İstanbul anadolu yakası 2014 özel hastane doğum ücretleri

Selamlar.. Üsküdar yunus emre hastanesi var bilgisi olan varmı bilmiyorum. Ama hem dogum fiyatı uygun hemde cok muhafazakar bi hastane. Dogum ücreti bu sene 1000 tl oldu diye biliyorum. Gecen sene 1025 tl idi. Hersey dahil. Normal de sezaryen de aynı fiyat. Muayene fiyatı da 36 mı 37 mi neydi.. Sen dogum yaptıgında odana erkek tmizlikçi bile girmiyor. sokmuyorlar. Vede butik bi hastane cok sakin. Doktor olarakta Nazife Ergen müthiş bi kadın. Bilginize...

Selamlar.. Üsküdar yunus emre hastanesi var bilgisi olan varmı bilmiyorum. Ama hem dogum fiyatı uygun hemde cok muhafazakar bi hastane. Dogum ücreti bu sene 1000 tl oldu diye biliyorum. Gecen sene 1025 tl idi. Hersey dahil. Normal de sezaryen de aynı fiyat. Muayene fiyatı da 36 mı 37 mi neydi.. Sen dogum yaptıgında odana erkek tmizlikçi bile girmiyor. sokmuyorlar. Vede butik bi hastane cok sakin. Doktor olarakta Nazife Ergen müthiş bi kadın. Bilginize...
burdamı doğum yapacaksınız?

Evet yunus emre de yapıcam Nazıfe hanımda.
Sizin az kalmış,bu doktorla ilgili çok iyi yorumlar var,bana biraz uzak avrupa yakasındayım ama hem sizin yorumunuzdan dolayı ve okuduklarımdan dolayı bu hastaneye gitmeyi düşünüyorum,peki kontrollere yunus emreyemi gidiyorsunuz?inşaallah sağlıkla doğumunuzu yaparda güzel tecrübelerinizi burda paylaşırsınız

pendik şifa hastanesinde doğum yaptım 20 gün önce 540 tl normal doğum 1350 sezeryan. benim indrim kartımda vardı 100 tl indirim yaptılar 440 tlye geldi doğumum hastaneden çok aşırı memnun kaldım, tavsiye ederim...

Eger imkanın varsa gercekten öneririm. Cünkü bi kere bu hastane 1,5 sene once sırf sezaryenci bi hastane olmadıklarınıgösterebilmek icin normal dogumla sezaryen dogumun fıyatını aynı tuttular. Bu benm cok hosuma gtmıstı. Ama gel gelelım zorunlu sezaryen oldum ben malesef.. Simdi ikinci bebegim yolda. Ona da oraya gıdıyorum. İkinci dogum oldugu için daha da inmiş fiyatı bi yanıdıgım 700 tl ye dogum yaptgını soyledı. Ben bu sefer cok gıdemedıgım ıcın pek bilemiyorum bunları daha konusmadım da. Yarın randevum var nazıfe hanmla ve yarın para konularını konuscam.

Kontrol ücreti de 37 tl idi. Ama dedigim gibi indirim falan sözkonusuymus bu sene farkeden bişey oldumu olmadımı yarın belli olacak..

kızlar merhaba,

kücükyalı delta hospital fiyatlarını ve doktorlarını bilen var mı?

benm diğer konuma yazmıştı galiba bi arkadaş. sezeryan da normalde 1000 miş galiba. doktorunu da söylemişti.

Arkadaşlar bugün doktora gittim yunus emre ye. Muayene ücreti 52 tl olmuş. Bilginiz olsun. Doğum ücreti de 2. Sezaryen de 1200 olmuş. Normal doğum tam olarak bilemiyorum..

Ben de ataşehir'de özel muayenehaneye gidiyorum. Hastane konusu hala belirsiz. 3 hastane var fiyat aldığım;
Doktor dışarıdan geleceği için doktor ücreti hariç, ataşehirşifa hastanesi 3270 TL, ataşehir memorial 3889 TL, central hospital ise 1000 TL. Bunlar normal doğum ücreti ve 1 gece oda+refakat dahil. Bebek rutin kontrolleri+topuk kanı+işitme testi de dahilmiş. Central hospital sgk anlaşmalı olduğu için küvez gerekmesi durumunda daha iyi bir seçenek olabilir ama hastane protokolleri hakkında da detaylı bilgiye ihtiyacım var.

