Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

selam kızlar bende uuuuzuunnn uzunn zamandır araştırıyorum bu göğüs büyütme işini hevesinizi kırmak istemem bu doğal yollar sonuç verebiliyor her bünyede farklı vs oluabiliyor neyse ben ısıgan otunu rezene yi çörek otu yağını işte özel bitkisel yağlarla masajları hepsini çok uzun zamanlar denedim artık pes ettim zaten aynı zamanda çaresiz bi hastalığım olduğu için hurma kara üzüm çekirdeği karaüzümün kendisi pekmezler vs yani kısacası aktarda ne varsa bendede var yiyor içiyorum tabi hastalığıma vs ne için deniyosam o lumlu sonuçlar aldığım oluyor bir tek bu göğüsde sonuç alamadım arkadaş ya 1 yıl öncede doğum yaptım 75i zor bulan göğüslerim hepden gittimi delirecem taktım estetiğe ama eşimi razı edemiyorum ben cesaret ediyorumda o sağlığıma bişi olacak diye benide korkutuyo bu denediğiniz yöntemlerden sonuç alan varmı ya gerçekden bende olmasada sizde oluyosa sevinecem valla

Gecmis olsun. Ne rahatsizliginiz var ki bunlari kullandiniz?

HTML:
İçmedim canım ama ben bu otları bir tatlı kaşığı alıyorum süzgeç varya ona koyuyorum onuda büyük bardağa koyuyorum süzgeç suya dalıyo kaynar suyu dolduruyorum 5 dk bekletiyorum sonra süzgeçi yani otları alıyorum o suyu içiyorum canım

Evey bendeboyle demliyorum ama bu serbetci otu fena bisey ya etkisi ne kadar bilmiyorum ama kimseye tavsiye etmiyorum :KK53:

selam kızlar bende uuuuzuunnn uzunn zamandır araştırıyorum bu göğüs büyütme işini hevesinizi kırmak istemem bu doğal yollar sonuç verebiliyor her bünyede farklı vs oluabiliyor neyse ben ısıgan otunu rezene yi çörek otu yağını işte özel bitkisel yağlarla masajları hepsini çok uzun zamanlar denedim artık pes ettim zaten aynı zamanda çaresiz bi hastalığım olduğu için hurma kara üzüm çekirdeği karaüzümün kendisi pekmezler vs yani kısacası aktarda ne varsa bendede var yiyor içiyorum tabi hastalığıma vs ne için deniyosam o lumlu sonuçlar aldığım oluyor bir tek bu göğüsde sonuç alamadım arkadaş ya 1 yıl öncede doğum yaptım 75i zor bulan göğüslerim hepden gittimi delirecem taktım estetiğe ama eşimi razı edemiyorum ben cesaret ediyorumda o sağlığıma bişi olacak diye benide korkutuyo bu denediğiniz yöntemlerden sonuç alan varmı ya gerçekden bende olmasada sizde oluyosa sevinecem valla

Canim benimde gebelikler emzirmeler vs. Sondu dumduz olmustu icindeki beze var ya o bile gitmisti ben suanda o dolgunlugu saglamis durumdayim karisik yontemlerle 76 olan olcumu 82 ye cikarmayi basardim ama sende ise yaramamis ki ama istersen yazabilirim ...

Yok canım dedim ya içmedim diye:) bende alırsam başlarım içmeye ama iğrençte olsa büyütme uğruna :)

Ayyyy pardon canim ya... Birkac yerde cay gibi icin diye okumustum acik ve sekerli ben seker atmaya cesaret edemiyorum etkisini oldurur diye

Ayyyy pardon canim ya... Birkac yerde cay gibi icin diye okumustum acik ve sekerli ben seker atmaya cesaret edemiyorum etkisini oldurur diye
Bende öyle düşünüp içtiğim bitki çaylarına hiç eklemiyorum şeker canım ama çok mu berbat hiç içilecek gibi değil mi

Bende öyle düşünüp içtiğim bitki çaylarına hiç eklemiyorum şeker canım ama çok mu berbat hiç içilecek gibi değil mi

Ya bazilarimiza igrenc gibi gelen seyler digerlerimize normal geliyor bence igrenc migdem kalkiyor icerken dunce hepsini icemedim mesela yarisina yakin bir kismini doktum valla esimde dalga geciyor hatun gider borularini sisireceksin diye :-)

Ya bazilarimiza igrenc gibi gelen seyler digerlerimize normal geliyor bence igrenc migdem kalkiyor icerken dunce hepsini icemedim mesela yarisina yakin bir kismini doktum valla esimde dalga geciyor hatun gider borularini sisireceksin diye :-)

Wowo senin olculerin nasildi?

Eşin seni küçük haliylede seviyosa ne güzel kıymetini bil :) benim alt 69 üst 79cm

Kizlar kafaya taktim ne yapip edip serbetci otu kozalak ekstresini bulmaliyiz ne olur sizde yardimci olun. Ozellikle almanya da tanisigi olanlar sorabilir mi

Kizlar kafaya taktim ne yapip edip serbetci otu kozalak ekstresini bulmaliyiz ne olur sizde yardimci olun. Ozellikle almanya da tanisigi olanlar sorabilir mi

Evet evet evet kızlar şerbetçiotu kozalak ekstresi kesin büyütüyormuş onu bulmamız lazımmmmm

Kızlar bu nasıl kullanılıyor peki, normal şerbetçi otu gibi mi, bilginiz var mı? Ve gerçekten kesin mi? Benim başka hiç umudum kalmadı çünkü:KK43:

Serbetci otu bitkisinin disisi ce erkegi var. bizim bulduklarimiz erkegi cicekleri var. ama disisindr kozalak oluyo ve recine gibi kivami oluyor. Bunun asit orani da bizim icin onemli. Ama bizim aktarlarda ciceginide gectim resmen ot cop koyuyolar icine. O kozalaklar bize lazim yazin google amcaya gorsellerimacin serbetci otu kozalagi falan diye gorursunuz. Biz bi sitede bulduk sadece o da kilosu 234 tl mi neydi serbetciotu kozalak ekstresi diye geciyor. Hatta bu bira yapiminda kullaniliyor. Bizim su serbetci otu kremi de burdan cikiyor bakiniz daha onceki konulardan bir yazi

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

Son düzenleme:
benim aldığım pul pul yaprak gibi bişeydi kızlar,kozalak ekstresi ne oluyor?
aktarlara sorsak getirirlermi

Kızlar bu nasıl kullanılıyor peki, normal şerbetçi otu gibi mi, bilginiz var mı? Ve gerçekten kesin mi? Benim başka hiç umudum kalmadı çünkü:KK43:

Bunlar iki farkli seymi serberci otu ve kozalak ekstresi yoksa birlikte olan bi karisim mi ?

Arkadaşlar şerbetçiotuyla kozalak ekstresi aynı değil yine şerbetçiotuna ait ama farklı bir yerinden otun ağacın herneyse ve asıl bu büyütüyormuş internette o kadar çok yerde geçiyorki araştırma yapılmış prof söylemiş falan filan ama bulmak çok zor aktarlarda yok şerbetçiotu var kozalakekstresi yok ama bira yapımında kullanılıyormuş nasıl buluruz bilmiyorum :KK43: yeşilimsiymiş macun gibiymiş

X