Derbeder'in yeni gelin evi :)

Ayyy bayıldım, Derbeder canım mavi dolabın markasını söyler misin? Aşık oldum da....:KK16:

Antikalari ben de cok severim, benim evimde de var bir kac. Ben antikalari oldugu gibi yansitmayi sevsem de seninki de cok marjinal bir fikir olmus.
Mavi ve pembe uyumu da cok hos. Evime uygulayabilecegim bir sey degil ama uygulayanlarinkini begeniyorum. :) Güle güle oturun.
Peki eviniz tamamen halisiz mi? Yoksa alacak misiniz? Bu da, merak iste. :KK9::KK9:

Antikalari ben de cok severim, benim evimde de var bir kac. Ben antikalari oldugu gibi yansitmayi sevsem de seninki de cok marjinal bir fikir olmus.
Mavi ve pembe uyumu da cok hos. Evime uygulayabilecegim bir sey degil ama uygulayanlarinkini begeniyorum. :) Güle güle oturun.
Peki eviniz tamamen halisiz mi? Yoksa alacak misiniz? Bu da, merak iste. :KK9::KK9:

evet bende cok severim antikayi.. ama asil renklerini pek begenmiyorum o yuzden elime geceni boyadim :KK70:
iki tane hali var canim, ikisi aynisi biri sehpa'nin altinda, digeride masanin altinda gül kurusu renginde..

bayıldımmmmm canımmm cokk güzell cok tatlıı sıcacık birr evv mutluluk her yerden akıyo resmenn

Ben de özellikle sandalyeleri çok beğendim :) güle güle oturun. Nerede yaşıyorsunuz?

merhaba. eviniz gerçekten çok güzel :)) her ayrıntısına bayıldım..

sormak istediğim bi şey var; home yazan sepetlerin olduğu dolap ikea mı acaba? eğer öyleyse antreye kullanmayı çok isteyeceğim şık bir dolap. (ikea olduğunu sallamış da olabilirim :p )

mutlulukla oturun :)

merhaba. eviniz gerçekten çok güzel :)) her ayrıntısına bayıldım..

sormak istediğim bi şey var; home yazan sepetlerin olduğu dolap ikea mı acaba? eğer öyleyse antreye kullanmayı çok isteyeceğim şık bir dolap. (ikea olduğunu sallamış da olabilirim :p )

mutlulukla oturun :)

Yok canim Ikea'dan degil. Hollandada 'Action' diye bir yerden aldim😊
Amin canim cemi cumlemiz mutlulukla oturalim insallah💞

Dekorasyon Dergisi bakıyorum hissi uyandı bende :) çok şık çok da şirin pembenin tonuna bayıldım :) Allah huzurla mutlulukla oturmak nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Harika bi ev bayıldım
çok tatlı çok güzel

salondaki dolaba neden mavi dolap diyolar, ben beyaz olarak görüyorum
acaba beyaz mı mavi mi?

bide banyodaki o desenli siyah beyaz olan şey duş perdesi mi anlayamadım tam

Harika bi ev bayıldım
çok tatlı çok güzel

salondaki dolaba neden mavi dolap diyolar, ben beyaz olarak görüyorum
acaba beyaz mı mavi mi?

bide banyodaki o desenli siyah beyaz olan şey duş perdesi mi anlayamadım tam

Sagol canim benim, Allah herkese daha guzellerini nasip etsin. Salondaki dolabim aslinda mint, ama biraz maviye kacti sanirim..
banyodaki desenli olan seyde dus perdesi :21:

X