Elbisemi Buldum Herkese Çoook Teşekkürler :)

anladım canım...
Ama gerçekten çok güzel şeyler var diktirmeden bile bulabilirsin. Ben başka yerlerde dikim için 500 600 lira para istendiğin iduydum. Gümze polatın elbisesi normalda 600 lira dışarda sordum 750 dediler alya butikte 350 ye diktirdim. eşarbıda içindeydi

Hmm cok iyimis cidden ..

Bazen diktirmek bazen de almak mantıklı sana şimdiden kolay gelsin:) daha alcak çok şeyin var

Yorumum butda kalsin. Daha vaktin cok hem kendi diktirdigimi yollarim giydigimde. Hemde bir kac modelde vardi a uzun suredir bakmiyrm bakicam model bulursam aticam insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa kızlar aradım aradım kafama göre elbise bulmadım bi türlü . Diktirmeye karar verdim ama dikim için gitmden önce elmde bi kaç model olsun istiyorum . Sade şık boydan tabi ki tek parça bişey . Ayrıca istemeye gelklernde bile giyebilceğim bişey olmalı . Yardmlarınızı bekliyrum :26:

Bu arada zayifim demissinde ne kadar zayifsin kilon ve boyun kac

Bu arada zayifim demissinde ne kadar zayifsin kilon ve boyun kac

Canım boyum 1.60 kilom 49 aslnda basenler var da belim ve göğüslerim fln yok gibi :26:
İşte eylülde diktrcem aslnda bi model kafamda otrmaya başladı bak bu $somon-rengi-tesettür-abiye-elbise.jpg Rengi konusnda kararsızım mint yeşili falnda olablr sevgilimde saks mavisi sana yakışıyo dedi ama bn esmerm çok koyu olmasını istemiyorum :26: :26:

Canım boyum 1.60 kilom 49 aslnda basenler var da belim ve göğüslerim fln yok gibi :26:
İşte eylülde diktrcem aslnda bi model kafamda otrmaya başladı bak bu Eki Görüntüle 1197853 Rengi konusnda kararsızım mint yeşili falnda olablr sevgilimde saks mavisi sana yakışıyo dedi ama bn esmerm çok koyu olmasını istemiyorum :26: :26:

Iyide bu elbiseyu guzellestiren zaten rengi moddeli duz yani. Daha cok var istemeye sen kilo almaya bak biraz bende diktirdim elbise mezuniyet icindi ama meUniyete gitmedim zaten mint mavisi ve dore kullandim farkli oldu. Kiz kardesimin kinasi var giyecem ama bende bu sure zarfinda zayifladim kac kilo daha zaten 45tim simdi 42 oldum bendede basen var . Bel ve gogus hic yok gogus olcum 81di ramazanin basinda simdi 76 ya dustu. ister istemez moralj boUluyr insanin kiyafti bile giymek istmyrm .

Iyide bu elbiseyu guzellestiren zaten rengi moddeli duz yani. Daha cok var istemeye sen kilo almaya bak biraz bende diktirdim elbise mezuniyet icindi ama meUniyete gitmedim zaten mint mavisi ve dore kullandim farkli oldu. Kiz kardesimin kinasi var giyecem ama bende bu sure zarfinda zayifladim kac kilo daha zaten 45tim simdi 42 oldum bendede basen var . Bel ve gogus hic yok gogus olcum 81di ramazanin basinda simdi 76 ya dustu. ister istemez moralj boUluyr insanin kiyafti bile giymek istmyrm .

Düz olsun zaten isteme olcak ya sonrada giyinrim hem .. Benm göğslerde 81 . Ouv sen bnden de zayıfmışsın boyun kaç acaba ben sevmiyorum bu kadar zayıf olmamı yaa kilo almya çalşyrum zaten bi sürü şey içtim iştah açsın diye işe yaradı ama :KK9:

Düz olsun zaten isteme olcak ya sonrada giyinrim hem .. Benm göğslerde 81 . Ouv sen bnden de zayıfmışsın boyun kaç acaba ben sevmiyorum bu kadar zayıf olmamı yaa kilo almya çalşyrum zaten bi sürü şey içtim iştah açsın diye işe yaradı ama :KK9:

Boyum 155 . Kilo alsamda versemde ilk goguslerde fark ediyr benim. Ramazandan sonra bebebuskuvisu ile mama yapip iccecem her aksam karar verdim sende yap bu yontemle kilo alan cok varr.

Boyum 155 . Kilo alsamda versemde ilk goguslerde fark ediyr benim. Ramazandan sonra bebebuskuvisu ile mama yapip iccecem her aksam karar verdim sende yap bu yontemle kilo alan cok varr.

Ben vitamin ve balık yağı hapı kullandım 2 ay iştahımı baya açtı zaten 3 kilo aldım onun sayesnde 46ydım 3 ay önce ..

Ben vitamin ve balık yağı hapı kullandım 2 ay iştahımı baya açtı zaten 3 kilo aldım onun sayesnde 46ydım 3 ay önce ..
vitaminleri kulanmayrm uzun sure.kokusu rahatsiz edyr ve midem kaldirmiyr mide sorunum var. Bak benim diktrdgim elbiseyi atayim bu iki rengin uyumu farkli olmus pek sinmedi icime ama kinaya yakisir bir renk uyumu dugu icin giyecem ama modeli fikir olabilir

Eklentiler

• $1406036382381.jpg
    $1406036382381.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 72
  • $1406036394141.jpg
    $1406036394141.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 77
vitaminleri kulanmayrm uzun sure.kokusu rahatsiz edyr ve midem kaldirmiyr mide sorunum var. Bak benim diktrdgim elbiseyi atayim bu iki rengin uyumu farkli olmus pek sinmedi icime ama kinaya yakisir bir renk uyumu dugu icin giyecem ama modeli fikir olabilir

Hmm evt canm iki renk biraz faklı olmuş sen dktrdin mi aldın mı

ooo çokmuş yaa Ben İzmirde otryrum arkadşm 1 yıl önce bnm modeldeki gibi düz elbiseyi kumaş dahil 100e diktirdi

Benim kumas kaliteli ayri yerden aldim sadece dikimi de 150 idi. Nam salmis terzi olunca boyle ucuk fiyat berebiliyr. Eger giyersen sana yollayabilirim :) bi daha giyecegimi sanmiyorum ustunnu kesip altini etek olarak kullanmayi dusunuyorum

X