Saç Uzatma Yöntemleri uzatma işlemi başarılı:))

sarelle22

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2013
58
6
34
kızlar ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum herkes bakıp cevap vermemişti:) olsun kızlar umarım bunu görüp cevap verirsiniz iki aydır kullanıyorum omuz hizasındaki saçlarım sırtıma kadar geldi 5-6 cm uzarsa belimde olacaklar:)) tavsiye ederim benim saçlarm kıvırcık inanılmaz zor uzuyor zaten revoxu alacağınız yer size serumda verecektir serumsuz asla işe yaramaz şimdide yılan yağı aldım bu ikinci kullanışım bakalım neolacak

kızlar ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum herkes bakıp cevap vermemişti:) olsun kızlar umarım bunu görüp cevap verirsiniz iki aydır kullanıyorum omuz hizasındaki saçlarım sırtıma kadar geldi 5-6 cm uzarsa belimde olacaklar:)) tavsiye ederim benim saçlarm kıvırcık inanılmaz zor uzuyor zaten revoxu alacağınız yer size serumda verecektir serumsuz asla işe yaramaz şimdide yılan yağı aldım bu ikinci kullanışım bakalım neolacak

eczanede mi nerede satılıyor bu ürün ve kaç para

2 ayda mukemmel sonuccc :) nerden bulabiliriz canim bilgilendirirsen sevinirim.

Denemekte fayda var. Nerden alabiliriz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben kozmetik dükkanlarından aldım eczanede var mı bilemiyorum fiyatı 30tl, evet iki ayda cidden çok güzel bir sonuuçç kesinlikle almanızı tavsiye ederim orda ki kadına ben bir ayda nekadar uzatır diye sormuştum o bana bir ay mı? bir haftada göreceksin demişti:)) kırıklarım var ama aldırmak istemiyorum yeni yeni uzadılar

canım ben kozmetik dükkanlarından aldım eczanede var mı bilemiyorum fiyatı 30tl, evet iki ayda cidden çok güzel bir sonuuçç kesinlikle almanızı tavsiye ederim orda ki kadına ben bir ayda nekadar uzatır diye sormuştum o bana bir ay mı? bir haftada göreceksin demişti:)) kırıklarım var ama aldırmak istemiyorum yeni yeni uzadılar

Tşk ederim yardımınız için. Internette baktım söylediğiniz fiyatın iki katı. Kozmetikçilerde olması çok iyi 😌

Ayrıca kırıkların için keratin tedavisini düşün derim. Kılıçbalığı adlı arkadaşımızın forumlarına bak. Sana yardımcı olacak faydalı bilgiler bulacaksın😉

Benim saçlarım normalde çabuk uzuyor. Be son 1 aya kadar ne maske ne de bakım yapmadım. Şapun derseniz panten kullanırım. Fakat alışkanlıkmıdır nedir farkında olmadan saç diplerimle çok oynarım. Bu da bi nevi saça masaj oluyor kanısına vardım. Ama bunu yaparken bilinçli yapmıyordum. Saç renkleri ile ilgili araştırma yaparken saçın uzamasını kolaylaştırmak için saç diplerinize masaj yapın yazıyordu bir uzman tarafından. Sonra farkettim ki ben bunu hep yapıyorum. Saça uygulanan masaj kan dolaşımını hızlandırdığı için saç hücreleri canlılık kazanıp saçın uzamasına yardımcı oluyormuş. Bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim. İnşallah işinize yarar...

evet ya bende internetten baktım 70-80 lira falandı. kozmetikçilerde çakması falan olmasın :18: ve bir şişesi ne kadar gidiyor 2 ay falan giderse fiyatı gayet uygun 30 liraysa. ayrıca rica etsem şişenin resmini çekip koyar mısınız? internetten araştırdım her sitede farklı farklı şişe var. internetten kesinlikle almayın kızlar dolandırıcı dolu.

Son düzenleme:
evet kızlar 64tl yazıyor ben muğladayım burda uygun fiyatta kırıklarım var evet ama kıvırcık olduğum için belli olmuyor sadece fönde belli oluyor vee başka şeyler deneyip sonuç alanlarında tavsiyelerini dinlemek isterim:))

Şampuanın üzerinde DHT BLOCKER yazıyor, yani erkek tipi dökülmeye sebep olan DHt'nin bloke edildiği belirtilmiş. İlgili konuyu araştırın derim... Sarelle ürünün içindekiler kısmını burada paylaşır mısın lütfen bir inceleyeyim...

Bu arada ürün at kuyruğu otu ekstresi içeriyormuş,at kuyruğu otu yüksek oranda silis minerali içeriyor ve saçlara yararı büyük, bir ara banyoda durulama suyu olarak kullanmıştım,yani saçma sapan ürünler gibi at için üretilmiş ama insanlarda da yararını gördük türü bir ürün değil bu, araştırmalarımdan gördüklerim bu kadar şimdilik... Birde içeriği görebilirsem harika olacak...

Son düzenleme:
Şampuanın üzerinde DHT BLOCKER yazıyor, yani erkek tipi dökülmeye sebep olan DHt'nin bloke edildiği belirtilmiş. İlgili konuyu araştırın derim... Sarelle ürünün içindekiler kısmını burada paylaşır mısın lütfen bir inceleyeyim...

Bu arada ürün at kuyruğu otu ekstresi içeriyormuş,at kuyruğu otu yüksek oranda silis minerali içeriyor ve saçlara yararı büyük, bir ara banyoda durulama suyu olarak kullanmıştım,yani saçma sapan ürünler gibi at için üretilmiş ama insanlarda da yararını gördük türü bir ürün değil bu, araştırmalarımdan gördüklerim bu kadar şimdilik... Birde içeriği görebilirsem harika olacak...

Yaaa evet bizi bilgilendirirsen sevinirim. Konuyu acan arkadastan sisenin resmini istedim ama henuz atmasi neyse umarim seni dikkate alir :)

Yaaa evet bizi bilgilendirirsen sevinirim. Konuyu acan arkadastan sisenin resmini istedim ama henuz atmasi neyse umarim seni dikkate alir :)

Şişenin fotoğrafı internette var ama içerik fotoğrafı göremedim, eklerse iyi olur bekleyelim...

İnternette araştırdığımda ben de gördüm ama farklı farklı şişelerle karşılaştım. Güvenlik açısında koysa iyi olur

Şampuan bu

$16495729_202223439.jpg

zaten internette başka Revox at kuyruğu şampuanı yok senin başka başka gördüklerin Revox'un diğer çeşitleri canım...

X