haydi HAMİŞLLLEEEERRRRR

ben daha 2 gün önce öğrendim yaklaşık 2 haftalık diye tahmin ediyorum. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
35 haftalık 18 kilo :KK17:

ilk haftalarda olan arkadaşlar için tavsiyem homini gırtlak yemeyin, sonra çok pişman olursunuz ben gibi :KK9:

allah bağışlasın canımm sağlıkla kucagına alırsın insalah ben öğrendiğimde 6 haftalıktı dr a gitmedn mi :KK49::KK49:

Amin hepimizin :) yok gitmedim. daha doğrusu ameliyat olacaktım kistim vardı hastaneye yattığım gece hemşire gelip ameliyat iptal hamilesin dedi :KK1::KK1: daha da iki gün oldu doktora gitmeye vaktim yok. şimdi bu kadınlar kulübünde son adet tarihimi yazdım 6 haftalık çıkıyo kafam karıştı en kısa zamanda gidicem inşallah. burası doğrumu söylüyo sence ?

bende kendimi okadar özgür hissediyorumki şimdi herşeyi yiyesim var nede olsa hamileyim diyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

evet ilk haftalarda bu psikolojide oluyor insan zaten, sonra hesaplamalar başlıyor, doğumla 5 kilo gitse ee geriye kalan nasıl gidecek, emzireceğimiz için rejimde yapamayız, kafamda deli sorular yani, :KK1:
çünkü son aylarda o eski halimizden pek eser kalmıyor ve bunun psikolojide çok ayrı, çok kafaya takmıyorum ama hani biraz daha dikkat etseymişim daha iyiymiş, son haftalarda aç bile kalsam kilo alıyorum gibi oluyor :KK9:

herşeyden önemlisi bebeğin ve bizim sağlığımız, kilolar bi şekilde gider nasıl olsa :emir_bebek:

26 haftalığız şükür 12 kilo aldım güzelleeeerr :KK54::KK54::KK54: herkese hayırlı sağlıklı doğumlar nasip olsun inş... :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evet ilk haftalarda bu psikolojide oluyor insan zaten, sonra hesaplamalar başlıyor, doğumla 5 kilo gitse ee geriye kalan nasıl gidecek, emzireceğimiz için rejimde yapamayız, kafamda deli sorular yani, :KK1:
çünkü son aylarda o eski halimizden pek eser kalmıyor ve bunun psikolojide çok ayrı, çok kafaya takmıyorum ama hani biraz daha dikkat etseymişim daha iyiymiş, son haftalarda aç bile kalsam kilo alıyorum gibi oluyor :KK9:

herşeyden önemlisi bebeğin ve bizim sağlığımız, kilolar bi şekilde gider nasıl olsa :emir_bebek:

tabiki önce sağlık :) ya ben zaten 7 aylık evliyim 52 den 63 kilaya çıktım millet şok oldu bide hamilelikte alırsam naparım bilmiyorum :) sen kiloları ilk aylardamı aldın ?

hahahaaha:KK52::KK52::KK52::KK52: 50 ydim 62 oldum ...sende durumlar nasıl daha başındasın var mı bulantın falan:KK34:

pek bi farklılık yok kadınlar kulübü 6 çıkarıyor sonucumu ama yaklaşık 2 haftalık falan benimki.. sen benim şu anki halimdesin :nazar: maşallah. ben kilo almak istemiyorum ama yemek yemeyede çok düşkünüm hayırlısı artık ne diyim:KK1: şimdi çıkmama lazım herkese iyi hamilelikler :KK1:

pek bi farklılık yok kadınlar kulübü 6 çıkarıyor sonucumu ama yaklaşık 2 haftalık falan benimki.. sen benim şu anki halimdesin :nazar: maşallah. ben kilo almak istemiyorum ama yemek yemeyede çok düşkünüm hayırlısı artık ne diyim:KK1: şimdi çıkmama lazım herkese iyi hamilelikler :KK1:

byyy cnm inşallh güzel bi hamilelik geçirisin kendine çok dikkat et :KK3::KK3::KK3::KK3:

Bende yeni hamilelerdenim sanirim 4 hafta yada 5 haftalik. Su an 48 kiloyum, bakalim kacla tamamlayacagiz.:KK55:

Bende 18haftalığım ama yemek düzenimi hiçç değiştrmedim 2 kilo aldım nie kendime eziyet edeimki bebeğim gerekeni alıo yeter. Sadce ek olarak meyve suyu soda meyve bal çok çok arada çikolata yiyorum okdar bnlarıda çok az yiyoorum yani doyuyorum yeter

Bende 11 haftanın içindeyim 2,5 kilo aldım :KK50: İştahım çok açık nedense...

X