Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler İstanbul'da ucuz abiye

ferda88

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
1.599
1.021
Arkadaşlar merhaba benim abiyeye ihtiyacım var ama uygun olsun istiyorum çünkü bir abiye en fazla iki kere giyiliyor. İstanbul'da oturuyrum bildiğiniz yerleri paylaşır mısınız? Haftaya Eminönüne gidicem kına alışverişi için Eminönünde bildiğiniz abiyeci varsa çokkk sevinirim taş çatlasın 250 tl verebilirim.

bende aynı arayış içindeyim en fazla o kadarlık arıyorum ama abiyeler uçmuş gidiyor . pendik çarşıya bak istersen birde kadıköy bahariye caddesinde opera pasajı var arkadaşım önerdi çok uygunmuş bende bakıcam bu hafta sonu inş. buluruz

bende aynı arayış içindeyim en fazla o kadarlık arıyorum ama abiyeler uçmuş gidiyor . pendik çarşıya bak istersen birde kadıköy bahariye caddesinde opera pasajı var arkadaşım önerdi çok uygunmuş bende bakıcam bu hafta sonu inş. buluruz

Arkadaşlar merhaba benim abiyeye ihtiyacım var ama uygun olsun istiyorum çünkü bir abiye en fazla iki kere giyiliyor. İstanbul'da oturuyrum bildiğiniz yerleri paylaşır mısınız? Haftaya Eminönüne gidicem kına alışverişi için Eminönünde bildiğiniz abiyeci varsa çokkk sevinirim taş çatlasın 250 tl verebilirim.

geçen gün kuzenim bi abiye almış nişan için çok beğendim ama ayıp olur diye fiyatını soramadım.sadece çok uyguna aldım dedi.500evlerden almış.istersen orayada bakabilirsin.

Canım opera çarşısı uygun değil sadece o an bedenine uyan beğendiğin birsey ucuze denk gelebilir ama genel olarak piyasayla aynı ben nişan elbisemi ordan almıştım 480'den 300e indi ama 400 aldı ve üstünü vermedi eğer oraya gidersen ilk girişte sağda Onur abiye bir dükkan var sakın oradan alma insanları nasıl kazıklarım diye bakıyr. Bizim göz göre göre fazladan 100 tl mizi aldı ve kesinlikle kabul etmedi.

kızlar sanırım beşyüzevlerde de kapalı bi cadde varmış orda da çok abiye satan mağaza varmış tam olarak neresinde beşyüzevlerin biliyor musunuz?

50TL ye abiye alabileceğiniz inanılmaz ucuz bir adres veriyorum size ben geçenlerde kardeşimin nişanı için 100 tl ye şifon muhteşem bir elbise aldım kesinlikle bakın derim. bende telefonu da vardı onu da yazıyorum size.
ADRES:
Tülay Gelinlik
Hakimiyeti milliye caddesi Emlak çarşısı No:73
Tel: 0216 334 38 34
Cep: 0536 5481318

istanbulda 300tl ama anlasırız magaza hediyesi geldi bana ama giymem cunku yiyecek yerim yok sifonlu drapelidir.
IMG-20150407-WA0020.jpg
IMG-20150407-WA0035.jpg

Merhaba uygun ve kaliteli abiye modelerimiz için sayfama beklerim instagram ve facebbokda adıyla bulabilirsiniz:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba uygun ve kaliteli abiye modelerimiz için sayfama beklerim instagram ve facebbokda adıyla bulabilirsiniz:)

İstanbul'da ucuz abiye arıyorsanız eğer, internette araştırırken bulduğum toptan abiye satışı yapan bir firma vardı. Eğer uygulamalarına devam ediyorlarsa üretici ve toptancı oldukları için çok uygun fiyatlara perakende de veriyorlar. Sitelerinin adı toptanabiyeelbise, sanırım uzantısı .com ama .net i falanda deneyebilirsiniz. Markasının Menuet olduğuna eminim ama.

X