Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
ay durun benim kafam karıstı ne yapmamız gerektine dair şimdi kazan sanamı iban no sunu yollıcam özelden kredi kartsız olsa pro kartı falan önemli değil hesap no olsa biz yatırsak ya olmazmı

Kredi kartı olan arkadaşlar yardım etmek isteyen arkadaşlara lütfen el atın..

Kredi kartı olmayan arkadaşlar siteden olan arkadaşlarımızla irtibata geçip parayı hesaplarına internet şubeciligi ya da banka aracılıgı ile gönderebilirsiniz..

Ben bankada calisiyorum, acaba bir arkadas bana iban numarasini verse ben direk parayi havale etsem olmaz mi?
Hemen havale edebilirim bu sekilde.

Bu konuda kredi kartı olanlar lütfen yardımcı olabilir mi ? ve dediğim gibi paypal tarafına banka hesap numarasından da işlem yapılabilir diye biliyorum ama bu konuda emin değilim.

Arkdaşlar üye olduğunuz adres ile paypalda ödeme yapmadığınız için bazen buradan üyelikleri bulamıyorum. Yurtdışından aynı kişiden az önce 2 ödeme daha geldi lütfen bu kişi bana mesaj atsın : (

Ben bankada calisiyorum, acaba bir arkadas bana iban numarasini verse ben direk parayi havale etsem olmaz mi?
Hemen havale edebilirim bu sekilde.

tamam ben sana yollucam parayı ama şimdi eşim yanımda değil iban nosunu sana versem halledersin değilmi canım gerisini :KK31:

Sevgili Kazen,ödemeyi paypaldan yapamıyorum yardımcı olur musunuz lütfe..ödeme için başka ne yapabilirim?

kazen merhaba bende katıldım gerekli işlemlri yaptım sanırım sana özel mesaj atıcaktım fakat atamıyorum.

tamam ben sana yollucam parayı ama şimdi eşim yanımda değil iban nosunu sana versem halledersin değilmi canım gerisini :KK31:

Canim ben yurtdisindayim, yardimci olurum tabi ama hem uzun sürer, hemde türkiyeden yurtdisina havale islemi cok pahali.
Bana sagolsun DatluCadi yardimci olacak, istiyorsan ona bir sor.

Sevgili Kazen,ödemeyi paypaldan yapamıyorum yardımcı olur musunuz lütfe..ödeme için başka ne yapabilirim?

Maalesef başka seçenek yok :KK43:

bu arada Almanya'dan bir ödeme geldi ve oradaki mail adresi ile burada ki tutmuyor lütfen bana mesaj atsın. Mesaj atamıyorsa öncelikle arkadaş olarak eklesin o zaman rahat rahat atabilir.

Maalesef başka seçenek yok :KK43:

bu arada Almanya'dan bir ödeme geldi ve oradaki mail adresi ile burada ki tutmuyor lütfen bana mesaj atsın. Mesaj atamıyorsa öncelikle arkadaş olarak eklesin o zaman rahat rahat atabilir.
Sevgili Kazen,iban no,nuzu bana yollasanız ve size yollasam parayı olmaz mı?:26:

Maalesef kredi kartım yok :KK43:

Arkadaşımdan rica ettim kabul ederse katılmayı çok çok isterim.
keşke karşılıgında pro kart almak gibi bir durum olmasa ama madem siz zor durumda kalacaksınız öyle ya da böyle yardım sonuçta çabucak ulaşır oradaki güzel insanlara inşallah.

evet şimdiki konu bu değil ama belki öğrenci bursu veren kurumlar düşünülübeilir mi acaba

allah aşkına yardım et kime yazdıysam olmuyor hesap nonu verde su parayı sana sabahtan yollayım sen gerekli işlemleri yaparsın bir arkadaşa sen yardım edecekmişssin bana da yardım et gözünü seveyimde şu yardımda bende bulunayım :KK31::KK31:

allah aşkına yardım et kime yazdıysam olmuyor hesap nonu verde su parayı sana sabahtan yollayım sen gerekli işlemleri yaparsın bir arkadaşa sen yardım edecekmişssin bana da yardım et gözünü seveyimde şu yardımda bende bulunayım :KK31::KK31:

canım ben yapabilirim. özel mesaj atıyorum

X