Hamilemiyim

nacizanem

1 yıl ara ile 2. Bebiş
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2014
1.110
335
Kizlaaarrrr bn ondokuz nsanda adet oldum.. bugunlerde tam yumurtlama donemim on dort gun sayiyoruz ya. Ekimde evlendm nisan ayina kadar yasmin hap kullandim sonra nisanda biraktim.... korunmadigimz hhalde hamile kalmadim :KK43:(( esimde baski yapiyo haplar seni bozdu sen hamile kalamazsin bundan boyle falan filan diye... :KK43:((( iki uc gundur asiri bi yorgunluk var basim agridan catliyo. Surekli yatmak uyumak istiyorum .. acaba olabilir mi bisiler ?? :KK43:( ama yani sadece bukadar .. normalde zaten sulugoz bi insanm baska bisi yok. Ama ayin on dokuzuna kadar bekleyemem yani bu seferde stres oluyorum stresten adetm gecikiyoo hamile saniorum kndimi :KK43:((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlaaarrrr bn ondokuz nsanda adet oldum.. bugunlerde tam yumurtlama donemim on dort gun sayiyoruz ya. Ekimde evlendm nisan ayina kadar yasmin hap kullandim sonra nisanda biraktim.... korunmadigimz hhalde hamile kalmadim :KK43:(( esimde baski yapiyo haplar seni bozdu sen hamile kalamazsin bundan boyle falan filan diye... :KK43:((( iki uc gundur asiri bi yorgunluk var basim agridan catliyo. Surekli yatmak uyumak istiyorum .. acaba olabilir mi bisiler ?? :KK43:( ama yani sadece bukadar .. normalde zaten sulugoz bi insanm baska bisi yok. Ama ayin on dokuzuna kadar bekleyemem yani bu seferde stres oluyorum stresten adetm gecikiyoo hamile saniorum kndimi :KK43:((

inşallah hayırlısıyla olur canım ama acele etme stres yapma hep yapıyoruz daha gün geçmeden bir sürü test :KK70: yokmuş gibi davran adet gününü bekle aynı gün olmuşuz bende 18 inde oldum 30 nisandada rahim filmi çekildim bakalım bu ay umutluyum

inşallah hayırlısıyla olur canım ama acele etme stres yapma hep yapıyoruz daha gün geçmeden bir sürü test :KK70: yokmuş gibi davran adet gününü bekle aynı gün olmuşuz bende 18 inde oldum 30 nisandada rahim filmi çekildim bakalım bu ay umutluyum

Ama hap kullandgim icin olmaz mi artik cocugum :KK43:( etki eddr mii

Ama hap kullandgim icin olmaz mi artik cocugum :KK43:( etki eddr mii

korkma kocanın cahil laflarınada aldanma ben hap kullanmaya karşıyım fakat hap kullanan milyonlarca kadın var ve hapı bıraktıktan sonra 6 ay içinde hamile kalanlar çok fazla..bu arada hapı bıraktığın ay hamile kalmaman sürpriz değil vücudun kendini topluyor sıkıntı yapma..eşine de iyice araştırmasını cahilce konuşmamasını söyle lütfen...:KK14:

evet canım arkadaşında dediği gibi öyle düşünüp boşuna üzme kendini

Bazilarin bir sene sonra oluyo bazisinn hemen brktgi ay oluyo bi degsiyo biliyorum... yasm daha on sekiz esim yirmi alti yasnda cocuk istiyo

Bazilarin bir sene sonra oluyo bazisinn hemen brktgi ay oluyo bi degsiyo biliyorum... yasm daha on sekiz esim yirmi alti yasnda cocuk istiyo

çok küçüksün daha dert etme kendini hazır hissedeceksen dene çocuğu eşin istiyor diye değil...evliliğini oturtman daha doğru olur..pazardan elma almıyor eşin hemen çocuk olsun diye bir şey yok..Allah ın gücüne gider bak,o ol dediği zaman 40000 kat korunsanda olacak o yüzden hayırlı zamanı bekle..tedbirini al tevekkülünü Allah a bırak canım sıkıntı yapman için inan olsun çok erken.

