Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

:skandal:Kizlar yardiminisa ihtiyacim var bilgisi olan varsa cevap verebilir mi acaba ben guatir ameliyati oldum benim tsh 1.72 bu gebelik icin sorun mu acaba :KK17:bebis istiyroum bendee:halay::halay:

Cuma gününün bereketine Allah herkese melek nasip etsin benimde adet agrım var ama adet yok ilk defa bu ay hamile kalamam diyodum ve ilk defa belirtim yoktu :) inşallah hamileyimdir bu akşam bakıcam dua ediyorum her saniye adet olmuyim diye :KK43:

Yumurtlama döneminde akıntım vardı bugün az önce de akıntıyla karışık pembe lekelenme oldu , kasıklarıma da sancı girdi ,göğüslerimde sızlıyo hiç böyle bi durum yaşayan var mı ? Bu lekelenmeler normal diye biliyorum ?

Yumurtlama döneminde akıntım vardı bugün az önce de akıntıyla karışık pembe lekelenme oldu , kasıklarıma da sancı girdi ,göğüslerimde sızlıyo hiç böyle bi durum yaşayan var mı ? Bu lekelenmeler normal diye biliyorum ?
Evet canım normal yumurtanın çatladığını gösteriyor bugünleri değerlendirin, bende de aynısı olmuştu biz değerlendirdik ve bebiş şimdi bizimle elhamdülillah :anneadayı::KK200:

İyi günler arkadaşlar benim normalde adet tarihim gecikmez hatta bazen erken bile geliyordu.Adet tarihim suan 5 gun gecikti normal gebelik testi ve erken gebelik testi yaptım negatif cikti.Hafif baş dönmesi ve halsizlik var.Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi?Çok ümitlenmiyorum aslında çünkü benim Sol tüpüm alinmisti tek tuple normal yoldan hamile kalan varmi?

İyi günler arkadaşlar benim normalde adet tarihim gecikmez hatta bazen erken bile geliyordu.Adet tarihim suan 5 gun gecikti normal gebelik testi ve erken gebelik testi yaptım negatif cikti.Hafif baş dönmesi ve halsizlik var.Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi?Çok ümitlenmiyorum aslında çünkü benim Sol tüpüm alinmisti tek tuple normal yoldan hamile kalan varmi?

Dün haberlerde gördüm tatlim kadinin bir tüpü alınmıştı galiba kadin Dörduz getirmisti

Kızlar bugün doktora gittim. Yumurtama bakacaktı. Baktı ve Çatlamış dedi. Sol taraftaydı yumurtam. Değerlendirmiştik. şuan döngümün 19. Günü. Yine sol tarafımda bir doluluk şişkinlik sızı var. Sizce hamile olabilir miyim? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda? Ve öğrendiyseniz kaçıncı gün hangi belirtilerle öğrendiniz? Ben bugün adetin 19. Günündeyim. Şimdiden Cevap verenlerden Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. Bir yıllık evliyim. Eşimle 2 aydır bebek istiyoruz. Normalde 1 Mart adet tarihimdi ancak henüz adet olmadım. Fakat ne adet belirtim var ne de erken gebelik belirtileri.. normalde adetimden bir hafta önce göğüslerim acımaya başlar belimde ağrı olur gerginliklerim artar fakat bu ay hiçbiri olmadı. Bugün evde test yaptım tek çizgi.. böyle bi durum yaşayan var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. Bir yıllık evliyim. Eşimle 2 aydır bebek istiyoruz. Normalde 1 Mart adet tarihimdi ancak henüz adet olmadım. Fakat ne adet belirtim var ne de erken gebelik belirtileri.. normalde adetimden bir hafta önce göğüslerim acımaya başlar belimde ağrı olur gerginliklerim artar fakat bu ay hiçbiri olmadı. Bugün evde test yaptım tek çizgi.. böyle bi durum yaşayan var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Canım adetin öylesine de gecikmiş olabilir. Eğer bir hafta olmazsan kan testi yap. Birde inofolic kullanabilirsin hamileliği hızlandırıyor diye doktorlar veriyor. Takviyedir. İlaç değil.

Selam Arkadaşlar
Adetime 5 gun kaldi suan adet olcakmisim gibi afedersiniz gazim okuyor birde sol alt karnmda agri goguslerm hassas onlr hep ayni okur gerci birde su gbi akintim bazen beyaz hafiften bel agrilri ki bnm adet zmnmda agrimaz hic sizce hamilelik belirtisimidir bunlar :/

Selam Arkadaşlar
Adetime 5 gun kaldi suan adet olcakmisim gibi afedersiniz gazim okuyor birde sol alt karnmda agri goguslerm hassas onlr hep ayni okur gerci birde su gbi akintim bazen beyaz hafiften bel agrilri ki bnm adet zmnmda agrimaz hic sizce hamilelik belirtisimidir bunlar :/
Canım adet belirtileri ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı. Adet günün iki üç gün gecince test yaptır kan testi

Canım adet belirtileri ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı. Adet günün iki üç gün gecince test yaptır kan testi
Evrt ayni biliorum fakat hepsi deil bir insanin iki hamileliginde bile belirtileri ayni degil hepsini biliorm fakat bu durumun aynini yasayan vrmi die merk ettm tskkrler onern icin

Canım adetin öylesine de gecikmiş olabilir. Eğer bir hafta olmazsan kan testi yap. Birde inofolic kullanabilirsin hamileliği hızlandırıyor diye doktorlar veriyor. Takviyedir. İlaç değil.
Stres yaptığım içinde gecikmiş olabilir evet. Folic kullanıyorum başladım. İnşallah Rabbim isteyen herkese verir

Kızlarr sizce hamileyimiyim ?? Silik çıktı ?
1520092417223.png

Selam kızlar. Benim bat 13 mart. Flo uygulamasını kullanıyorum orda olan ovulasyon tarihlerini değerlendirdik. 1 2 gün sonrası kasik ve bel ağrım başladı ince ince sizi şeklinde göğüslerim ağrımaya başladı. Eğer hamileysem bukadar erken belirti verir mi ?

X