Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

Insallah bir sorun yoktur tatlimm Valla ben dayanamayip gizli sakli test yapabilirimm :KK70::KK70: valla haftaya cuma geldimi o gun kan testi yaparim beni.kimse tutamaz hic bekleyemem gecikmesinii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecikmesini bende bekleyemiycem sanırım ama test erken gebelik bulamazsam almam yapmam malum mahrumiyet bölgesi :) ama yaparsamda ya pazar ya pazartei yaparım :KK70::KK70:

Gecikmesini bende bekleyemiycem sanırım ama test erken gebelik bulamazsam almam yapmam malum mahrumiyet bölgesi :) ama yaparsamda ya pazar ya pazartei yaparım :KK70::KK70:

Seni sabırsz hemen yüz bul tabi bnm bu kanama işi olmasaydı beklicektm günümü 😂😂bakıomda hemen 😊😊😊koyverdn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

içimden bir ses hamilesin diyor bir ses teste inanıp değilsin diyor anlamadım yarın 10,40 da randevum öğlen yazarım sonucu hadi inşallah hepimiz iyi haberler veriririz

Insallahh tatlim guzel haberler beklioruzzzzz

Seni sabırsz hemen yüz bul tabi bnm bu kanama işi olmasaydı beklicektm günümü 😂😂bakıomda hemen 😊😊😊koyverdn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sn bi hamile oldugu ogrenndeee

Son düzenleme:

Ben sana alip kargo yapimm sn iste tatlimmm :KK70:

Benim umudum gidio snki yok yaaa

Senin şasın daha yüksek bunu biliyosun dimi kuzucum :) inşallah hamilesin biraz geç öğrenicen ama mutlu haberi alıcn işte 8 gün içinde :) sen üzme kendini tamam mı

X