Alanya Balayı Yardımmm

alanyalı değilim
ama bütün oteller temız
oteller sürekli en iyi olma yarısında oldugu için otel konusunda gözünü kapa gez
ayrıca bana göre gecelik 3000lira gibi bi para harcayacagına
küçük 200kişilik konaklamalı bi otele yerleş,100 tl ver kalan paranla üstü açık samurai araba kirala gez dolaş
manavgat alanya antalya birbirine çok uzak değilki
bence otele takılma gezebileceğin yere takıl.manavgat antalya ve alanyanın ortasında
70er km fark var
manavgat side arası 5km
bence sidede kal pişman olmazsın...

olabilir canım henüz karar vermedik zaten bilmiyorum ama şuda bir sorun Eşim araba kullanmayı bilmiyor :KK43: Ben biliyorum gerçi ama Bende hiç tek başıma sürmedim babamsız o yüzden o konu sıkıntılı yoksa Bende gezmeyi istiyorum ama

olabilir canım henüz karar vermedik zaten bilmiyorum ama şuda bir sorun Eşim araba kullanmayı bilmiyor :KK43: Ben biliyorum gerçi ama Bende hiç tek başıma sürmedim babamsız o yüzden o konu sıkıntılı yoksa Bende gezmeyi istiyorum ama

anladım sen zamanı gelsin bana ulaşabilirsin yardımcı olurum
:KK42:

Rubi platinum otelini siddetle oneririm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım merhaba, rubiye gittin mi yoksa çevrenden duyduklarınla mı tavsiye ediyosun? nişanlımla bu oteli açıldığı günden beri takip ediyoruz eylül sonu ekim başı gibi gitmeyi planlıyoruz.. o mevsimlerde antalyada denize girilir mi? ve bu otel hakkındaki yorumlarını alabilir miyim?

balayı asla unutulmuyor onun içinde en iyisi olmalı bence en iyiside herkesin kriteri aynı değil biz balayımızda 5 yıldızlı ama diğerlerine göre daha uygun bir otel bulduk kalan bütçeylede dışarda gezdik antalyada gezilecek görülecek o kadar çok yer varki ehliyet araba sorunu var sanırım bir sürü minibüs çalışıyor canım.. hemde alanya değilde sideye gitmeni tavsiye ederim tatlım..

Alanyada yaşıyorum kızlar bende. Sormak istediğiniz birşey olursa cevaplayabilirim . Şimdiden iyi tatiller :KK16:

Merhaba cnm bu gece yola cikacaz alanyaya tatile geliyirz beni yonlendirecegin bir yer varmi esim ve iki cocugumla gelicez aileye uygun olacak bir yer istiyoruz bizzi yonlendirirsen cok sevinirim

Arkadaşlar merhaba Benim düğünümde eylül ayında olacak okullar açılmadan inşallah Allah kısmet ederse.

Ben balayımızı Antalyanın Alanya ilçesinde yapmayı düşünüyorum çok beğendiğim aklımın kaldığı bir yer var kızlar antalya yı bilenler rica etsem acaba bildiklerini yazabilirler mi otel hakkında..
Otelin adı sentido-gold-island arkadaşlar...

ve eğerki bu oteli önermezseniz bir tane daha var onun hakkında da bilgilerinizi alabilirsem çok çok sevinirimmm.. yine antalya Alanya.
Otelin adı Q-Premium-Resort

bütçemiz 2000 yol falan dahil en fazla 2500
erken rezervasyondan yararlanmak istiyorum fakat ücretin tamamını ödüyoruz biraz kararsızım arkadaşlar o konuda da bi yardımcı olurmusunuz.
şimdiden herkese Teşekkürlerrrrrrrrr

daha 4 gün önce alanya ince kum daydık.denizi havası mükemmeldi.gittiğimiz oteli öneremem aile oteliydi.çoluk çocuk yaşlı falan sıkılırsınız.ama yer olarak alanya yı tavsiye edrim canım.şimdiden mutluluklar :))

Kaldığın oteli tam bilmiyorum bilseydim yardımcı olurdum canım :KK43:

sentido gold ısland biliyormusun canım acaba ? nasıl güzel mi balayı için düşünüyoruz fotoğraflarda güzel ama işte emin olmak için.. birde otobüsle gidersek acaba ulaşım kolay mı olur zor mu olur yardımlarınızı bekliyorum Arkadaşlar lütfenn
gittiniz acaba :) bu yaz balayı için bizde rezervayon yaptırmak istedik ama kararsız kaldı öneirrmisinz?

canım merhaba, rubiye gittin mi yoksa çevrenden duyduklarınla mı tavsiye ediyosun? nişanlımla bu oteli açıldığı günden beri takip ediyoruz eylül sonu ekim başı gibi gitmeyi planlıyoruz.. o mevsimlerde antalyada denize girilir mi? ve bu otel hakkındaki yorumlarını alabilir miyim?
bende rubi yorumlarınızı almak istiyorum

denizi için çakıl dolu deniz kestanesi dolu güzel değil diyorlar doğru mu? otelin beğenmediğiniz yönleri varmıydı
2014 ağustosta evlendim balayına gittiğimde hotel o sezon yeni açılmıştı biz eşimle hotelden çok memnun kaldık çalışanlar fln acayip ilgiliydi, etkinlikleri aman aman şahane diyemem ama bazı akşamlar kurtalan express geliyordu bizde ona denk gelmişik eğlenmiştikte. hotel temiz, çalışanlar güleryüzlü özellikle barda çalışan bayanlarla bayağı kaynaşmıştım :) 24 saat açık restaurantları var, havuzu derin değil yanlış hatırlamıyorsam her yerinde 1.60 tı. denizi koy olduğu için maalesef güzel değil yani deniz benim için öncelikli derseniz tavsiye etmeyeceğim bir yer çünkü denizde bir sirkülasyon yok gerçi ben deniz olarak akdenizi hiç bir zaman sevemedim :) umarım yardımcı olabilmişimdir.

X