Eşinize Olan Güveniniz Sarsılırsa

çektiginiz yaşadıgınız acıyı çok iyi anlayanlardayım
artık eski güveniniz zor gelir
zor günlere kapı açtınız
aramıza hoşgeldiniz

çocuklarım var
babalarına çok çok düşkünler ve eşim iyi bir baba
şuan çocuklarımı düşünmek zorundayım ve çok küçükler
umarım hatasını anlayıp bana kendini affettirir
eşimi buna mecbur eden ailesi sonuçta

bu şekilde evliliginiz nasıl yürüyor peki
eşin bu durumun farkında degil mi
sana eskisi gibi degilsin demiyor mu:44:

Eskisi gibi değilsin diyor tabi ki ama içimden gelmediğinin de farkında.
Artık alışmışlık yürütüyor sanırım evliliğimizi
Zaten onun işi çok yoğun ve iş saatleri çok uzun akşam eve gelip yemek yiyip yatıyor, kendi işi izin vs yapmıyor.
Beraber bişeyler yapamıyoruz, ben kendi arkadaşlarımla sosyalleşebiliyorum o sadece işi ile.
Sanırım şuan ev almak için yaptığı para hırsından bizi yada kendini pek önemsemiyor.
O bana çok güveniyor, aslında yanlış yapmıycağını biliyorum ama yinede içimde güven yok :26:

çocuklarım var
babalarına çok çok düşkünler ve eşim iyi bir baba
şuan çocuklarımı düşünmek zorundayım ve çok küçükler
umarım hatasını anlayıp bana kendini affettirir
eşimi buna mecbur eden ailesi sonuçta

Rabbim evlatlarınızı size bagışlasın
herşey evlatlarımız için degil mi zaten
çektiklerimiz yaşadıklarımız
hatasının farkında degilmi
ailesiyle sorun yaşıyorsanız anlaması zaman alır gerçi
benimkinin jeton yeni düştü sayılır:KK53:

Eskisi gibi değilsin diyor tabi ki ama içimden gelmediğinin de farkında.
Artık alışmışlık yürütüyor sanırım evliliğimizi
Zaten onun işi çok yoğun ve iş saatleri çok uzun akşam eve gelip yemek yiyip yatıyor, kendi işi izin vs yapmıyor.
Beraber bişeyler yapamıyoruz, ben kendi arkadaşlarımla sosyalleşebiliyorum o sadece işi ile.
Sanırım şuan ev almak için yaptığı para hırsından bizi yada kendini pek önemsemiyor.
O bana çok güveniyor, aslında yanlış yapmıycağını biliyorum ama yinede içimde güven yok :26:

belkide en büyük sorununuz
beraber vakit geçirememektir
beraber vakit geçirmeyi deneseniz belki de sorunlarınız çözülür

belkide en büyük sorununuz
beraber vakit geçirememektir
beraber vakit geçirmeyi deneseniz belki de sorunlarınız çözülür

O bizimle vakit geçirmeyi tercih etmedikçe benimde onunla geçirecek zamanım yok artık
Galiba insanın içinde bişeyler kırılınca giderek uzaklaşıyorsun

O bizimle vakit geçirmeyi tercih etmedikçe benimde onunla geçirecek zamanım yok artık
Galiba insanın içinde bişeyler kırılınca giderek uzaklaşıyorsun

çok haklısınız sürekli bizlerin çabalamasıyla bişeyler olmuyor
birazda karşı tarafın çabalayıp fedakarlık etmesi lazım
uzaklaşmak zorunda kalıyoruz tüm ilgimizi gücümüzü herşeyimizi evlatlarımıza vermeye başlıyoruz
sonra karşı tarafda sap gibi kalıyor:KK53:

çok haklısınız sürekli bizlerin çabalamasıyla bişeyler olmuyor
birazda karşı tarafın çabalayıp fedakarlık etmesi lazım
uzaklaşmak zorunda kalıyoruz tüm ilgimizi gücümüzü herşeyimizi evlatlarımıza vermeye başlıyoruz
sonra karşı tarafda sap gibi kalıyor:KK53:

Narçiçeği ben bu kadar mutsuzken oğluma da bişeyler veremiyorum en azından mutluluk veremiyorum. Sadece karnını doyurmak altını değiştirmekle olmuyor ama daha fazlasını da yapamıyorum bu yılgınlıkla:KK5:

Narçiçeği ben bu kadar mutsuzken oğluma da bişeyler veremiyorum en azından mutluluk veremiyorum. Sadece karnını doyurmak altını değiştirmekle olmuyor ama daha fazlasını da yapamıyorum bu yılgınlıkla:KK5:

yapmak zorundayız tatlım
evlatlarımızıdan daha degerli hiçbirşeyimiz yokki bu dünya
ne kadarlık melegin çokmu küçük

bu ay sonu 20 aylık oluyor.

