Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

teşekkür ederim derya

birden fazla 3 mil olduğu için karıştırıyorum. egzersizin tam ismini yazar mısın rica etsem

3 millik videolarinin hepsi guzel. Degistirerek yaparsan vücudun da alismaz.

Hoshbulduk Derya ve Rose.

Bugun her gun yaptigim gibi 5 mile yaptim. Ramazanda hep iftardan 1,5 Saat once yapiyorum sporumu. Chok da iyi oluyor, kendimi mutlu ve hafiflemish hissediyorum.

Shimdi elimde kekikli yeshil chayim, eski sayfalari okumaya devam ediyorum, hem motive oluyorum, hem de sizlerden ogrendiklerimi not aliyorum.

Bu topic bana enerji veriyooor :21:

kızlar merhaba bende leslieyi yeni kesfettim yarından itibaren baslamayı dusunuyorum. yuzme yuruyus falan yapıyodum 3 mille baslamayı dusunuyorum. yazarım sonucları

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dün iftardan sonar görümceme çok sinirlendim. oysa balkonda çay çiğdem keyfi yapacaktık. sinir etti beni.
bende o sinirle kendimi terasa attım. mp 3 ümüde aldım. yarım saat hafif koşu yaptım. ruhumada, bedenimede çok iyi geldi.
yarım saat sonar 2 görümcemde bana katıldı. onlarla yarım saat daha yürüyüş - hafif koşu yaptım.

2 gündür terasta koşuyorum . pek terlemediğim için çok efor sarfetmediğimi düşünüyordum. aslında teras püfür püfür esiyor. bende incecik yazlık elbiselerle koşuyorum. o yüzden terlemedim sanırım. kışın evde lessle yaparken, döktüğüm ter bunun 5 misli vardı.
dün bacaklarım hafif ağrıyordu. bugün oturup kalkarken çok ağrıyor. ilk gün 45 dk, yüzde 60 koşu, yüzde kırk yürüyüşle geçmişti.
dün 60 dk. yüzde 80 koşu, yüzde 20 yürüyüşle geçti.:KK16:

merhaba,

bugün 3 mile
ardından 15 dk. yer hareketleri
ardından tibet egzersizlerimi yaptım

ilk kez ard arda 3 mile yaptığım için basenlerim feci ağrıyor.

Bu topicde sadece Leslie ve ya yuruyush yok.. Burdaki kizlardan ve ozellikle de Derya'dan enerjik olmayi, mayishmamayi ogrendim :)

Derya ev ishlerini, bahche ishlerini de cardio olarak goruyor ya, supersin! Bana bir canlilik geldi, eskiden bahchedeki yapraklari supurmek, evi silip supurmek, kizimi parka goturmek bana ish gibi geliyordu, bikkinlik veriyordu.
Shimdiyse her yaptigim ishi kendime kazanch olarak goruyorum, zevk aliyorum. Tv karshisinda kola-cips tuketerek vakit oldurdugum gunleri hatirliyorum da, kendimden utaniyorum.

Bugun yine iftardan once 5 mile yaptim. Iftarda yine her zamanki gibi protein agirlikli beslendim.. Yaninda bol salata ve meyve de vardi. 3 litre su da ichilip tamamlanicak sahura kadar.

regl olduğum için :KK43::KK43::KK43::KK43: tam gaz spora devam :KK52::KK52::KK52::KK52: sabah tibetlerimi ,brazilden rio extreme ve abs rapido yaptım :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: eylüle kadar devam etmeyi düşünüyorum çünkü uzun zamandır sadece leslie yapıyordum ama leslie benim için çok özel zor zamanlarımda onunla kilo vermeyi başardım :KK52: Hayırlı kandiller arkadaşlar

Sessizlik var topigimizde.. Ramazan ve sicaklar yoruyor mu yoksa kizlar? Ne olursa olsun Leslie'mizi, yuruyushlerimizi aksatmayalim.

