bir üniversiteli aşık kız :)

gabriel1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
22
0
herkese merhabalar..
öncelikle forumda yeni olduğumu ve ana kurallar da dahil neredeyse her şeyi okumaya çalıştığımı belirteyim :)
belki de binlerce kez açılmış bu konu ama ben de sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım olduğunu söyleyerek durumu anlatıyorum
sorun şu : üniversite okuyorum (okumam değil sorun olan :) ) ve fakültemde birisi var.. çok hoş biri :) tanışmışlığımız falan yok ama arkadaşımın biri sağolsun ben cesaret edemeyince benim facebook hesabımdan onu eklemiş .. önce kabul etti ama sonra sildi geri.10 dk.içinde falan sildi geri. şimdi fakültede her karşılaştığımızda önce bakıyo sonra hemen kafasını çeviriyor.. ben de bakmamaya çalışıyorum doğal olarak .. öküzlüğün ( bunu yazmamda sakınca var mı ?) alemi yok sonuçta. ama yakalıyorum da baktığını.. mesela ders çalışırken önlerinden geçtiğimde o hariç masadaki herkes bana bakıyor. astrolojiden gram anlamam ama anlayıp yardımcı olabilecekler için balık burcu olduğunu söyleyeyim. ve çok fazla ortak noktamız var.. bi tanışsak baya anlaşacağız gibi duruyo.. ama nasıl yapmalı nasıl etmeli bilemedim..

yardımlarınıza kapım sonuna kadar açık .. :)

bu fakültendeki kişi öğrenci mi, hoca mı hangisi? Birde belki sevdiği biri vardır, belki bilmiyorsundur.

öğrenci kendisi.. evet bilmiyorum ama her gün aynı okuldayız..olsa görürdüm gibime geliyor. belki uzakta vardır bilemiyorum.. ama twitter hesabında falan hiç öyle bir şey göremedim.. eğer varsa zaten geri çekilirim.. doğru olanda bu..

Dünyanın sonu değil ya git konuş açıkla herseyi seviyorum falan de gururu bi kenara bırakıp konuş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dünyanın sonu değil ya git konuş açıkla herseyi seviyorum falan de gururu bi kenara bırakıp konuş

ah canım benim olmuyo işte :) Kadınlar hep karsı taraftn bekliyo hamleyi ve bence de doğru olan bu.erkekler atmalı ilk adımı.Ve atmıyosa da genelde onlar bos oluyo sna karşı (cok utangaç fln değilse tabi).Aynı durumu ben de yasadım bi anlık deli cesaretiyle gittm söyledm ve yaptıgı sey sadece gülmek ve dalga gecmk oldu.Cesaret kırma gibi olmasın ama istisnalar dısında durum bu oluyo :26:

ah canım benim olmuyo işte :) Kadınlar hep karsı taraftn bekliyo hamleyi ve bence de doğru olan bu.erkekler atmalı ilk adımı.Ve atmıyosa da genelde onlar bos oluyo sna karşı (cok utangaç fln değilse tabi).Aynı durumu ben de yasadım bi anlık deli cesaretiyle gittm söyledm ve yaptıgı sey sadece gülmek ve dalga gecmk oldu.Cesaret kırma gibi olmasın ama istisnalar dısında durum bu oluyo :26:

ben de sizin gibi düşünüyorum aslında ne kadar açık fikirli de olsa bi erkek, kız tanışmak için gittiği zaman durup bi düşünür en azından..
bakışlarını yakalıyorum aslında.. ayakkabısını bağlarken bakıyor, ben bi arkadaşımla otururken uzaktan bakıyo.. ama 2 en fazla 3 saniye.. sonra hemen çeviriyor.. benim bakıp bakmadığımı anlamak için mi bakıyo diye bi şüphe olmuyor değil içimde.. her şeyini öğrendim nerdeyse.. bi tanışsak milyonlarca ortak nokta çıkar ama işte... :KK43:

Hakkında hayırlısı olsun kısmetinde varsa olur zaten

X