Hangi halıyı seçsem karar veremedim!!

Kaety

Çok Şükür, Bin Şükür..
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2012
4.118
750
Yeni evime taşındım. Eski halılarım olmuyor antreye, hiç de üzülmedim tabi ki:)
Bir kaç halı beğendim, her yere baktık neredeyse, teyze işi, her yerde olan klasik halı modellerinden istemiyorum.
Bunlar sanki farklı gibi geldi ama karar veremiyorum hangisi olsa..
Kaplılarım beyaz, yerler parke, bunlara uygun hangisi gider sizde bir fikir verseniz ne güzel olur...

Eklentiler

• $IMG_20140409_192021.jpg
    $IMG_20140409_192021.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 417
  • $IMG_20140409_192445.jpg
    $IMG_20140409_192445.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 358
  • $IMG_20140409_192512.jpg
    $IMG_20140409_192512.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 357
  • $IMG_20140409_193058.jpg
    $IMG_20140409_193058.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 351
  • $pr_01_31291_max.jpg
    $pr_01_31291_max.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 1.116
Son düzenleme:
ilk fotoğraftaki yapraklı olan halıyı ben çok beğendim :) bu arada yeni evin hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde otur :)

ilk fotoğraftaki yapraklı olan halıyı ben çok beğendim :) bu arada yeni evin hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde otur :)

Bende ilk onu beğenmiştim, sonra güllü olan sevimli geldi, böyle cıvıl cıvıl olsun dedim, evimde spor zaten, bildiğiniz modern markalar varsa yarın bakıcam, pek anlamam da:)
Bu arada teşekkür ediyorum, sizlerin de bir evi olması dileğiyle..

evinizi bilmiyorum ama, 3. resimdeki güllü olanı beğendim. tasarımı güzel yapılmış...
evinizdeki duruşu değişebilir.

Canım hayırlı olsun evin, 1. 3. ve 5. numarayı çok beğendim üçüde çok modern birisini seç artık valla bende kararsız kaldım :KK52::KK52::KK52:

evinizi bilmiyorum ama, 3. resimdeki güllü olanı beğendim. tasarımı güzel yapılmış...
evinizdeki duruşu değişebilir.

Akşamdan çekseydim resimlerini ama buraya yazmak şimdi aklıma geldi, en son onu gördüm bende beğendim, dedim hanımlardan teyit alayım..
Teşekkür ettim..

Canım hayırlı olsun evin, 1. 3. ve 5. numarayı çok beğendim üçüde çok modern birisini seç artık valla bende kararsız kaldım :KK52::KK52::KK52:

Hiç bir alışverişte hemen bir şey seçemem, sanırım bir hafta daha düşünmeliyim, seçemiyorum:)
Çünkü pişman da oluyorum bazen, sonra gitti paralar, vah vah diyeceğime düşüneyim iyice :KK55:

Sadece ilk güzel.bizde ona baktik gecen gun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yapraklı olanı diyorsunuz galiba, ne fiyat verdiler merak ettimm..

Yapraklı evet .fiyat konusu karisik canim biz 4 parca şey aldik.peşinde verecez dedik dördüne verdiği toplam fiyati peşinde odeyecez deyince 500 TL indirdi .karisik bizim mevzu :)))) perde merdede var

Yapraklı evet .fiyat konusu karisik canim biz 4 parca şey aldik.peşinde verecez dedik dördüne verdiği toplam fiyati peşinde odeyecez deyince 500 TL indirdi .karisik bizim mevzu :)))) perde merdede var

Hımm.. pekala hayırlı olsun o zamann..

Hiç bir alışverişte hemen bir şey seçemem, sanırım bir hafta daha düşünmeliyim, seçemiyorum:)
Çünkü pişman da oluyorum bazen, sonra gitti paralar, vah vah diyeceğime düşüneyim iyice :KK55:

Düşün canım tabi ama aldığın halıyıda bizimle tekrar paylaşırsın :KK16:

Yeni evime taşındım. Eski halılarım olmuyor antreye, hiç de üzülmedim tabi ki:)
Bir kaç halı beğendim, her yere baktık neredeyse, teyze işi, her yerde olan klasik halı modellerinden istemiyorum.
Bunlar sanki farklı gibi geldi ama karar veremiyorum hangisi olsa..
Kaplılarım beyaz, yerler parke, bunlara uygun hangisi gider sizde bir fikir verseniz ne güzel olur...

Eki Görüntüle 1063449 Eki Görüntüle 1063450 Eki Görüntüle 1063451 Eki Görüntüle 1063452 Eki Görüntüle 1063453

yaprak ve gül desenli halı çok hoş:KK16: ama farklı birşey istersen bayıldığım bir modeli önerebilirim katalogdan gördüm canlısı nasıl duruyor bir fikrim yok düşünürsen bakarsın markası atlantik halı farklı ve hoş modelleri de var sitesinden de göz atabilirsin:KK16::KK17:
$Klasik - 0973 KO.jpg

yaprak ve gül desenli halı çok hoş:KK16: ama farklı birşey istersen bayıldığım bir modeli önerebilirim katalogdan gördüm canlısı nasıl duruyor bir fikrim yok düşünürsen bakarsın markası atlantik halı farklı ve hoş modelleri de var sitesinden de göz atabilirsin:KK16::KK17:
Eki Görüntüle 1063718
Hımm evet değişikmiş..Bakıvereyim.. Teşekkür ettimm

X