Mesela, eşim de doğuma girmek istiyor ancak Central Hospital sezaryen gerekmesi durumlarında ameliyathaneye kesinlikle eşimin alınmayacağını söyledi. Bu konularda çok hastane engeline takılmadan sadece otelcilik hizmetinden faydalanabileceğim rahat bi hastane arıyorum. Bu konuda deneyimleriniz varsa seve seve almak isterim.

Bir de ben doktorumdan çok eminim ve hastaneye mümkün olduğu kadar son dakikada gitmek istiyorum ve tüm doğal doğum süreçlerini uygulamak istiyorum. Örneğin, doğum kasılmaları esnasında müdahale olmamalı, kesi istemiyorum, bebeğimin doğar doğmaz kucağıma verilmesini istiyorum, eşim göbek bağını kendisi kesecek. Evet bunların hepsi çok güzel ama son dakika o an içerisinde bu olmaz, bunu şöyle yapabiliriz gibi bir engelle de karşılaşmak istemiyorum. Hastanenin de bunda payı çok önemli. Gerekirse farklı bir hastanede seçebilirim.

Arkadaşlar bugün doktora gittim yunus emre ye. Muayene ücreti 52 tl olmuş. Bilginiz olsun. Doğum ücreti de 2. Sezaryen de 1200 olmuş. Normal doğum tam olarak bilemiyorum..
Muayene ücreti neden artmışki birden ama doğum için fiyat uygun bana göre,benimde 2. Sezeryan olucak kısmetse

Evet polikliniklere de zam geldi dediler. Yeniden baslayanlara allah yardım etsin valla ...

Birden bi zam geldi evet.
Eylülde 37 ödedim. Ekimde 47 :)
Ama doktordan doktora değişiyo sanırım. 52 değildi benm doktorum. Mesela kadın doüum için 47 verdim, dahiliyeye 55.
Benim merak ettiğim ise odalar. Ve doğuma eş alınabiliyo mu :)

Valla onunla alakalı bi bilgim yok malesef ben sezaryen oldugum ıcın hc teklif ble etmediler. Ama normal de giriyormu blmıyorum. Bende kadın doguma 52 tl verdım.. Odamdan da cok memnundum..odada senin yatagın dısında bi kanepe ikide sandalye vardı. Benım annem ve esim kalmıstı yanımda gece gunduz cok rahat etmıstık.. Bi kere en onemlısı yenıdogan yogumbakımı var bu cok onemlı bence..

Yahu doktorsuz sezeryan mı oluyor da hem doktorlu hem doktorsuz fiyatlar veriyor bu bazı özel hastaneler.

Yahu doktorsuz sezeryan mı oluyor da hem doktorlu hem doktorsuz fiyatlar veriyor bu bazı özel hastaneler.
eğer doktor özel muayenehanede olursa ve hastaneye dışardan gelirse doktorsuz fiyat oluyor,tabi bide doktorunda ücreti var,doktorsuz fiyat bu şekilde yani canım :)

Merhaba kızlar, ben internetten araştırdıktan sonra oncen hisar hastanesine gittim. Orada ayse kara diye bir doktoru duydum internetten muayenesi 210tl ve ilk kontrollerime 1000tl istediler kan ve idrar tahlilleri sadece ozel sigortam Nisan'da kapsamaya başlayacağından buraya sonra gitmeye karar verdim. Maltepe Ersoy hastanesi kerime Hanım'a gittim sadece 160tl ye işlemlerim oldu tabi bir tanıdığın indirim faydası da oldu. Ancak hisar hastanesini baya beğendim doktor konusu ise tam bir muamma olurda tavsiyeniz olur ise sevinirim.

Arkadaşlar bende 30 haftalik hamilelik ve doktor arıyorum Ümraniye medicana hast. Gidiyorum ve doktorumdan memnun kalmadigim için doktor degistirmeyi düşünüyorum. Bende doğum için çok çok para verme taraftarı değilim . 1000 liraya da yaptıran yerler var . Neden gidip 6000 lira vereyim diye düşünüyorum . Arkadasin tavsiye ettiği yunus emre hast. Merak ettim onu arastiracagim. Ben çengelkoyde oturuyorum bu civarlarda onerebileceginiz başka doktor varsa öğrenmek istiyorum.

X