Allah bagışlasın ne kadar güzel
benim kızımda 25 aylık
beraber oyun oynayabilirsiniz
kitap okuyabilirsiniz boyama sayma
konuşan oyuncaklarla dikkatini kendinizi çekin
sürekli kafanı evladımla ne yapsam diye meşgul edersen aklına gelmez bazı şeyler

mrb arkadaslar sızınle bsy paylasmak ıstıyorum...
ben 1 bucuk senelık evlıyım esımle ılk aylar ccok tartısmalarımız oldu bosanma derecesıne kadar geldık sonunda aramız duzeldı ama aklımda bı suru soru ısaretlerı var bı erkek neden tlfonuna sıfre koyar bı gun olsun tlfonunu elıme almadım baktıgımda kızyor aramız ıyı ama ıcım rahat degıl benı aldattıgını dusunuyorum bunu nasıl ögrencem bılmıyorum gecen aksam tlfnu elındeydı bende yanına uzanmıstım ama bakmıyordum tlfonna sonra gozum kaydı bı mail gelmıstı bı kızdan msjda gel artık be adam yazıyordu sonra sordugumda sapıklarımdan bırı dedı esımı rahatsız eden bı suru kadın var buarada... sapık oyle yazarmı yaaa sonrada benı yemıne verdırdı dıger mslarıda gordun mu dıye neden boyle panıkledıgını anlayamadım morelım bozuldu sabaha kadar uyumadım ona da caktırmadım ben bılıyorum karıstırsam cok uzulecegım seyler cıkacak esımı sevıyorum karıstırdıgımda da basıt kadınllar gıbı davranma dıyyor ne yapcam sevmekten vazmıgeceyım zaten dungece hayal kırıklıgına ugradım cok uzuldum kafam cok karısık ne olur bı akıl verın bana sızce arastırıp bulayım mı yoksa zaten aramız ıyı bosver dıyıp geceyım mı ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ben 1 bucuk senelık evlıyım esımle ılk aylar ccok tartısmalarımız oldu bosanma derecesıne kadar geldık sonunda aramız duzeldı ama aklımda bı suru soru ısaretlerı var bı erkek neden tlfonuna sıfre koyar bı gun olsun tlfonunu elıme almadım baktıgımda kızyor aramız ıyı ama ıcım rahat degıl benı aldattıgını dusunuyorum bunu nasıl ögrencem bılmıyorum gecen aksam tlfnu elındeydı bende yanına uzanmıstım ama bakmıyordum tlfonna sonra gozum kaydı bı mail gelmıstı bı kızdan msjda gel artık be adam yazıyordu sonra sordugumda sapıklarımdan bırı dedı esımı rahatsız eden bı suru kadın var buarada... sapık oyle yazarmı yaaa sonrada benı yemıne verdırdı dıger mslarıda gordun mu dıye neden boyle panıkledıgını anlayamadım morelım bozuldu sabaha kadar uyumadım ona da caktırmadım ben bılıyorum karıstırsam cok uzulecegım seyler cıkacak esımı sevıyorum karıstırdıgımda da basıt kadınllar gıbı davranma dıyyor ne yapcam sevmekten vazmıgeceyım zaten dungece hayal kırıklıgına ugradım cok uzuldum kafam cok karısık ne olur bı akıl verın bana sızce arastırıp bulayım mı yoksa zaten aramız ıyı bosver dıyıp geceyım mı ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

merhaba arkadaşım
yani ben her zaman şunu derim eger aldatılıyorsan boşanırmısın
cevabın evet ben ihaneti hazmedemem unutamam bununla yaşayamam diyorsan hemen kurcalamaya başla
yok ben aldatılmaya razıyım seviyorum diyorsan hiçbirşeyi kurcalama aranızı bozma derim

