Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Önemli değil canım ben arifoğlununkini aldım konservedeydi kapalıydı benimkide öyle kokuyo yani sorun yoktur :)

Canım bu küçü sen ne kadara aldin fiyat olarak acaba en iyisi o mudur fiyat arttıkca daha mı iyidir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bu küçü sen ne kadara aldin fiyat olarak acaba en iyisi o mudur fiyat arttıkca daha mı iyidir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Fiyatı bilmiyorum canım annem almıştı yanında başka şeylerde aldığı için onun fiyatını unutmuş, ama bana arifoğlundan al bundan sonra dedi o kadar para veriyosun bunlara bari kalitelisini al dedi annem canım iyidir heralde

Kızlar bakın yeni bir aya girdik bu aydan itibaren herşeyi düzenli yapalım :)

aynen canım katılıyorum sana bugün bende başlıyorum evdekilerle bişilere ayrıca bugün adette oldum güzel denk geldi ölçülerim alt 70 üst 91 hadi kızlar bırakmak yok başarıcaz inşallah bu sefer :nazar: :KK19:

aynen canım katılıyorum sana bugün bende başlıyorum evdekilerle bişilere ayrıca bugün adette oldum güzel denk geldi ölçülerim alt 70 üst 91 hadi kızlar bırakmak yok başarıcaz inşallah bu sefer :nazar: :KK19:

Evet bu sefer bırakmak yok düzen var

Benim de kapalı konserve. Bunu kullanmaya başladım da tadı çok kötü, kum gibi:KK43:
Canım bende ilk yediğimde attım ağzıma tozu ama kusacaktım çok kötüydü artık meyve suyuyula içiyorum ben günde 1 çay kaşığı tepeleme küçü 1 bardak meyvesuyuna koyuyorum karıştırıyorum öyle içiyorum tadı iyi oluyo bu şekilde canım

Kızlar benim ölçüm yine küçüldü ama kilo verdim 1 kilo ondandır :KK9: ama aşağı yukarı şuan alt 68 üst 79 ,

Ben şuan;
Keten tohumu
Küç
Oğul otu çayı
Isırgan çayı
Polen
Çemen maske
Bunları yapıyorum kızlar burdan keten tohumum küçüm polenim bittikçe yerine maydonoz hurma avokado kimyonlu nohut gelicek ısırgan çayıma ve oğul otu çayıma 3 ay devam edicem daha sonra yanlarına adaçayı rezene eklicem
Çemen maskemde bitince yerine şerbetçi maskesini yapıcam

Son düzenleme:
Canım bende ilk yediğimde attım ağzıma tozu ama kusacaktım çok kötüydü artık meyve suyuyula içiyorum ben günde 1 çay kaşığı tepeleme küçü 1 bardak meyvesuyuna koyuyorum karıştırıyorum öyle içiyorum tadı iyi oluyo bu şekilde canım

Ben de ilk suyla denedim ama imkanı yok. Şimdi 1 bardak sütle 1 tatlı kaşığı kadarını içiyorum. Umarım işe yarar biraz hepimizde:)

Sürekli birşeyler duyuyoruz hepimiz gidip alıyoruz yenisini duyunca onu bırakıp yenisine başlıyoruz olmuyor kızlar herkesin bir programı bir düzeni olsun aşağıdaki listeden HERKES KENDİNE UYGUN OLANI,İSTEDİĞİNİ seçer uygular (yani listenin tamamı bir kişinin programı değil:KK9: ) ama başladığımız şeyi 6 ay devam ettirelim belkide 2-3 ayda bile olacak şey değil belki biz acele ediyoruz biraz sabredelim yoksa bu şekilde zaten hiç olmayacak ... Bugüne kadar hem araştırmalarımız hemde duyduklarımız etkileri kanıtlanan şeyler aşağıda kızlar ama lütfen birbirimize destek olalım kimsenin bırakmasına izin vermeyelim 2 ay geçse sonuç almasakta devam edelim belki 3. aydan sonra olacaktır hep konuştuk ergenlikte kaç senede olan şey bir anda olmaz sabredemiyoruz sorun burda , hadi bakalım :)

• maydonoz suyu yada kendisi*
•oğul otu(melissa) çayı*
•şerbetçiotu çayı*
•rezene çayı*
•ısırgan çayı*
•keten tohumu yada yağı*
•çörekotu yağı*
•susam yağı yada kendisi*
•küç*
•küç yağı yada nar yağı*
•soya sütü yada peyniri
•mercimek
•adaçayı
•saraçoğlu kürü yada göğüs büyütme çayı
•hayıt tohumu çayı
•en az 20 dk masaj
•masaj sonrası buz yada soğuk su*
•en az haftada 5 gün(1 ay çemen maske*,1ay ginseng maske,1 ay şerbetçi maske*)
• hurma*
•haftada 3 gün(haşlanmış nohut üzerine bol kimyon,yarım avokado,kuru veya yaş üzüm çekirdekli)*

