Ölmeden Önce Yenmemesi Ve Denenmemesi Gereken 19 Gıda

Siz iyice dagittiniz ha. Icmeden sarhos oldunuz...:KK19: Ne etkili sarapmis bunlar, resmine bak, kafayi bul....:KK52: Men de isterem :KK53:

Eeeeuyyyqqq bunlar ne boylee , taze tazee yemek varken siyah 1 senelik yumurtada ne oylee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK47:Aaa, aklıma ne geldi. Japonya'da mı Çin'de mi bilemiycem cenin halinde bebek yiyorlarmış, yıllar önce sunusunu izlemiştim. Kavanoza falan koymuşlar, çokta pahalıymış..

konuyu görünce benim de aklıma ilk o geldi, hay b.k yiyesiceler başka bir şey kalmadı da onu mu yiyorsunuz desene! ayy insan insanı yerse insanlıktan çıkmaz mı? millette ne mide var di mi?

ayyyy hamileim içimdışıma çıktı ben bunları yesem ölürüm zatengöz göre göre intihar die buna derim ayyyyy midemçok kötü oldu :KK50:

favorimi degil de en nefret ettigimi soyliyim,
ordek embriyosu
zaten cocukluktan beri fobim var yumurta kirarken icinden embriyo cikar diye (komsunuzun basina geldi)
bunu gorunce artik 1-2 hafta yiyemem heralde

bu arada 1972 and daglari kazasinda insanlar en yakin arkadaslarinin etlerini cig olarak yemek zorunda kaldilar 72 gun boyunca. :KK5:

3 numara yenebilir geldi benim gözüme. Balık tuzlama aşina olmadığımız birşey değil zaten. Tadı kötü değildir diye düşünüyorum. Belki diğerlerinin de tadı güzeldir. Neticede Dana bağırsağında haftalarca kurutulmuş kıyma da kulağa çok iğrenç geliyor ama sucuk Türk sofralarının vazgeçilmezi.

hepsi birbirinden berbat.
Uzak doğu çok ilginç bir yer. her şeyi yiyorlar.
Karşında hapur hupur deniz anası yiyen bir insan gördükten sonra bile tüm iştahın bile kaçıyorsa ağzıma sürdüğümü düşünemiyorum bile..

Chess hamile bir kadının midesini bulandırdığın icin seni kibledim :KK43: Cok kötü hepsiiiiiiiiiii

türk mutfağı kadar güzel bir mutfak olmadığını bir kez daha anlamış olduk En Büyük TÜRKİYE:KK9::KK9:

X