çok küçüksün daha dert etme kendini hazır hissedeceksen dene çocuğu eşin istiyor diye değil...evliliğini oturtman daha doğru olur..pazardan elma almıyor eşin hemen çocuk olsun diye bir şey yok..Allah ın gücüne gider bak,o ol dediği zaman 40000 kat korunsanda olacak o yüzden hayırlı zamanı bekle..tedbirini al tevekkülünü Allah a bırak canım sıkıntı yapman için inan olsun çok erken.

Dogru haklisin baglatsam bile kendimi olacaksa allahhn izniyle olur. Hap kullandm evet ama hap bnm dengemi bozdu.. yani cok gergndim surekli sinirliydim falan daha birsuru sey :KK43: yani bir ay daha dayanamam bu hapa dedim artik..mideme oturuyodu sankiii yaa anlatamam. Neyse tsekkur ederm yrumlarnz icnnn :))))

kizlaaarrrr bn ondokuz nsanda adet oldum.. Bugunlerde tam yumurtlama donemim on dort gun sayiyoruz ya. Ekimde evlendm nisan ayina kadar yasmin hap kullandim sonra nisanda biraktim.... Korunmadigimz hhalde hamile kalmadim :KK43:(( esimde baski yapiyo haplar seni bozdu sen hamile kalamazsin bundan boyle falan filan diye... :KK43:((( iki uc gundur asiri bi yorgunluk var basim agridan catliyo. Surekli yatmak uyumak istiyorum .. Acaba olabilir mi bisiler ?? :KK43:( ama yani sadece bukadar .. Normalde zaten sulugoz bi insanm baska bisi yok. Ama ayin on dokuzuna kadar bekleyemem yani bu seferde stres oluyorum stresten adetm gecikiyoo hamile saniorum kndimi :KK43:((

yasmin bende kullandım 3 ay sonra bıraktım başlamadan önce bi ebe arkadaşım bana 3 ila 6 ay arasında olur demişti.6. Ayım martta doldu ve mart ayındaki reglim çok aşırı oldu. Nisan 30 batdi ama hala olmadım bugün test yapıcam hayırlısı
sana sadece şunu söyleyebilirim sakın ha sakın kafana takma ona odaklanma aralık ayından beri tek düşüncem çocuktu ve çok hayal kırıklığı oldu nisan 15te sigara bırakma çalışmalarına başladım çocuk olayı geri planda kaldı düşünemedim üstüne de düşmedik bu ay ve ilk defa adetim gecikti belirtilerde var
doktorumunda ilk çocuk düşünüyorm dediğimdeki tepkisi şuydu: Ne kadar çok istersen o kadar çok kaçar
benim eşimde hapla ilgili aşağı aynı düşünüyodu seni anlayabiliyorum eşine de söyle stres de ÇOCUK olmaması için büyük etki
hayırlısını isteyin

yasmin bende kullandım 3 ay sonra bıraktım başlamadan önce bi ebe arkadaşım bana 3 ila 6 ay arasında olur demişti.6. Ayım martta doldu ve mart ayındaki reglim çok aşırı oldu. Nisan 30 batdi ama hala olmadım bugün test yapıcam hayırlısı
sana sadece şunu söyleyebilirim sakın ha sakın kafana takma ona odaklanma aralık ayından beri tek düşüncem çocuktu ve çok hayal kırıklığı oldu nisan 15te sigara bırakma çalışmalarına başladım çocuk olayı geri planda kaldı düşünemedim üstüne de düşmedik bu ay ve ilk defa adetim gecikti belirtilerde var
doktorumunda ilk çocuk düşünüyorm dediğimdeki tepkisi şuydu: Ne kadar çok istersen o kadar çok kaçar
benim eşimde hapla ilgili aşağı aynı düşünüyodu seni anlayabiliyorum eşine de söyle stres de ÇOCUK olmaması için büyük etki
hayırlısını isteyin