(Listeye eklenmesini istediğiniz unutulan birşey varsa söyleyin ekliyim kızlar:))
kızlar maddi imkanlar elverdiği sürece tabii bu st.herb kremleri hakkında ne düşünürsünüz?
Türkiyede içinde Pueraria Mirifica Özü olan tek ürün bu..
siz ne düşünürsünüz?
bunu hiç kullanan eden yokmudur..
ben bi defa aldım kremi bitti jel serumu ise duruyor hala ikisini bir kullanmak lazımmış.ve aldığımda ikisi 380 tl ye denk gelmişti.
çok para ama ya olursa diye düşünüyorum..:26::26::26:

kızlar maddi imkanlar elverdiği sürece tabii bu st.herb kremleri hakkında ne düşünürsünüz?
Türkiyede içinde Pueraria Mirifica Özü olan tek ürün bu..
siz ne düşünürsünüz?
bunu hiç kullanan eden yokmudur..
ben bi defa aldım kremi bitti jel serumu ise duruyor hala ikisini bir kullanmak lazımmış.ve aldığımda ikisi 380 tl ye denk gelmişti.
çok para ama ya olursa diye düşünüyorum..:26::26::26:
Bende biraz önce bir doktor sitesinde albresin tanıtımını okudum longra mı ne öyle bir ürün açtım sayfayı alasım geldi canım ama bunları hiç bilmiyoruzki işe yarıyor mu yaramıyor mu hep yaramıyor deniliyor bilmiyorum çok kafam karışık ama ben alıcak olsam saraçoğlunun kürünü alırım dediğim gibi çünkü en çok onun bilgi birikimine güveniyorum ama onu almama daha var zaten önce evdekileri bitiricem :KK43:

Kızlar benim göğüslerim soyulmaya başlamış dün gördüm o yüzden dün bişi yapmadım sizce bu normal mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benim göğüslerim soyulmaya başlamış dün gördüm o yüzden dün bişi yapmadım sizce bu normal mi?

Güneşlenip yanınce deri soyulur ya öyle mi ? Neden soyulsunki kurumuş olabilir mi orası cilt kuruyuncada bazen oluyor ya öyle şeyler başka sebep bulamadım ben çok mu soyuluyor?

Benim göğüslerim sızlıyor kızlar bayadır sızlama yoktu hiç şimdi tekrar başladı işe yarıyor bunlar

Güneşlenip yanınce deri soyulur ya öyle mi ? Neden soyulsunki kurumuş olabilir mi orası cilt kuruyuncada bazen oluyor ya öyle şeyler başka sebep bulamadım ben çok mu soyuluyor?

zaten bu aralar çok gergindi ama hiç olmamıştı bu dün hemen nemlendirici sürdüm bende şimdilik bişi yok bugün krem yapmam lazım ama acayip üşeniyorum yapmaya bende bayadır bişi yapmıyorum kaşıntılar ağrılar durdu hep :KK43:(

zaten bu aralar çok gergindi ama hiç olmamıştı bu dün hemen nemlendirici sürdüm bende şimdilik bişi yok bugün krem yapmam lazım ama acayip üşeniyorum yapmaya bende bayadır bişi yapmıyorum kaşıntılar ağrılar durdu hep :KK43:(

Bişey sormak istiyorum tatlım. Bayadır bişeyler yapmıyorum diyosun ya, böyle maske, krem, masaj falan herhangi birini de yapmıyosun değil mi? Sadece çay gibi yeme, içme olayları değil. Eğer öyleyse benim düşüncem de kuruduğu için soyuluyo olabilir.

Benim göğüslerim sızlıyor kızlar bayadır sızlama yoktu hiç şimdi tekrar başladı işe yarıyor bunlar

Hadi bakalım bu kez olsun artık şu iş:). Benim de sızlıyo uzun bir süredir fakat henüz "bunlar işe yarıyor" gibi kesin bir yorum yapamıyorum. 1 ay falan geçsin, belli olmaya başlar ne olucağı:)

Bişey sormak istiyorum tatlım. Bayadır bişeyler yapmıyorum diyosun ya, böyle maske, krem, masaj falan herhangi birini de yapmıyosun değil mi? Sadece çay gibi yeme, içme olayları değil. Eğer öyleyse benim düşüncem de kuruduğu için soyuluyo olabilir.

Hadi bakalım bu kez olsun artık şu iş:). Benim de sızlıyo uzun bir süredir fakat henüz "bunlar işe yarıyor" gibi kesin bir yorum yapamıyorum. 1 ay falan geçsin, belli olmaya başlar ne olucağı:)

çay gene arada içiyorumda onuda 1 haftadır rahat yapmıyorum yani şu yaşıma kadar hiç göğüslerimde böyle bişi olmamıştı ondan şaşırdım

çay gene arada içiyorumda onuda 1 haftadır rahat yapmıyorum yani şu yaşıma kadar hiç göğüslerimde böyle bişi olmamıştı ondan şaşırdım

Anladım canım. Cildinin kurumasından başka bir sebep gelmiyo aklıma. Biraz nemlendirici, hatta badem yağı falan sür istersen. İyi gelebilir.

Anladım canım. Cildinin kurumasından başka bir sebep gelmiyo aklıma. Biraz nemlendirici, hatta badem yağı falan sür istersen. İyi gelebilir.

nemlendirici sürdüm dün bakalım nolucak herhalde masajlardan dolayıda bişi olmuş olabilir

Başla tekrardan canım bu sefer daha özenli olucaz

X