Kizimin ilaci bitmishti, ben de shehire arabayla degilde yuruyerek gittim. 1 saat tempolu yuruyush yapmish oldum. Iftardan sonra da 5 mile yapmayi dushunuyorum.

Dun 2 milini 1 litrelik dolu pet shishelerle yaptim. Zorladi ve fazla terledim.

Slm kızlar
Aramıza yenı katılanlar olmus sızlerde hosgeldınız
Ben ramazanda hıc yapamadım sureklı halsızlık ve bas agrısı vardı kısmetse ramazandan sonra bomba gıbı donus yapcam sahalara bayramdan sonra gorusuruz kızlar😉😉😉

dün akşam bahçeli bir yerde iftaryaptık. iftardan sonar biraz yürüyüş yaptık. biraz top oynadık. kardiyo yerine geçmesede, hareket etmek mideyi rahatlatıyor. malu kalabalık sofralarda ipin ucu çok kaçıyor...
eve gelincede terasta yarım saat yürüyeyim diye çıktım. biraz koştum, biraz yürüdüm darken, 50 dk geçti. iyi geldi...:nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar ben canım spor yapmak istemediğinde yarım saat yapıvereyim. 20 dakikanın üstüne ne kadar yaparsam kardır diye başlıyorum. 20 -25 dakikadan sonar vücut alışıyor zaten, 5 dk daha, 10 dk daha darken 45- 50 dk yı tamamlıyorum. verimli bir kardiyo olması için en az 40 - 45 dk egzersiz şart.
önemli olan totoyu kaldırmak, başlayınca gerisi çabuk geliyor. beyinde 20 25 dklık bir çalışma için harekete başlamak benim için motive edici bir taktik.
dediğim gibi 20 dk üstüne ne kadar yaparsam kar sayıyorum...
üşenenler bu şekilde beynini kandırabilir bence... :KK76::KK76::KK76:

leslie 3 mile (weight loss walk) bu videoyu ilk kez yaptım
kolları da çalıştırıyor epey
bilmediğim için ağırlık kullanamadım
birdahakine pet şişe kullanıcam
artı 15-20 dakika yer hareketleri
ve tibet yogası
iftar sonrası da limonlu,tarçınlı,karanfilli yeşilçay :KK42:

henüz kilo vermeye başlamadım
ramazandan sonra akşam 6dan sonra yememeye başlayınca verebileceğimi düşünüyorum

herkese kolay gelsin...

Selam kizlar. Size genel bir bildirim yapayim dedim. Tatilde kilo almadim ama karpuz dondurma filan yiyince haliyle siskinlik oldu. 10 gundur sabah erken kalkip callanetics stomach yapiyorum. 1 gun ara verdim. Karnimdan 2.5 cm gitmis. Bu sevindirici gelisme devam ederse callanetics dunyasina yakinlasabilirim. Leslie yapmayi da cok ozledim. Bu arada firsat buldukca yaptigim bolgesel hareketlerden artik video olmasa da kendime program cikarabilecek duruma geldigimi farkettim.

Selam kizlar. Size genel bir bildirim yapayim dedim. Tatilde kilo almadim ama karpuz dondurma filan yiyince haliyle siskinlik oldu. 10 gundur sabah erken kalkip callanetics stomach yapiyorum. 1 gun ara verdim. Karnimdan 2.5 cm gitmis. Bu sevindirici gelisme devam ederse callanetics dunyasina yakinlasabilirim. Leslie yapmayi da cok ozledim. Bu arada firsat buldukca yaptigim bolgesel hareketlerden artik video olmasa da kendime program cikarabilecek duruma geldigimi farkettim.

harika canım süper haberler bunlar gelişmeleri paylaşırsın burdan :KK34::KK34::KK34: bakarsın bende yakınlaşırım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: bugün şehir dışına çıkıyoruz bayramı geçireceğiz.Herkesin bayramını şimdiden kutluyorum :KK54::KK54::KK54::KK54:

X