bende aynı durumdayım ilacı bıraktım ve batım 30 nisandı.ve hala adet olmadım geçen hafta kan tahlili verdim 1.2 çıktı yani negatif ama 10 gün sonra adet olmazsan yine gel dedi doktor geç döllenmede olabilir.bu perşembeye kadar adet olmazsam yine gidecem artık hepimiz için hayırlısı:KK34::KK34:

bende aynı durumdayım ilacı bıraktım ve batım 30 nisandı.ve hala adet olmadım geçen hafta kan tahlili verdim 1.2 çıktı yani negatif ama 10 gün sonra adet olmazsan yine gel dedi doktor geç döllenmede olabilir.bu perşembeye kadar adet olmazsam yine gidecem artık hepimiz için hayırlısı:KK34::KK34:

hayırlısı canım inşallah
benim haberler iyi dün sabah test yaptım pozitif çıktı doktora da gittik sonuçlar iyi yaklaşık 4 haftalık dedi şaşkınlık mutluluk hüzün hepsi bir arada
ama ben hala inanabilmiş değilim
hayırlısı inşallah senin de iyi haberlerini alırız
Allah herkesin gönlüne göre versin

hayırlısı canım inşallah
benim haberler iyi dün sabah test yaptım pozitif çıktı doktora da gittik sonuçlar iyi yaklaşık 4 haftalık dedi şaşkınlık mutluluk hüzün hepsi bir arada
ama ben hala inanabilmiş değilim
hayırlısı inşallah senin de iyi haberlerini alırız
Allah herkesin gönlüne göre versin

Ayyy cok sevindim valla ya :)) sen daha once test yapmiydin gecen hafta filan.dun ilk defami yaptin? Demekki Gec döllenme olmus :) degerleein nasil kac cikti? Ay bende heyecanlandim simdai ya:)

ayyy cok sevindim valla ya :)) sen daha once test yapmiydin gecen hafta filan.dun ilk defami yaptin? Demekki gec döllenme olmus :) degerleein nasil kac cikti? Ay bende heyecanlandim simdai ya:)

dün ilk defa yaptım canım çok net pozitif çıktı idrar testinde hastanede kan tahlili yaptılar 3186 çıktı beta hcg sonuçtan ben bişey anlamadım ama doktor kesin dedi ultrasondada baktık ama daha görünmüyo çok küçükmüş bu hafta sonuna doğru belli olur dedi doktor
darısı başına inşallah

dün ilk defa yaptım canım çok net pozitif çıktı idrar testinde hastanede kan tahlili yaptılar 3186 çıktı beta hcg sonuçtan ben bişey anlamadım ama doktor kesin dedi ultrasondada baktık ama daha görünmüyo çok küçükmüş bu hafta sonuna doğru belli olur dedi doktor
darısı başına inşallah

Sonucun cok cok iyi masallah:) sende arada lekelenmeler oluyormuydu? Bende gecen hafta 2 kere filan ama bi kac damla kadar azicik lekelenme oldu kahverengi seklinde anlam veremedim yeni ilaci biraktim diye dusunmek istiyorum yani herseyi hamilelige baglamak istemiyorum dogrusu:18: belrtilerin neler? Ay cok soru sordum sanki:)

sonucun cok cok iyi masallah:) sende arada lekelenmeler oluyormuydu? Bende gecen hafta 2 kere filan ama bi kac damla kadar azicik lekelenme oldu kahverengi seklinde anlam veremedim yeni ilaci biraktim diye dusunmek istiyorum yani herseyi hamilelige baglamak istemiyorum dogrusu:18: Belrtilerin neler? Ay cok soru sordum sanki:)

