Saç Kesim Şekilleri kilolu yüze saç modeli

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

mayalina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
37
2
saç problemim var bebe saçlarım çok fazla kazıtmayı düşünüyorum ama cesaretim yok küt kestirsem yüzüm kilolu sizce ne yapmalıyim yüzüm kilolu kısa saç yakışır mı sizce? nasıl modeller yakışır kilolu yüze

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

küt saç insanı olduğundan daha kilolu gösterir canım kuaförün kendisi söyledi bunu ayrıca kendi gözlerimlede sahit oldum yüzü daha ince gösteren modeller genelde katlı ve uzun modeller kısa yapıcaksanda katlı yada stj asimetrik kütler hoş durabilir yinede bir kuaföre danış derim ben

o zaman kazıtip peruk almaktan başka çarem yok peruklar da çok pahalı :KK43:

o zaman kazıtip peruk almaktan başka çarem yok peruklar da çok pahalı :KK43:

kazıtmak niye o kadar kötü degil heralde :/ erkek saçı kilolu göstermez ama hos durmaz yani tabi istisnalar oluyor yüzü güzel olanlara yakışıyor.. bazende çok tarz duruyor...illda kazıtıcam diyosan kazıt :) ucuz peruk var ama suni hakikileq biraz tuzlu evet :/

Katlı ve yüze doğru taranmış kısa bir model olabilir.
Kısa katlı saç modelleri diye aratırsan nette bulabilirsin.

kazıtmak niye o kadar kötü degil heralde :/ erkek saçı kilolu göstermez ama hos durmaz yani tabi istisnalar oluyor yüzü güzel olanlara yakışıyor.. bazende çok tarz duruyor...illda kazıtıcam diyosan kazıt :) ucuz peruk var ama suni hakikileq biraz tuzlu evet :/

ucuz peruk olursa herkes anlar peruk olduğunu öyle olmasını istemiyorum :KK43:

Katlı ve yüze doğru taranmış kısa bir model olabilir.
Kısa katlı saç modelleri diye aratırsan nette bulabilirsin.

var mı öyle bi model bildiğim kadarıyla kısa saç hep kilolu gösterir

ucuz peruk olursa herkes anlar peruk olduğunu öyle olmasını istemiyorum :KK43:

o zaman kıyacaksın paraya hem o kadar da pahalı degildir bence 200 250 vardır sonuçta uzun kullanıcaksın çok para sayılmaz hatta ama bence kazıtma :$ kısa kestir güzel yüzüne yakışan bir model kazıtmak çok cesaret ister :/ uzamasını beklemek falan baya sıkıntı olur iyi düşün

X