örümsek ağı Estetiği

angel-24

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
1.103
68
40
Arkadaşlar son dönemlerde revaçta olan bu teknik ile ilgili deneyimleriniz varsa paylaşabilir misiniz?

ÖRÜMCEK AĞI ESTETİĞİ (AMELİYATSIZ)
olan Yüzümüz genellikle yaşlanmanın ilk belirtilerini görüntülüyor. Zaman içerisinde yüzümüzde ve vücudumuzda sarkmalar ve kırışıklıklar oluşur, özellikle yüz ve boyun kısmında. Bunun sebebi ise yer çekimi ve yüzümüzdeki hacmin ve kollajenin azalması.

Ameliyatsız iple yüz germe cerrahi operasyona bir alternatif olabilir sizin için. Yüze, boyuna ve vücudun her bölgesine uygulana bilen bir tekniktir.
Lifting etkisi bir yandan uygulanan iğneler tarafından, diğer yandan vücudun iplere reaksiyon olarak hayata geçirdiği aksiyon mekanizması tarafından sağlanır. Bu reaksiyon anında vücut tarafından algılanır ve vücut biyolojik fibroplast, kollajen ve elastin üretir. Böylece lifting etkisi iki katına çıkmış oluyor.

Ameliyatsız İple Yüz Germe Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?
Öncelikle yüzünüz temizlenir. Bunu takiben yüzünüze anestezik krem uygulanır.

Uygulama şu şekilde tarif edile bilir; Gereken bölgelerde işaretlenen noktalara, çok ince iğneler içerisine yerleştirilmiş PDO (polidioksanon) ipler uygulanır (enjekte edilir). PDO iplere reaksiyon olarak vücut fibroplast ve büyüme faktörü içeren kollajen üretiyor. Böylece lifting etkisi çifte katlanmış oluyor.

Uygulama sonrası aradaki fark hemen görüle bilir. Bu fark zaman geçtikçe daha net belli olacak, cildiniz giderek daha çok gerilecek. 3 ay sonra nihai sonuç tamamen görüle bilir ve etkisini 12-18 ay boyunca sürdürecektir.
Uygulama süresi yaklaşık 30 dakikadır.
Uygulamanın avantajları:

- Çok kısa bir süre içinde yüz germe uygulaması
- Ağrısız
- Tedavi sonrasında hemen makyaj kullanmanız mümkün
- İpler kendiliğinden çözümlene bilir ve zararsızdır
- Kolajen (büyüme faktörü içeriyor) üretimini aktive eder
- İnce kırışıklıkları giderir
- Basit ve güvenli
- Anında iyileşme
- Lokal anestezi altında uygulanır
- İz kalmaz
- İstenirse uygulama tekrarlana bilir

Hiçbir yan etkisi yoktur

-ALINTI -

Bir de beklenti önemli sanırım. Mesela benim beklentim yüzün hafif yukarı kalkması, topuz yapmış gibi bir görünüm diyebiliriz. Fazla deforme olmus yüzler için yetersiz kalabilir bu yöntem. sizce ?

Evet bu iple germe olayini tatiran yokmu??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım, yöntem çok yeni....

ben daha yaptırdım memnunum diyene rastlamadım....:KK50:

😞 botox ve dolgudan daha az beli oluyordur diye düşünüyorum ama yaptiran arkadaşlardan tecrubelerini paylaşmalarini bekliyoruz

ben yapılan işlemi videodan izlemiştim....

içim bir garip oldu....:KK53:

itici bir işlem maalesef....:KK53:

belki ondan pek yaptıran yok...:KK14:

Arkadaşlar ben ankara da yaptırdım 1 ay oldu. Çok memnunum. Doc.dr.erol koç oldukca toparlandı yüzüm 45 yaşındayım bu arada. Tavsiye ederim dr çok önemli. Kendisi ip eğitimini diğer drlara veren doktor. Allah razı olsun. Hayatla barıştım

Hacer cok sevindim memnun kalmana. Peki ne kadar zaman oldu yaptirali? Ağrı sizı oldu mu canım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar ben ankara da yaptırdım 1 ay oldu. Çok memnunum. Doc.dr.erol koç oldukca toparlandı yüzüm 45 yaşındayım bu arada. Tavsiye ederim dr çok önemli. Kendisi ip eğitimini diğer drlara veren doktor. Allah razı olsun. Hayatla barıştım

Ağrısız oldu öncesinde lokal krem sürüp yüzü uyuşturuyorlar. İslem esnasında hiç ağrı hissetmedim. Konforlu yani doktorumun eli de hafif sağolsun. Korkulcak bir işlem değil:))

İsteyene özelden ulaşabilir foto atabilirim:)))

Selam hacer. İnan cok sevindim sonuc akabilmene. Cünkü yaptiripta memnun olmayanlar var. zaten bunun amací yúze zinde bir görünüm kazandirmak
Radikal bir değisim beklenemez. Bana fotolarini yollarsan cok sevinirim . tesekkurler.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407489698.430218.jpg

Arkadaşlar özelden göndereyim dedim ama beceremedim. Face varsa ekleyebilirsiniz beni:))) tühhh fotom da göründü

Arkadaşlar istanbul çok pahalı bu tip işlerde. Benden 4.000 tl istediler ankarada 2.000 tl ye yaptirdim.

Arkadaşlar istanbul çok pahalı bu tip işlerde. Benden 4.000 tl istediler ankarada 2.000 tl ye yaptirdim.

Merhaba,
bende ORUMCEK AGI yaptirmak istiyorum, hala memnunmusunuz sonucundan, kotu bir sey yasadiniz mi hic merak ettim dogrusu? yaptiranlarin bazisi memnun degilde
resimlerinizi ozelden hala varsa atabilirseniz cook sevinirim
yada isminizi yazn ekleyim facebooktan ? yardimci olabilirseniz cok sevinirim, cok kararsizim

X