merhaba..benimde eşime olan güvenim sarsıldı..bu süphe beni öldürecek..8 yıllık evliyim..ikizlerim bide 2 aylık oğlum var..ben hamileyken esimden şüphelenmeye basladım.önceden cok iyi bana kıyamayan eşim bu hamileliimde değişti..evine karsı çocuklarına karsı aynıydı ama bana karsı değişmişti sanki.eskisi gibi işteyken aramıyo ben arayıncada azarlar gibi konuşuyodu hep.işyerinde bi kadını hiç sevememiştim yani eşimin işyerinde.eşim işyerinden baska bi kadın arkadasıyla dertleşirken o kadından ikisininde hoşlanmadığını anlıyordum.ama doğüma yakın eşimin ayrıntılı faturasını inceledim..günde kaç defa o kadınla konuşmaları vardı..belki çok uzun saatler değil di ama dakiklar bile canımı sıkmıştı.sordum ona baaranızda ne var dedim bişey yok iş için konuştuk dedi...ama neden hiç tlf nunda arama kayıtı görmedim dedim halbukı kaç aydır konuşma kayıtları var.hiçbirini görmedim şimdiye kadar..bana sen onan hoşlanmıyosun o nedenle siliyodum dedi.inanmadım kadını aradım artık oda aramızda öyle bişey yok dedi.eşine söylicem bakalım o ne dicek dedim bana yalvardı söyleme o da yanlış anlar dedi..şu an konuşma kaydı yok ama içimdeki bu şüphe canımı sıkıyo.eşim gerçekten onnla neden konuştu aylarca?

Ben esim olacak adama hic guvenmiyorum. Guvenimi sarsacak o kadar cok sey yapti ki! Zaten evliligimiz bitme asamasinda.

Guven olmadan saygi olmadan evlilik yurumuyor. Ne kadar yurutmeye calissak da hep icimizde bir suphe kaliyor ve o suphe bizi yerle bir ediyor. Oyle olunca da ne evladimiza ne de etrafimiza faydali olamiyoruz.

Erkeklerin yaptigi en ufak bir hatayi biz kadinlar olarak yapsak.....

Bu devirde babana bile guvenmeyeceksin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba..benimde eşime olan güvenim sarsıldı..bu süphe beni öldürecek..8 yıllık evliyim..ikizlerim bide 2 aylık oğlum var..ben hamileyken esimden şüphelenmeye basladım.önceden cok iyi bana kıyamayan eşim bu hamileliimde değişti..evine karsı çocuklarına karsı aynıydı ama bana karsı değişmişti sanki.eskisi gibi işteyken aramıyo ben arayıncada azarlar gibi konuşuyodu hep.işyerinde bi kadını hiç sevememiştim yani eşimin işyerinde.eşim işyerinden baska bi kadın arkadasıyla dertleşirken o kadından ikisininde hoşlanmadığını anlıyordum.ama doğüma yakın eşimin ayrıntılı faturasını inceledim..günde kaç defa o kadınla konuşmaları vardı..belki çok uzun saatler değil di ama dakiklar bile canımı sıkmıştı.sordum ona baaranızda ne var dedim bişey yok iş için konuştuk dedi...ama neden hiç tlf nunda arama kayıtı görmedim dedim halbukı kaç aydır konuşma kayıtları var.hiçbirini görmedim şimdiye kadar..bana sen onan hoşlanmıyosun o nedenle siliyodum dedi.inanmadım kadını aradım artık oda aramızda öyle bişey yok dedi.eşine söylicem bakalım o ne dicek dedim bana yalvardı söyleme o da yanlış anlar dedi..şu an konuşma kaydı yok ama içimdeki bu şüphe canımı sıkıyo.eşim gerçekten onnla neden konuştu aylarca?

zor durumdasınız
umarım çözüm bulmuş eşinizi yanlış anlamışsınızdır
aldatılmak yada aldatılmayı hissetmek o kadar acı ki yaşayan bilir
eşinizi takibe alın bence
hareketleride degiştiyse vardır bişey

Ben esim olacak adama hic guvenmiyorum. Guvenimi sarsacak o kadar cok sey yapti ki! Zaten evliligimiz bitme asamasinda.

Guven olmadan saygi olmadan evlilik yurumuyor. Ne kadar yurutmeye calissak da hep icimizde bir suphe kaliyor ve o suphe bizi yerle bir ediyor. Oyle olunca da ne evladimiza ne de etrafimiza faydali olamiyoruz.

Erkeklerin yaptigi en ufak bir hatayi biz kadinlar olarak yapsak.....

Bu devirde babana bile guvenmeyeceksin.

güven olmadan evlilik zor yürüyor buna katılıyorum
sanş vermeyi denedinizmi
belki zamanla düzelir bazı şeyler

güven olmadan evlilik zor yürüyor buna katılıyorum
sanş vermeyi denedinizmi
belki zamanla düzelir bazı şeyler

Cok sans verdim. Ancak artik bendekileri bitirdi.

Beni geri kazanmak icin yapmadiklarini yapiyor ama nafile....

Sonuna kdr arastır içinde bu şüpheyle yasayabilecekmisin?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X