelikle zaza han bir marka değildir. Her türlü kozmetik kişisel bakım bir kuaförde gördüğünü herşeyin satıldığı ve içinde 10larca dükkanın bulunduğu 4 katlı bir han. Ben size dükkan önermeyeceğim. Kendiniz geze geze keşvedin.
Peki zaza handa neler var?

Profesyonel fön makinaları. Hani şu kuaförde kullanılan ve güçlü olanlar. Ben aldım 5 yıldır kullanıyorum. Hem kuruturken kem fön çekerken çok başarılı. Markası bilindik değil normal kuaförde gördüklerinizden.

Ağda. Her türlü ağda ve ağda malzemesi. Tüpte ağda. Tenekede ağda. Tekli ikili üçlü ağda ısıtıcıları. Ağda bezi. 100 metlik almışmıştım ben 7 liraya 5 yıldır bitmedi :)

Saç boyası. Her marka ve bulamadığız her renk. Hemde çok ucuz!

Şampuan. En ucuzundan en pahalısına.

Saç bakım ürünleri. Gene her tür marka mevcut. Kerastase şampuan krem ve serumları dahi var hemde üzgünüm ama daha önce aldığınızın yarı fiyatına.

Manikür pedikür aletleri.

Saç boyası takımları.

Her türlü saç fırçası ve tarak.

Maşa

Düzleştirici

Oje

Takma kirpik. Show amaçlı olanlar dahil.

Tırnak

Bigudi

Kaş kalemleri* pro

Kozmetik

Ve aklıma gelmeyen bir dünya şey. Buradı kadınların cenneti. Biranevvel keşfetmeniz ve dua etmeniz dileğiyle..
:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Süper bi yer istanbulda olupda. Gitmeyen çok şey kaybeder bütün kuaför ler burdan alır. Tüp boyalar sudan ucuz hersey çok güzel ve uygun Teşekkürler arkadaşım paylaşım için

kızlar nerede burası yavv bende gitmek istiyorum :KK12::KK12:

merhaba canım sirkecide. daha doğrusu kapalı çarşının arkasında. emin önünde kapalı çarşının yeni camii tarafındaki girişinden gir, dümdüz ilerle çarşıdan çıktıktan sonra sorarak ilerle çok uzakra değil. kime sorsan da söylerler.

merhaba canım sirkecide. daha doğrusu kapalı çarşının arkasında. emin önünde kapalı çarşının yeni camii tarafındaki girişinden gir, dümdüz ilerle çarşıdan çıktıktan sonra sorarak ilerle çok uzakra değil. kime sorsan da söylerler.

kimse cevap vermeyince netten baktım canım hatta kendi sitesi bile var ordan buldum :KK9::KK9:
ne zamandır o tarafa gitmek istiyorum gidince mutlka uğrayacağım :KK16::KK16:

kızlar ya bişi soracam benim bi arkadaşım tahtakalede bi han varmış sırf takı satıyormuş dedi ama adını bi türlü hatırlayamadı
ne zamandır da görüşemiyoruz soramıyorum da :KK50::KK50:
siz biliyormusunuz acaba?sanırım karşısında da çiçekçi varmış?

Bu zaza han dediginiz yer bitek eminonunde mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X