Erken gebelik testinde negatif çıktı ama adetim 2 gün gecikti! Benim durumumda olan

besamel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
370
54
BAT den 2 gün önce erken gebelik testim negatif çıktı. Beklenen adet günüm 2 gün geçti, ne adet belirtisi var, ne de gelen giden. Benim durumumda olan arkadaşlarım var mı? Lütfen paylaşın, çok merak ediyorum😞

BAT den 2 gün önce erken gebelik testim negatif çıktı. Beklenen adet günüm 2 gün geçti, ne adet belirtisi var, ne de gelen giden. Benim durumumda olan arkadaşlarım var mı? Lütfen paylaşın, çok merak ediyorum😞

tatlım bnmde ADET GUNUM DUNDU AMA OLMADIM HALA BEYAS AKINTIM VAR SENDEDE VARMI

benimde senin gibi oldu cnm ama adetim geçtikten iki gün sonra yaptım çıkmadı 15 gün olmadım adet kanda çıktı 1,5 aylık HAMİLEYİMM ŞÜKÜRLER OLSUN...

Erken gebelik testi yaptım, onda çıkmadı.
2 gün gecikti ya şimdi, nasıl ümitlendim, sorma gitsin :KK43:

benimde senin gibi oldu cnm ama adetim geçtikten iki gün sonra yaptım çıkmadı 15 gün olmadım adet kanda çıktı 1,5 aylık HAMİLEYİMM ŞÜKÜRLER OLSUN...

Ayyy, yumuk yumuk, sağlıklı bir bebek olsun inşallahhh 😊
Çokk sevindim. Gözün aydın😍
Darısı başıma..

Ayyy, yumuk yumuk, sağlıklı bir bebek olsun inşallahhh 😊
Çokk sevindim. Gözün aydın😍
Darısı başıma..

evtt inşallahh öle olur sağ salim doğar bebeğim çok sağ ol canm bende çok uğraştm olana kadar mcize gibi bişi oldu benimki Rabbim senin ve tüm isteyenlerin dualarını kabul etsin inşallah

evtt inşallahh öle olur sağ salim doğar bebeğim çok sağ ol canm bende çok uğraştm olana kadar mcize gibi bişi oldu benimki Rabbim senin ve tüm isteyenlerin dualarını kabul etsin inşallah

Bir şey daha sorabilir miyim?
Adetin geciktiğinde, gelmesi gereken zamanda adet belirtilerin var mıydı? (Göğüs hassasiyeti, kasıkta ağrı, akıntı vb.)

Doktora gittim, sonuç göstermek için, geciktiğimi de söyledim. Hiçbir belirti yok, birkaç gün daha gelmezse kan testi yaptırmaya gelirim yine dedim.

Çıkınca şeytan dürttü, gebelik testi aldım.
Sonuç: Negatif.
:KK43:

Erken gebelik testi yaptım, onda çıkmadı.
2 gün gecikti ya şimdi, nasıl ümitlendim, sorma gitsin :KK43:

Aynısını bende yaptım negatif çıktı şuan iki gün gecti korkuyorum test yapmaya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu ay bende 17 gun gecıktım 3 gun once oldm ama az az pesbembe gelıyo tesler hegatıftı saatler alınınca ve subat ayı 29 olunca gecıkmeler normalmıs kadınların %50 sınde bu gecıkme yasanmıs bu ay

bu ay bende 17 gun gecıktım 3 gun once oldm ama az az pesbembe gelıyo tesler hegatıftı saatler alınınca ve subat ayı 29 olunca gecıkmeler normalmıs kadınların %50 sınde bu gecıkme yasanmıs bu ay

başlarım öyle geçikmeye. 1 gun diye 2 ay adet olamadım ben:KK36::KK36:çıldırıııcııımmmm:KK52::KK52::KK52:

Aynısını bende yaptım negatif çıktı şuan iki gün gecti korkuyorum test yapmaya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Moralini bozma, kimsenin kimseyle aymı değil.
Bir Allahın, bir de metabolizmanın işine belli olmaz 😝

Bi arkadaşım kan testi pozitif çıktığında inanamamış, gebelik testi almış, negatif çıkmış. 😔
Bugün de regl olmadım. Yok mu benimle aynı durumda olan?

X