Nişan Ankara'da nişan yeri için yardımm

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

feyzai

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
313
216
Kızlar agustos ayında nişanım olacak, Ankara yenimahallede veya yakınlarında ya da en azından Ankara da bildiğiniz nişan yapılabilecek cafe biliyor musunuz ? özellikle o tür yerlerde nişan yapan biri fiyatı ile yeriyle yardım edebilir mi ? kızlar yardım ederseniz çok sevinirim, hiçbirşey bilmiyorum cafe de nişan yapmak hakkında. :KK50:

allah hyırlısını versin inşallah tebrikler şimdidden sana ankaranın her yeri çok güzel zaten önemli olan nerde olduğu önemli değil sizin mutluluğununz ve iyi saatler geçirip güzel anıları pekiştrmek ...:KK51:

allah hyırlısını versin inşallah tebrikler şimdidden sana ankaranın her yeri çok güzel zaten önemli olan nerde olduğu önemli değil sizin mutluluğununz ve iyi saatler geçirip güzel anıları pekiştrmek ...:KK51:

teşekkür ederim inşallah. Elbette öyle mutluluk öncelik her zaman fakat daha tek bir yer bile bulamadık :KK50:

doğrusun haklısın ama anladığım kadarıyla kafan karışık haklısında bence polis evini de tercih edebilirsin ... yiğenim orda evlendi harikaydı ışıklar yemekler müzşkler bayılmıştık rüya gibidiiii....:p

bir bakayım oraya , teşekkür ederiiim :KK54: biz daha çok cafe veya restaurant düşündük, yemekli yad akokyeyl tarzı..

yokmu bir yardımcı olabilecek yahu :2: Ankarada nişan yapan hiç mi bir arkadaş yok :2:

yokmu bir yardımcı olabilecek yahu :2: Ankarada nişan yapan hiç mi bir arkadaş yok :2:
Canım baran center var batıkent gimsanın aşşağısnda ostime giderken itfayiyenin karşısnda... Kuzenimn kınası olcak benimde olacaktı ağstosta fakat doluydu istediğimiz tarih ... herşy dahil ikramlar 2 milyar fln bi bak istersn 120 kişlik sayı artabiliyor.. Hayırlı olsn şimdiden:)

Canım baran center var batıkent gimsanın aşşağısnda ostime giderken itfayiyenin karşısnda... Kuzenimn kınası olcak benimde olacaktı ağstosta fakat doluydu istediğimiz tarih ... herşy dahil ikramlar 2 milyar fln bi bak istersn 120 kişlik sayı artabiliyor.. Hayırlı olsn şimdiden:)

ah çok teşekkür ederim :KK16: fiyatı da kişi sayısı da tam istediğim gibi, en kısa sürede bakacağım inşallah :KK52:

X