yok canım hiç lekelenme fln olmadı ama bende iltihap var idrar yollarımda akıntım çok fazlaydı
normalde adetime bir hafta kala başlardı ama bu ay 3 hafta öncesinde göğüslerimde şişlik ve acı başladı hala da devam ediyor. Ilacı ilk bıraktığımda ben de hamileymişim gibi hissetmiştim her ay ama olmadı. Kısmet son 1-1,5 haftadır fln karın ve bel ağrıları var bacaklarıma böle kasıktan başlayıp inen ince sızılar oldu krampa benzer yorulduğum zamanlarda daha çok oluyo bacak ağrıları
kasıklarımda da var adetimin geçtiği günden beri de bulantı va yanma var midemde bazen bütün vücudum böle kırılır gibi ağrıyo parmaklarım bile ayrı ayrı artık halsizlikden mi neden bilmiyorum böle işte

yok canım hiç lekelenme fln olmadı ama bende iltihap var idrar yollarımda akıntım çok fazlaydı
normalde adetime bir hafta kala başlardı ama bu ay 3 hafta öncesinde göğüslerimde şişlik ve acı başladı hala da devam ediyor. Ilacı ilk bıraktığımda ben de hamileymişim gibi hissetmiştim her ay ama olmadı. Kısmet son 1-1,5 haftadır fln karın ve bel ağrıları var bacaklarıma böle kasıktan başlayıp inen ince sızılar oldu krampa benzer yorulduğum zamanlarda daha çok oluyo bacak ağrıları
kasıklarımda da var adetimin geçtiği günden beri de bulantı va yanma var midemde bazen bütün vücudum böle kırılır gibi ağrıyo parmaklarım bile ayrı ayrı artık halsizlikden mi neden bilmiyorum böle işte

bendede hemen hemen hepsi var ama işte her adet öncesi bunları yaşadığım için hamileliğe bağlamıyorum çünkü bağlarsam stress yapacağımı biliyorm:KK17: yorgunluğumda var onuda bahar geldi ya ona bağlıyorum :KK1: artık kısmet diyelim bende geçen hafta p.tesi test yaptım 1.2 cıktı yani negatif.yarın evde test yapmayı düşünüyorum :26: bakalım artık hayırlısı sende kendini yormamaya çalış en önemli zamanlardır iyi beslen bide:KK16:

HADI hayirlisi herkes icin :):)

Bende bu ay da bisi yok sanirimmmm hayirlisi bn ole asiri asiri istemiyorum zatenn yani daha erken rabbm isteyenler eversinnn

bendede hemen hemen hepsi var ama işte her adet öncesi bunları yaşadığım için hamileliğe bağlamıyorum çünkü bağlarsam stress yapacağımı biliyorm:KK17: Yorgunluğumda var onuda bahar geldi ya ona bağlıyorum :KK1: Artık kısmet diyelim bende geçen hafta p.tesi test yaptım 1.2 cıktı yani negatif.yarın evde test yapmayı düşünüyorum :26: Bakalım artık hayırlısı sende kendini yormamaya çalış en önemli zamanlardır iyi beslen bide:KK16:

walla şu an işteyim şöyle kafamı koyacak bi yer bulsam anında uyuyacam yormama imkan yok :KK1:
Allah gönlüne göre versin düşünme hiç o sana süpriz yapsın hakkında hayırlısı olur inş.

walla şu an işteyim şöyle kafamı koyacak bi yer bulsam anında uyuyacam yormama imkan yok :KK1:
Allah gönlüne göre versin düşünme hiç o sana süpriz yapsın hakkında hayırlısı olur inş.

ayy çalışınca zor yaa bende beden eğt. öğretmeniyim baharda geldi vayy benm halime ozman:KK43: saol canm çok soru sordum sana :KK19: yarın test yapacam sonucu yazarım sana :KK34:

X