Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

kizlar merhaba benimde adetim gecikti hamileyim sandim kan testi yaptrdm cikmadi kontrlde yumurtaligimda 8cm kist grdu ymurtaliklarin polikistik yapida o yuzden adet gorememisin dedi adet sokturucu verdi adetliyken gttim 7cm olmus kist ama dogum kontrol hapi verdi baska turlu bu kist gecmezmi bende hamile kalmak istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bnm amelıyat endometrıal polıp senınkıne baktım oda amelıyatı varmıs zaten bunlar kucuk amelıyatlar bnm bişi olmadı hemen ayaklandım bıde 1,5ayda 2 kez amelıyat oldum iim ama sen stres yapma baklaım sor doktr ne dıcekm

Sorcam insallah ameliyat falan demez kac ay oldu gidiorm hep tedavi vs ama eger ole bisi cikarsaaaa ve bu zamana kadar demedyseee bilemicem artik :)

kizlar merhaba benimde adetim gecikti hamileyim sandim kan testi yaptrdm cikmadi kontrlde yumurtaligimda 8cm kist grdu ymurtaliklarin polikistik yapida o yuzden adet gorememisin dedi adet sokturucu verdi adetliyken gttim 7cm olmus kist ama dogum kontrol hapi verdi baska turlu bu kist gecmezmi bende hamile kalmak istiyorum

aldrman lazım cnm bn aldrdım 6 ay falan oldu 8 cm saten alıo doktrlar bn ole bılıorum ama sor sen yınede

Merhaba canim
Bu kadar sure gecmis idrarda cikma olasiligi buyuk cikablr yani ama kesin net sonuc biliyorsn ki kan testinde

Teşekkürler canım ne kadar yanlış davranmışım sonuçta bebek için bıraktık korunmayı ama ben adet oldum diye yüklendim ilaçlara. Eğer değilsem bile bu korku bana yetti.
Hamile kalmadan 3 ay önce folik asit kullanmak gerekiyomuş ben 3 aydır hiç bir şey yapmıyorum :KK43:

Sorcam insallah ameliyat falan demez kac ay oldu gidiorm hep tedavi vs ama eger ole bisi cikarsaaaa ve bu zamana kadar demedyseee bilemicem artik :)

bılmıorum cnm hayrlısı ya doktr da cok onemlı sen nerde yasıosun

Merhaba canim
Ahh ahh bende kullandm dogm kntrl haplarndan ama bi baktm sonra iki ay adet olamadm sonra onu biraktk bu sefer sut hormonlarm fazla ama polikistkse isin zor tatlim ben com stres cektm birde o haplar kilo aldirio polikstk isen kiloda veremiosunnn zor cokk

Canım idrar da çıkarmı acaba eşime söyledim gelirken test almasını. Çok isterim olsun diye ama kullandığım ilaçlar korkutuyor.

cikabilir tatlım inşallah :) çıkar dene bakAlım ama haber ver bekliyoruz

Merhaba canim
Ahh ahh bende kullandm dogm kntrl haplarndan ama bi baktm sonra iki ay adet olamadm sonra onu biraktk bu sefer sut hormonlarm fazla ama polikistkse isin zor tatlim ben birde o haplar kilo aldirio polikstk isen kiloda veremiosunnn zor cokk ama hamis kalan cokk hamile olmayi engellemio sadece zorlastiio polikstk

Ya internette arastrdm ama kafam cok karsti sanirim yapim dedim ama kafam cok karsti

canım ben aldım adetin 4 günü başladım suan 8 gundeyim negatif çift cizgiyi gördüğün gün ertesi gün ve ertesi gün ilişki tutma olasılığı yüksek diolar denemekte fayda var

Teşekkürler canım ne kadar yanlış davranmışım sonuçta bebek için bıraktık korunmayı ama ben adet oldum diye yüklendim ilaçlara. Eğer değilsem bile bu korku bana yetti.
Hamile kalmadan 3 ay önce folik asit kullanmak gerekiyomuş ben 3 aydır hiç bir şey yapmıyorum :KK43:

Ah benn bi bilsen suan cok hastaym konusmiorm sesinde cikmiohamiste degilim ama ilac icmiorm calisma gunlerimize az kaldi die :) o folik asitte bazen bazi doktorlar vermiorms degisio aanirim ama icmek lazimmis vucudu bebege hazirlarms yani bebek ilk uc ay senden beslenio bu sebeple veriyorlarms

kuculme ihtimali var die ameliyat onermedi sogan suyu ic bi yandanda diyorlar acaba ondanda icsem mi belki 4 ay hap kullanmama grek bile kalmaz

Kızlar...
Bu aydan çok umutlu bir hamiş adayı olarak bu konuyu açmak istedim:KK49::KK49::KK49: Benim gibi umutlu olanlar varsa birlikte bu ayı bekleyelim mi ???:KK17::KK17::KK17::KK17::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Bende umutluyum hemde cok boyle icim icime sigmiyor keske bu ay gobusumuzun bebesimizle doldugu bi ay olsa o kadarr cok istyrum ki :-( ALAHİM DUYSUN SESİMİZİ AMİNN

Aynen canim hayirlisi artik Istanbulda yasiyorum ben sen nerdesn bakalim :)

bursa cnm yakınmısız :KK70: orda cok gusel doktrlar var bn hep arastırıyorum nebılım bnde maddı bıras kotu buaralar ama burdada var bı doktr gtcm inş bn burda doktr doktr gesıom ama bu doktorum pek iii

kuculme ihtimali var die ameliyat onermedi sogan suyu ic bi yandanda diyorlar acaba ondanda icsem mi belki 4 ay hap kullanmama grek bile kalmaz

iç arkadasım bn ne bulursamyapıom ya iç bal corekotu tarcın sımdı gordum onuda yasdım yarın yapcm oda ii miş sogan suyunu yumurtlama donemınde yapma akar gder tutmaz adet baslama bı hafta varken yap adet bıtımınde bırak cok onermıo lar onu

Siz varsanız ben de varım :)

Bende ilk kez bu aya kendimi odaklayanlardanim:) ilk deneme de olma ihtimali düşük diyenler var ama sanki ben bu ay olacakmış gibi hissediyorum ve hemen adetim bitsin istiyorum :KK66:

Benimde doktorum kendiliginden kuculur ilacla kaybolabilir kilo ver demisti sogan suyunu herkes soluyor ama korkuorum simdi ilacta kullaniorm hamislik icin onun icin sogan suyunu denemedim daha canim

canım ben aldım adetin 4 günü başladım suan 8 gundeyim negatif çift cizgiyi gördüğün gün ertesi gün ve ertesi gün ilişki tutma olasılığı yüksek diolar denemekte fayda var

Sanirim simdi anladim ama adetimin 9. Gunumdeym alip yapmaya basayabilirim sanirim dimi

Bende umutluyum hemde cok boyle icim icime sigmiyor keske bu ay gobusumuzun bebesimizle doldugu bi ay olsa o kadarr cok istyrum ki :-( ALAHİM DUYSUN SESİMİZİ AMİNN

Insallah canim benimmm bizde cok istiyoruz senin gibi insallah burdan hayirli haberlerimizi alicazz :)

X