Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

mnspapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
2.858
30
34
Kızlar...
Bu aydan çok umutlu bir hamiş adayı olarak bu konuyu açmak istedim:KK49::KK49::KK49: Benim gibi umutlu olanlar varsa birlikte bu ayı bekleyelim mi ???:KK17::KK17::KK17::KK17::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

bende varım :KK43: hatta yarın adetimin 3. gunu hormon testi yaptırmak istiyorum kdz ereğlide iyi ir kadın doğumcu arıyorum öneriniz varmı kızlar..

Kızlar...
Bu aydan çok umutlu bir hamiş adayı olarak bu konuyu açmak istedim:KK49::KK49::KK49: Benim gibi umutlu olanlar varsa birlikte bu ayı bekleyelim mi ???:KK17::KK17::KK17::KK17::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Ben de varımmm... Bugün adetimin 3. günü. Kimyasal gebelikten sonra hamile kalmak daha kolay oluyormuş diyorlar. Eğer doğruysa bu ay şansım yüksek :KK66: birlikte bekleşelim bakalım kızlar, hakkımızda hayırlısı

bende varım :KK43: hatta yarın adetimin 3. gunu hormon testi yaptırmak istiyorum kdz ereğlide iyi ir kadın doğumcu arıyorum öneriniz varmı kızlar..

Normal bir kadin dogumcuya yaptirablrsn canim testini sonuclara gorede doktor arayabilirsn bence en azindan bu 3. Gun kacmams olur :)gerci ilac vs bu zamanda veya besnci gun baslatiyorlar.bende hamile kalmayi dusundgm an tum testlerimi yaptrdm iyi ki yaptrmisim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de varımmm... Bugün adetimin 3. günü. Kimyasal gebelikten sonra hamile kalmak daha kolay oluyormuş diyorlar. Eğer doğruysa bu ay şansım yüksek :KK66: birlikte bekleşelim bakalım kızlar, hakkımızda hayırlısı

Insallahh sansin yaver giderrr canim ya bisi sormak istiyorum bu kimyasal gebelik risk iceren bisi mi yoksa kendilignden sonlanan bir durum mu acabaa yani cerrahi bir islem falan oluo mu sadece mrk ettimde

Son düzenleme:
Aynen canim neden bilmyrm ama icimde bir his var bu ayy cokkk umutluyummmm insallah umutlarimiz bosa cikmazzz aminnnnn :)

inş arkadasım bn bu ay klomende kullanıorum işe yarar inş 15 doktr cagrdı yıne hayrlıısı artık beklıycez

inş arkadasım bn bu ay klomende kullanıorum işe yarar inş 15 doktr cagrdı yıne hayrlıısı artık beklıycez

Bende bu ay klomene basladim bugun.ilacta 4. Gunum sali gunu cagirdi doktorum gitcem bakalim ama bana inofolic diye bir.ilac daha verdi bakalim ins ise yararlar herseyn hayirlisi insallahh

Kızlar bna yardım edınnn. Bn en son 1 martta hastalndım hala bı daha hastalnmadum 1 nısanda kn verdım negatıf ama bgn 5 hala bısı yok gec dollnme kanda snra cıkar die bısey okudumm sızce ne yapayım

Insallahh sansin yaver giderrr canim ya bisi sormak istiyorum bu kimyasal gebelik risk iceren bisi mi yoksa kendilignden sonlanan bir durum mu acabaa

Kendiliğinden sonlanıyor canım adetin bikaç gün gecikiyor ve normal adetinden daha yoğun bir adet geliyor. Risk içermiyor hatta sonraki ay hamile kalman daha kolay oluyormuş. Bana doktorum öle söledi. Çünkü bir gebelik denemesi yapılmış ama tutmamış ve rahim kendini bu kez daha iyi hazırlamış olucak, dedi doktorum.

Son düzenleme:
Bende bu ay klomene basladim bugun.ilacta 4. Gunum sali gunu cagirdi doktorum gitcem bakalim ama bana inofolic diye bir.ilac daha verdi bakalim ins ise yararlar herseyn hayirlisi insallahh

bn gecen ay 27 sınde adet oldum klomene basladım btıı 9 11 13 15 ilişki dedi 15 ınde gel dedı cok heyecanlıyım ya doktorum falan cok ıı cok ılgılı inş olur bu ay

bn gecen ay 27 sınde adet oldum klomene basladım btıı 9 11 13 15 ilişki dedi 15 ınde gel dedı cok heyecanlıyım ya doktorum falan cok ıı cok ılgılı inş olur bu ay

bu arada ınfolıc ne işe yarıo doktor bna klomenı sabah aksam 1 er tane verdı gunde bn 4 tane ıctım ıns tutar yha

Kızlar bna yardım edınnn. Bn en son 1 martta hastalndım hala bı daha hastalnmadum 1 nısanda kn verdım negatıf ama bgn 5 hala bısı yok gec dollnme kanda snra cıkar die bısey okudumm sızce ne yapayım

psikolojık arkadasım bugun aynısı bı arkadasımın basına geldı 10 gun gectı test yaptrdı yok

Cnm bn bu psıkolojıyı 3 yıldır yasıorum 2 kere bbgımı karnımda öldü... Ama hıc gunum gecmezdınvalla bılmıom blkıde psıkolojık

bılemıorum arkadasım ne bılım bıdaha test yaptr doktra gt bakalım ne dycek bnde ole oldum 2gun gectı hamıleyım dıe dolastım doktra gttm test yaptı yok psikolojık dedı sen bıdaha yaptr bakalım ıns vardr yha

Kendiliğinden sonlanıyor canım adetin bikaç gün gecikiyor ve normal adetinden daha yoğun bir adet geliyor. Risk içermiyor hatta sonraki ay hamile kalman daha kolay oluyormuş. Bana doktorum öle söledi. Çünkü bir gebelik denemesi yapılmış ama tutmamış ve rahim kendini bu kez daha iyi hazırlamış olucak, dedi doktorum.

Anladm canimm Hadi bakalim ins bu ay hamis olursun en guzel haberini bekliyoruzzz:)

X