mezuniyet elbisem :)

Kızlar merhaba ben mezuniyetim için bu elbiseyi aldım sizce nasıl? Mezuniyet için cok sade, daha gösterişli bir şey alsaydın diyenler oldu lütfen sizde fikirlerinizi belirtir misiniz? Bir de bu elbise nasıl bir ayakkabı ve çanta ile kombinlenebilir? :)

Eki Görüntüle 1061314

linkte vereyim resim yüklenmezse:

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/...k-Salmon-Chiffon-Long-Bandage-font-b-Prom.jpg

bu arada belirtmeyi unutmuşum üniversite mezuniyeti olacak :)

Ay çok güzel bi elbise çok asil olacaksın bul elbise içinde bence :KK16:
Bazı arkadaşlar aksesuarlara gümüş falan demiş sakın öyle bi hata yapma :KK20:
Ya siyah olur bu elbiseye yada bej!
Benim seçimim bejden yana olurdu :))
Ha bide elbisenin tonunda ama ışıltılı bir ayakkabıda çok iyi olur. Ekliyorum onu da :KK66:

Son düzenleme:
Tesekkur ederim hatun:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Elbiseyi sevdim. Bence pudraya ve bu modele zengin gösteren bir renk gerek. O da bence altın sarısı, ama koyu değil.

Ayakkabı pudra olmalı, sarı detayları olabilir. Sarı detay eklenirse çanta olarak daha sade şeyler tercih edilebilir.

$1.jpg

Ayakkabıyı sade seçerseniz çantada biraz abartabilirsiniz, elbisenizin sadeliği buna müsait :)

$2.jpg

Elbiseyi sevdim. Bence pudraya ve bu modele zengin gösteren bir renk gerek. O da bence altın sarısı, ama koyu değil.

Ayakkabı pudra olmalı, sarı detayları olabilir. Sarı detay eklenirse çanta olarak daha sade şeyler tercih edilebilir.

Eki Görüntüle 1064017

Ayakkabıyı sade seçerseniz çantada biraz abartabilirsiniz, elbisenizin sadeliği buna müsait :)

Eki Görüntüle 1064023

ilk kombini çok begendim gercekten ya hatta bayıldım :))

Ay çok güzel bi elbise çok asil olacaksın bul elbise içinde bence :KK16:
Bazı arkadaşlar aksesuarlara gümüş falan demiş sakın öyle bi hata yapma :KK20:
Ya siyah olur bu elbiseye yada bej!
Benim seçimim bejden yana olurdu :))
Ha bide elbisenin tonunda ama ışıltılı bir ayakkabıda çok iyi olur. Ekliyorum onu da :KK66:

ay canım çok teşekkür ederim :KK54:
bende bej düşünüyorum büyük ihtimalle :)

bir de bugün ayakkabılara bakarken mercan rengi gözüme çarptı çok koyusu değil de. acaba olabilir mi dedim.

$MD000062740_1_org_zoom.jpg $D000067579_1_org_zoom.jpg $D000067531_k_org_zoom.jpg $D000059226_1_org_zoom.jpg $D000055684_1_org_zoom.jpg

nasıllar ?

teşekkürler :) canım ben bu elbiseyi büyük risk alarak ebay sitesinden aldım duydun mu bilmiyorum uluslararası bir site ve fiyatı da çok uygundu gerçekten 55 dolara aldım(yaklaşık 120 tl falandı) türkiyedeki bir alışveriş sitesinde aynı elbiseyi 250 tl ye gördüm :)

Elbiseye bayıldım:KK16: iyi güzel risk almışsınız ya ben o kadar aradım hiç de içime sinmeyen bir elbise almak zorunda kaldım bir de bulunduğum yerde çeşit yok hep aynı şeyler. Daha önce görseydim bir 2 ay kadar önce ben de alırdım kesinlikle =)

bordo düşündüm birden pudrayla, genelde pudra, krem tişörtlerimde bordo ceket giyiyorum ve çok yakıştığını düşünüyorum bu iki rengin, onun dışında siyah ve bej de güzel. mercan konusunda çok emin olamadım :KK34:

Güle güle giy inşallah =)

Çok güzel sade şık hep böyle elbiseleri benimsemişimdir şıkır şıkır katlı fırfırlılardansa daha asil böyleleri güle güle giyin:KK12:

Kızlar merhaba ben mezuniyetim için bu elbiseyi aldım sizce nasıl? Mezuniyet için cok sade, daha gösterişli bir şey alsaydın diyenler oldu lütfen sizde fikirlerinizi belirtir misiniz? Bir de bu elbise nasıl bir ayakkabı ve çanta ile kombinlenebilir? :)

Eki Görüntüle 1061314

linkte vereyim resim yüklenmezse:

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/...k-Salmon-Chiffon-Long-Bandage-font-b-Prom.jpg

bu arada belirtmeyi unutmuşum üniversite mezuniyeti olacak :)

Merhaba canım, çok uzun zaman geçmiş ama sormak istiyorum elbisenden memnun kaldın mı nette bende gördüm de çok beğendim ama geldiğinde insanın üzerinde nasıl duruyor böyle şık duruyor mu bilemedim sana sormak istedim :oops:

X